Elektronik

Kumtel Ütü ve Kırışık Giderici Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Yazımızda Kumtel markasının portatif ütü modeli Kumtel Ütü ve Kırışık Giderici Nasıl, Alınır Mı sorularınızı yanıtlarken kullanıcı yorumlarını da sizlere aktarıyoruz.

En zor ev işlerinden olan ütü yapmak korkulu rüya haline gelebiliyor. Özellikle sıcak hava da ve acil durumlarda ütü yapmak oldukça zordur. Perde ütülemekten tutun nevresim, gömlek pantolon ütülemek bir hali yorucudur. Misafirlikte yada iş gezisinde de kullanılabilecek Kumtel Ütü ve Kırışık Giderici bu derdinize çözüm olur.

Kumtel Ütü ve Kırışık Giderici Nasıl?

Kumtel buharlı düzleştirici damlama yapmadan en zorlu ütü işlerinizi yerine getirir. 20 sn gibi kısa bir zaman zarfında ısınarak ütü yapmaya başlar hale geliyor. 1500W gücündeki Kumtel Ütü ve kırışık giderici ile istediğiniz kıyafeti yada ev mefruşatını pratik bir biçimde ütüleyebileceksiniz. Hazne kapasitesi 250 ml olan bu pratik kırışık gideri dakikada 20g/dk buhar vererek en zorlu kırışıklıkların üstesinden gelir. Fırça başlığı ile pratik ütü yapma deneyiminin keyfini çıkarırsınız. 1.1 kg ağırlığa sahip Kumtel ütü iş yaparken bileğinize ağırlıktan dolayı binen yükün oldukça az olması sebebiyle kolaylık tanır. Ergonomik tasarımı ile tutuş rahatlığı avantajının yanında ütü masası olmadan da ütü yapabilme seçeneğini deneyimleme olanağı tanımaktadır. Kireç önleme  özelliği ile daha aktif buhara erişim sağlar.

Kumtel Ütü ve Kırışık Giderici Kullanıcı Yorumları

İşim icabı sürekli toplantı için şehir dışına çıkarım. Eşim her ne kadar evde ütümü yapsa bile vaizimden çıkarırken hiç ütülenmemiş gibi olan kıyafetlerim toplantılarda hoş görünüm oluşturmuyor. Her yerde ütü yaptırma imkanım yada seyahatte ütü taşıma olanağım yok. Olsa da ütü yapmayı beceremem. Eşim Bim marketlerde gördüğü Kumtel Ütü ve Kırışık Giderici’yi merak ederek almış. İlk seyahatimde kullanmaya başladım. Benim gibi eline ütü almamış bir insan bile çok rahat kullanabilir. Gömleği askıyla beraber dolabın kulpuna tutturuyorum ve üzerinden Kumtel ütü ile bir kaç sefer geçmem yeterli oluyor. Gerçekten harika bir cihaz diyebilirim. Damlatma yapmaması ve kireç çıkarmaması çok iyi. Çok kısa sürede ısınıp ütü yapmaya hazır hale gelmesi zaman kazandırıyor. Gittiğim yerde yana yana ütü yaptıracak yer aramama gerek kalmıyor artık. Ayrıca eşim evde perdeleri ütülemek içinde kullanıyor. Çok pratik bir cihaz olduğu için yokluğunu gerçekten düşünemiyorum.

Kumtel Ütü ve Kırışık Giderici Alınır Mı?

Tatilde ve evden uzakta olduğunuz her durumda kullanabileceğiniz pratik kullanımlı ve kolay ütü imkanı veren Kumtel ütü ve kırışık giderici ile basit bir şekilde ütü işinizi yaparsınız. Taşıması çok kolay. En zor kırışıklıkları bile yoğun buharı ile açar. Sürekli evlerinden uzakta kalan bireyler için muazzam kolaylık içerir.

Başa dön tuşu