BilgisayarElektronik

Midea Airfryer MF-TN35A2 3,5 L Fritöz Nasıl, İyi Mi?

Mutfakların arana cihazı haline gelen airfryer furyasının bir modeli olarak satışa sunulan Midea Airfryer MF-TN35A2 3,5 L Fritöz Nasıl, İyi Midir? ve Kullanıcı Yorumları, Özellikleri gibi konuları irdeleyeceğimiz yazımızla karşınızdayız.

Çin merkezli bir elektronik cihaz üretim şirketi olan Midea markasının farklı özellikleri olan airfryer modeli Midea Airfryer MF-TN35A2 3,5 L Fritöz yeni bir cihaz olarak piyasada bulunuyor.

Midea Airfryer MF-TN35A2 3,5 L Nasıl, Teknik Özellikleri Neler?

Midea Airfryer MF-TN35A2 3,5 L Fritöz, yağlı – yağsız pişirme kızartma, mayalama, ızgara yapma gibi birçok özellikle donatılan bir airfryer modeli olarak üretiliyor. 3.5 L hazne kapasitesi ile 4.5 kişilik yiyeceği rahatlıkla hazırlayabiliyor. 1400 W gücü ile kullandığı sıcak hava dolaşımı sistemi ile hazırlayacağınız yiyeceği kurutmadan içindeki yağı ve suyu hazne içine hapsederek kendi yağı ve suyu ile lezzetli ve sağlıklı bir şekilde pişirme olanağı tanıyor.

Midea Airfryer MF-TN35A2 3,5 L Fritöz, mekanik kontör sistemi ile sıcaklık ve pişirme ayarı sayesinde hazırlama işleminde kontrolü size bırakarak tercih işini çoğullaştırıyor. Zamanlayıcı fonksiyonunu da bu özelliğe ekleyerek size hazırlayacağınız sebze, et, tavuk gibi daha birçok gıdayı cihaza koyarak pişmesini beklemekten başka bir iş bırakmıyor.

Midea Airfryer MF-TN35A2 3,5 L Fritöz’ün dikkat çeken ve çoğu airfryer modelinde olmayan maya özelliğidir. İster hamur ister yoğurt gibi yiyecekleri mayalamak için uygun ısı ve programı seçmeniz yeterli oluyor. Zarif oval gövdesi kaliteli malzemelerden tasarlanarak uzun yıllar kullanımı elverişli şekilde üretilmiştir.

Midea Airfryer MF-TN35A2 3,5 L Fritöz Kullanıcı Yorumları

 

Büromuzda yemek işlerini yapan bayan iş arkadaşımızın çok ihtiyacı olan airfryer cihazı araştırırken karşılaştığım bir cihaz olan Midea Airfryer MF-TN35A2 3,5 L Fritöz’den gayet memnunuz. Midea Airfryer MF-TN35A2 3,5 L Fritöz ile yapılan yemekleri yemeye başladıktan sonra özellikle mide yanması sıkıntımız geçti.

Yağsız kızartma ve pişirme yapabilen Midea Airfryer MF-TN35A2 3,5 L Fritöz, hazırladığı yemekler gibi maddi olarak ta ekonomimize katkıda bulunuyor. Elektrik enerjisini klasik tip fritözlere kıyasla daha verimli kullanabilen bu yeni nesil sıcak fritöz ile kullanılacak yağdan ve daha önemlisi kısa sürede yemek yapabilmesi ile zamandan da tasarruf sağlıyoruz.

Sabah kahvaltıda hazırlanan köz biberler alışkanlık haline geldi. Artık patates, köfte gibi yiyecekleri yerken rahatsız olacağım korkusu çekmiyoruz. Hazırlığı yapan bayan personelimiz de her gün dua ediyor. Hem kolay yemek hazırlıyorum hem de temizlik işi dert olmuyor diyerek teşekkürlerini iletiyor.

Midea Airfryer MF-TN35A2 3,5 L Fritöz Alınır Mı, İyi Mi?

Midea Airfryer MF-TN35A2 3,5 L Fritöz, basit kullanımı, kolay temizliği ile ön plana çıkıyor. Bulaşık makinesinde yıkanabilen aparatları kaliteli ve kullanışlı. Yoğurt yapma, ekmek kızartma, sebze közleme gibi zorlu yiyecek hazırlama görevlerini kolaylıkla yerine getirebiliyor.

Fiyat olarak ise gayet makul bir seviyede satılıyor.24 ay garanti süresi var. Ofis, büro gibi ev dışı küçük mutfağa sahip mekânlarda da iş görebiliyor. Midea Airfryer MF-TN35A2 3,5 L Fritöz, basit kullanımı ve kolay temizliği ile kullanıcılarına konforlu yemek hazırlama olanağı tanımaktadır.

Çok farklı çeşitlerde yemek pişirme işlevine sahip bu fritöz ile hem fırın hem, ızgara hem de diğer yemek çeşitlerini zorlanmadan kolaylıkla hazırlayıp sofranıza getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu