BilgisayarElektronik

Kumtel HAF-06 Digital Airfryer XXL 8.5 Lt Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

 Kumtel HAF-06 Digital Airfryer XXL 8.5 Lt Nasıl ve Alınır Mı? sorularını yanıtlayacağız. Ayrıca Kumtel HAF-06 Digital Airfryer XXL 8.5 Lt airfryer Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumlarına da göz atacağız.

Yağlı pişirme yöntemi kullanan fritözlerde kızartılan yiyecekler fazla yağ içerdiği için bilim insanları tarafından uzak kalınması gerekli besinler sınıfına giriyor. Teknolojinin giderek geliştiği çağımızda airfryer cihazları bu problemi halledecekmiş gibi görünüyor.

Hava basınçlı kızartma sistemini kullanan airfrylerin bir modeli olan Kumtel HAF-06 Digital Airfryer XXL 8.5 Lt ile lezzetli, sağlıklı ve ekonomik yemekler hazırlamak sizlerin elinde. Kumtel HAF-06 Digital Airfryer XXL 8.5 Lt az yağ ile yağ buharında pişirme tekniğini kullanır ve de sizleri fazla yağın zararlarından korumuş olur.

Kumtel HAF-06 Digital Airfryer XXL 8.5 Lt Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir ?

Kumtel HAF-06 Digital Airfryer XXL 8.5 Lt 240 V elektrik akımı ve 1800 W elektrik akım gücü ile 200 derece sıcaklığa ulaşabilecek kapasitede üretilmiştir. Kullanıdığı sıcak hava dolaşımı sayesinde besinleri kurutmadan, her yeri eşit pişecek şekilde kısa sürede ve istediğiniz gibi pişirme imkanı tanıyor.

Tavuk, et, patates vb. sebzeleri de içinde bulunan programlar sayesinde gerekli ısıları programlayarak ideal ölçüde hazırlayabiliyor. Otomatik programların dışında elle yapılabilen zaman ve ısı ayarı da bulunuyor. Bu sıcak hava fritözü ile tek seferde bütün bir pilici pişirmeye yetecek büyüklükte hacim var olduğundan toplu yemekler içinde gayet ideal bir cihaz olarak tercih ediliyor.

Kumtel HAF-06 Digital Airfryer XXL 8.5 Lt, 8.5 Lt kapasitesiyle kalabalık misafirleriniz, doğum günü, kutlama gibi fazla yemek hazırlama zorunluluğu hasıl olan durumlarda rahatlıkla işinizi çözüme ulaştırır. Kumtel HAF-06 Digital Airfryer XXL 8.5 Lt, program bitince otomatik kapanma, zamanlayıcı gibi cihazın başında durmamanız için tasarlanan çözümleriyle de  yemek yaparken başka işler ile de ilgilenebilmeniz için size fırsat tanıyor.

Kumtel HAF-06 Digital Airfryer XXL 8.5 Lt, paslanmaz çelik parçaları sayesinde bulaşık makinesinde de rahatlıkla temizlendiği için sizi ekstra temizik zahmetinden de koruyor.

Kumtel HAF-06 Digital Airfryer XXL 8.5 Lt Alınır Mı?

Kumtel HAF-06 Digital Airfryer XXL 8.5 Lt, ergonomik tasarımı, üretimde kullanılan malzemenin kalitesi, fiyat/performans seviyesi gibi kriterle tavsiye sebebi olabilecek bir üründür. Hazne hacminin büyük olması kalabalık aileler için tercih sebebi oluyor.

Kumtel markasının ülkemizde bilinirliği de tercih sebebi olabiliyor. Kumtel HAF-06 Digital Airfryer XXL 8.5 Lt  arıza durumunda da 24 ay garanti sunduğu ve firmanın servis imkanının fazla olması da büyük bir avantaj olarak göze çarpıyor. Kullanılan enerjini ve yağ oranının düşük miktarda olması bu cihazı tercih etmekte ekonomik sebepleri önemseyenler için yardımcı olabilir.

Kumtel HAF-06 Digital Airfryer XXL 8.5 Lt Kullanıcı Yorumları

Kışın başka, yazın başka evde yaşıyor olmam sebebiyle yazlık  evime de bir airfryer alma ihtiyacı hissettim. Diğer cihazı bilindik bir teknoloji mağazasından marka tabir edilen bir cihazı epey pahalı diyeceğimiz bir fiyata almıştım. Yazlık yer olması sebebiyle misafirimiz haliyle fazla oluyor.

Bu yüzden hacmi  büyük bir ürün olan Kumtel HAF-06 Digital Airfryer XXL 8.5 Lt tam aradığım ürün diye düşünerek firmanın sitesinden ve diğer enyorum.com gibi yorum bulabileceğim kaynaklardan araştırarak ürünü aldım. Anladım ki her şey marka değilmiş.

Kumtel HAF-06 Digital Airfryer XXL 8.5 Lt gerçekten uygun fiyatıyla harikalar gerçekleştiriyor. Sebze kızartmaları, et ve tavuk mamullerini muhteşem bir oranla yumuşacık, kurumadan, kendi suyunu kurutmadan sağlıklı ve leziz şekilde hazırlıyor. Bizim de misafirlerimizin de severek yiyeceği yağsız ve sağlıklı yiyecekler pişiren Kumtel HAF-06 Digital Airfryer XXL 8.5 Lt her evde olması gereken bir cihaz diyebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu