BilgisayarElektronik

Luxell XXL 7.5 Litre Fastfryer İyi Mi?

Luxell markasının son günlerin en çok kullanılan mutfak aletlerinin başında gelen airfryer modeli Luxell XXL 7.5 Litre Fastfryer İyi Mi? yazımızda Özelliklerini ve Kullanıcı Yorumlarını aktaracağız.

Yıllardır fırın ocak gibi mutfak eşyalar üreten Luxell markasının trend ürünler listesinde yer alan airfryer  modeli olarak ürettiği Luxell XXL 7.5 Litre Fastfryer, yılların deneyimi ile üretilerek piyasaya arz ediliyor.

Luxell XXL 7.5 Litre Fastfryer Nasıl, Teknik Özellikleri Neler?

Luxell XXL 7.5 Litre Fastfryer, 1850 W güç kullanarak sıcak hava dolaşım yöntemiyle yağsız kızartma yapabileceğiniz bir ürün niteliğindedir. 7.5 L hazne kapasitesiyle yaklaşık 6-7 porsiyon yemek hazırlayabiliyor. Hazırladığı yağsız ve az yağlı yemekler ile sağlığına dikkat edenler için gayet ideal bir sıcak hava fritözü modeli durumundadır.

Buz çözme, fırınlama yapma vb. bir çok özelliği ile birden çok işlevi ile sağlıklı yemek pişirme işlemini yapabiliyor. Luxell XXL 7.5 Litre Fastfryer, sessiz çalışır ve küçük ebatları ile mutfaklarda ve tezgahlarda fazla yer kaplamaz ve ihtiyacınız olduğunda hemen kullanabileceğiniz şekilde tezgahtaki yerini alabiliyor.

Luxell XXL 7.5 Litre Fastfryer, 6 adet programıyla istediğiniz ürüne özel programlama yapabilir, işlem bitince sesli uyarı sistemiyle sizi hazır olunca ikaz vererek diğer işlerinize zaman ayırmaya fırsat tanıyor. Bu programların haricinde istediğiniz sıcaklık ve zaman aralığında da yemek pişirme seçeneğiniz bulunmaktadır.

Bulaşık Makinesinde ürünün kaliteli malzemeler kullanımından dolayı rahatça yıkanabiliyor ve sizi elde yıkama zahmetinden kurtarıyor. Yanmaz ve yapışmaz malzemeler kullanılarak üretilen sepeti ve ızgara altı mükemmel pişimiş yemekler için özenle dizayn edilmiştir.

Luxell XXL 7.5 Litre Fastfryer Kullanıcı Yorumları

Erkek arkadaşımın doğum günü hediyesi olarak Luxell XXL 7.5 Litre Fastfryer aldı. Tam ihtiyacım olan bir ürün olduğu için severek kullanıyorum. Tezgâhta çok yer kaplamaması, ikaz sistemi, proglamlanma özelliği ve daha sayamayacağım birçok fonksiyonu ile mükemmel bir cihaz. Luxell kalitesi Luxell XXL 7.5 Litre Fastfryerde resmen şekil bulmuş.

Yağsız ürün hazırlarken tereddütlerim vardı. Lakin Luxell XXL 7.5 Litre Fastfryer, patates kanat, köfte, sebze kızartmada bir hayli becerikli bir cihaz olarak severek kullanıyoruz. Sabah kahvaltısından tutun akşam çay yanı aperatif yiyeceklerine kadar günün tüm öğünlerinde yanımda olan bir fritöz olarak çok memnunum.

Çıtır çıtır olan yiyecekler hem sağlıklı hem de lezzetli bir şekilde pişiyor. Bana kalan afiyetle Luxell XXL 7.5 Litre Fastfryer’de hazırladığım yemekleri afiyet ile yemek oluyor.

Diyetisyenim hazırladığı programa uymak için hazırlamam gereken yiyecekleri kolayca hazırlıyorum. Yağsız hava sirkülasyonu ile pişirme özelliği diyet yapmamı daha kolay bir hale getiriyor. Bu sebeple Luxell XXL 7.5 Litre Fastfryer benim için değişilmez bir mutfak aleti oldu.

Luxell XXL 7.5 Litre Fastfryer İyi Mi?

Zaten uzun süredir ülkemizde fırın ve mutfak ocağı gibi ürünlerde kalitesiyle bilinen ve fazlaca beğeni kazanan Luxell’in yağsız pişirme ve kızartma becerisine haiz Luxell XXL 7.5 Litre Fastfryer, vazgeçemeyeceğiniz bir mutfak eşyası olacaktır.

 Geniş hazne kapasitesiyle misafirlerinizi rahatlıkla ağırlamanız sizin için  artık bir yük olmayacaktır. Soğuk dokunuş kulpu ve ısınmayan gövdesi ile mutfakta başınıza gelebilecek yaralanmaları ortadan kaldırabiliyor.

Derin dondurucudan çıkarıp hazırlamak istediğiniz yiyeceklerinizi Luxell XXL 7.5 Litre Fastfryer kısa bir sürede buz çözme özelliği sayesinde yemek yapmaya hazır hale getiriyor.

Luxell XXL 7.5 Litre Fastfryer kullanımı çok basit ve kolay bir airfryer modelidir. Basit programlama yöntemi sayesinde ilk defa kullananların dahi zorlanmadan yemeklerini hazırlamasına olanak tanıyor.

Luxell XXL 7.5 Litre Fastfryer, yerli markalar içerisinde ilk sıralarda olabilecek bir cihaz olarak değerlendiriliyor. Zaten Luxel firmasının mutfak ürünlerindeki tecrübesi ve kalitesi Luxell XXL 7.5 Litre Fastfryer’de kendini fazlasıyla göstermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu