BilgisayarElektronik

Kumtel İnox XXL Digital Fastfryer 8.5 Lt Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları Ve Özellikleri

Bu yazımızda ülkemizde üretilen yerli mutfak eşyalarının güvenilir markası Kumtel‘in ürünlerinden biri olan Kumtel İnox XXL Digital Fastfryer 8.5 Lt, Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları Ve Özellikleri gibi konuları ele alarak sizleri bilgilendireceğiz.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte mutfaklarda yemek yapmak çok daha pratik hale geliyor. Son dönemde sıklıkla evlerde gördüğümüz airfryer fritöz yeni teknolojinin en kullanışlı ürünlerindendir. Öyle ki dakikalar içerisinde yapması zahmetli ve uğraş verici pek çok yemeği yapmaya olanak sağlıyor.

Pek çok elektronik ve akıllı sistem sayesinde yemek yapmak bir uğraş değil keyifli bir aktivite haline dönüyor. Mutfakta kullanılacak elektronik ürünlerin çoğu az zamanda çok iş yapmak üzerine tasarlanıyor. Kumtel İnox XXL Digital Fastfryer 8.5 Ltbu cihazlarından birisi olarak karşımızda.

Kumtel İnox XXL Digital Fastfryer 8.5 Lt Nasıl, Alınır Mı?

Yemek yapma üresini bir hayli kısaltan Kumtel İnox XXL Digital Fastfryer 8.5 Lt, zamandan ve sar edilen malzemelerden büyük tasarruf sağlıyor. Ülkemizdeki önemli mutfak eşyaları üreticilerinden biri olan Kumtel markasının bu yeni ürünü Kumtel İnox XXL Digital Fastfryer 8.5 Lt, Şok tasarımı, geniş yemek hazırlama kapasitesi, yaygın yetkili servis ağı ve uygun fiyatı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Kullandığı sıcak hava dolaşımı yöntemi ile ısınan havanı fanlar aracılığı ile 360 derece hazne içerisinde dönerek kısa sürede ve her yeri eşit pişmiş yemekler pişirme imkanı sunan bu sıcak hava fritözü ile yağsız ve az yağlı yemekleri kolayca pişirip sofranıza getirebilirsiniz.

Kumtel İnox XXL Digital Fastfryer 8.5 Lt, sebze kanat, kek gibi sıklıkla tükettiğimiz yiyecekleri pişirme konusunda bir hayli yeteneklidir. Kumtel İnox XXL Digital Fastfryer 8.5 Lt ile yapılabilecek yemekler arasında deniz mahsulleri, patates, sebze, hamur işleri, kırmızı ve beyaz et çeşitleri yer alıyor.

İçerdiği teknoloji sayesinde saydığımız tüm bu yemekleri ve daha nicelerini sağlıklı ve lezzetli bir şekilde hazırlama yeteneğine sahiptir. Kumtel İnox XXL Digital Fastfryer 8.5 Lt, kapasitesi ile de kalabalık ailelerin yaşadığı evlerde rahatlıkla tek seferde yemek hazırlamak için kullanılabiliyor.

 

Kumtel İnox XXL Digital Fastfryer 8.5 Lt Özellikleri

 • Ekran: Dijital
 • Voltaj: 220-240V
 • Frekans: 50/60 Hz
 • Güç: 1800W
 • Hacim: 8,5 Lt
 • Gövde Malzemesi: İnox
 • Kızartma Kapasitesi: 7L
 • Kızartma Sepeti Kapasitesi: 6L
 • Proglamlama: Var
 • Boyut(En, Boy, Yükseklik): 405x310x365 mm
 • Zamanlayıcı: 60 Dk
 • Otomatik Kapanma: Var
 • Garanti: 24 Ay
 • B. Makinesinde Yıkanma: Var

Kumtel İnox XXL Digital Fastfryer Kullanıcı Yorumları

Yeni çıkan ev eşyalarına merak sayesinde Kumtel İnox XXL Digital Fastfryer 8.5 Lt ile bir reklam vasıtasıyla tanıştım. Yerli bir marka olan Kumtel’in daha önce de fırınını kullanmıştım. Performansı güzel bir. üründü. Evde de bu airfryer’e ihtiyaç olduğunu bildiğim için iş çıkışı eşime de bir şey söylemeden  Kumtel İnox XXL Digital Fastfryer 8.5 Lt’yi almaya gittim. Satıcı da alanların memnun olduğunu ve yaygın servis ağından dolayı çok tercih edildiğini söyledi. Ürünü alıp eve gelir gelmez denemek istedim.

Eşim Kumtel İnox XXL Digital Fastfryer 8.5 Lt airfryeri çok beğendi. Tasarımı çok şık. Öyle basit bir cihaz gibi durmuyor. Parmak patates kızartmasını çok sevdiğim için hemen denedik ve hayatımda yediğin en lezzetli kızartma diyebilirim. Yağı az olduğu için hafif ve rahatsız etmiyor. Bizden görüp kardeşimde Kumtel İnox XXL Digital Fastfryer 8.5 Lt almaya karar verdi ve aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu