Elektronik

Kumtel Mini Quartz Isıtıcı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Ülkemizde ürettiği ısıtıcılar ile bilinen ürettiği ve kaliteli ısıtıcılarla yurdun dört bir tarafında bilinen Kumtel markasının Infrared ısıtıcı modeli Kumtel Mini Quartz Isıtıcı Nasıl, Alınır Mı? ve kullanıcı yorumlarını yazımızın içeriğinde bulabilirsiniz.

Kış aylarında ısınmak için kullanılan birden çok yöntem bulunmaktadır. Soba, kalorifer, ısıtıcılar bu ihtiyaca cevap vermek için üretilen araç ve gereçlerdir. Isınmanın yanı sıra artan maliyetleri de göz önünde bulundurmak gereklidir. Kumtel Mini Quartz Isıtıcı ucuz ve konforlu ısınmaya ulaşmanın en kolay yollarından birisi olarak görünmektedir.

Kumtel Mini Quartz Isıtıcı Nasıl?

1500W gücündeki kumtel ısıtıcı ile tozsuz ve rahat ısınmanın tadını çıkarırsınız. 3 farklı ısı ayarı sayesinde ister ılı, isterseniz sıcak bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz. Infrared özellikli olduğu için ısıyı fanla dağıtmak yerine kızılötesi sistemle yayarak daha fazla alanı ve uzaklıktaki noktaları rahatlıkla ısıtabiliyor. Zamanlayıcı özelliği sayesinde istediğiniz sıcaklığa erişince otomatik olarak açılıp kapanabilir. Devrilme emniyeti sayesinde siz ve evde yaşayan diğer canlılar güven içinde ısınabilirsiniz.

Kumtel Mini Quartz Isıtıcı ortamı ısıtırken diğer ısıtıcılar gibi havayı kurutmaz ve ağız kuruluğu gibi şikâyetlerin önüne geçmiş olur. 2 yıl garanti ile satılan Infrared ısıtıcı Türkiye genelinde yaygın teknik servisi sunan markanın kaliteli ve dayanıklı bir modeli olarak epey rağbet görmektedir. 2 adet Quartz tüpü büyük bir alanı ısıtmak için yeterli ısıyı sağlayabilir.

Kumtel Mini Quartz Isıtıcı Kullanıcı Yorumları

İş yerinde kış aylarında sürekli üşüyen ayaklarım için bir çözüm ararken Kumtel Mini Quartz Isıtıcı’yı indirim marketler zincirinden uygun fiyata aldım. Ayaklarım kış ayında o kadar çok üşüyor ki; anlatamam. Kapıya yakın bir masada oturduğum için daha gelen soğuk daha da artıyor. Bu Quartz mini ısıtıcı masa altında en düşük ısı ayarında çalıştırdığımda soğuk işlemiyor. En başlarda kıyafetlerimin yanmasından ya da ısıtıcının devrilmesinden çok çekiniyordum. Fakat emniyet özelliği ve ön tarafından bulunan ızgarası sayesinde hiçbir aksilik yaşamıyorum. Evlerde de rahatlıkla soğuğu kırmak için pekâlâ kullanılabilir. Benim gibi iş yerlerinde kullanmak isteyenler için de oldukça uygun bir cihaz diyebilirim.

Kumtel Mini Quartz Isıtıcı Alınır Mı?

Dayanıklı gövdesi ve önünde konumlanmış ızgarası ile harika bir ısıtıcı demek yanlış olmaz. Sobanın ya da kalorifer sisteminin verdiği ısıyı veremese bile büyük bir alanı rahatlıkla kızılötesi sistemi ile hızlıca ısıtabilir. Bim marketlerde indirimli ürünler arasında satıldığında gayet uygun bir fiyata satın alınabilir.

Başa dön tuşu