BilgisayarElektronik

Kumtel HAF-05 FastFryer 2 L Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Bu yazımızda Kumtel HAF-05 FastFryer 2 L Nasıldır, Kullanıcı Yorumları ve Alınır Mı ? Özellikleri Nelerdir? konularını sizlere aktaracağız.

Türkiye’de üretim yapan bir firma olan Kumtel markasının küçük  boyutlarıyla önemli oranda dikkat çeken ürünü Kumtel HAF-05 FastFryer 2 L, iki kişinin kızartma, pişirme ihtiyacını rahatlıkla karşılayabilecek şekilde üretilmiş olup ihtiyaç dışı geniş hacimli ve fazla yer kaplayan cihazlara olan ihtiyacı böylelikle azaltmıştır.

Kumtel HAF-05 Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir ?

Kumtel HAF-05 FastFryer 2 L, firmanın  ürettiği en küçük boyutlara sahip olan bir ürünüdür. Kumtel HAF-05 FastFryer 2 L, 2 lt hacmi ile her an kullanılabilecek, 30 dk. zamanlayıcıya sahip olmakla birlikte; 900W gücüyle 200 derece sıcaklığa kadar çıkabilmektedir. Sıcak havanın hızlı dolaşımı yöntemiyle çalışan bu sıcak hava fritözü sayesinde yağı içine çekmeyen sağlıklı ve hafif yemekleri  kolayca hazırlayabilirsiniz.

Kısa sürede yemek hazırlamak için bu sıcak hava fritözünün üzerinde bulunan kontrol panelindeki sıcaklık ve zaman ayarı tuşlarını kullanarak tam istediğiniz şekilde pişmiş kanatlar, biftekler, kekler, makarnalar ve köfteler pişirmek oldukça basit ve pratik bir biçimde yapılabiliyor.

Küçük ebatları sayesinde mutfağınızda fazla yer kaplamaz ve de temizliği oldukça basittir. Bulaşık makinesine atarak diğer bulaşıklarınızla temizleyebilirsiniz. Paslanmaz çelikten üretilmiş parçalar ve küçük boyutuyla Kumtel HAF-05 FastFryer 2 L’in  karbon ayak izi oranlarını düşürdüğü üretici tarafından belirtilmiştir.

Rapid air teknolojisini kullanan Kumtel HAF-05 FastFryer 2 L, hiç yağ koymadan da istediğiniz kızartma çeşidini hazırlayabilmektedir. Kestane, mısır, börek gibi atıştırmalıkları bu fritöz sayesinde kısa keyifli bir biçimde zahmetsizce uğraşmadan hazırlayabileceksiniz.

 

Kumtel HAF-05 FastFryer 2 L Kullanıcı Yorumları

Tek yaşayan biri olarak büyük bir airfryer almak pek mantılı olmadığı için Kumtel HAF-05 FastFryer 2 L benim işi görür düşüncesi ile tercih sebebim oldu. Kumtel HAF-05 FastFryer 2 L, mükemmel kızartmaların hazırlayıcısı olarak tasarlanmış bir üründür. Aperatif  yiyecekleri sıklıkla tükettiğim için çok işime yarıyor.

Kumtel HAF-05 FastFryer 2 L, evimin küçük olması sebebiyle mutfağımda da fazla yer kaplamıyor. Bu özelliğinden ötürü tavsiye edebileceğim bir cihaz durumundadır. Kumtel HAF-05 FastFryer 2 L, sıcak yaz aylarında hazırladığı hafif yiyecekler sebebi ie sağlıklı beslenmem için biçilmez kaftan tabirini yüzde yüz karşılıyor.

Fast food restoranlarında kızartılan patatesleri Kumtel HAF-05 FastFryer 2 L aldıktan sonra tercih etmiyorum. Resmen yağsız ama çok lezzetli yağsız patatesler, nugget’lar  kızartarak formumu korumama etki ediyor.

Kumtel HAF-05 FastFryer 2 L Alınır Mı?

Minik ebatları sayesinde mutfaklar da çok ama çok az yer kaplayan Kumtel HAF-05 FastFryer 2 L, büyük hacimli airfryerlerin yaptığı tüm işleri rahatlıkla yapıyor. Yağsız pişirme özelliği olan Kumtel HAF-05 FastFryer 2 L, sağlığı temel ilke edinen bireylerin vazgeçemeyeceği nitelikleri barındıran bir cihaz olarak düşünülebilir.

Kumtel HAF-05 FastFryer 2 L, çevreyle dost, enerji ihtiyacı düşük ve kullanılan malzeme kalitesiyle de hem bütçenize hem de doğayla barışık özellikleri bünyesinde bulunduruyor. Fiyat – performans olarak ta oldukça iş görebilen bu fritöz her an elinizin altında bulunan bir şef gibi daima rahatlığınız için sizinle en zorlu işleri halledebilir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu