BilgisayarElektronik

Moulinex EZ505D Easy Fry & Grill Air Fryer Nasıl ve İyi Mi?

Moulinex markasının airfryer modeli Moulinex EZ505D Easy Fry & Grill Air Fryer Nasıl, İyi Midir? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumlarının bulunduğu yazımızda sizlere bilgiler aktarmaya çalışacağız.

Fransız menşeli bir şirket olan ve yıllardır küçük ev aletleri üretiminde söz sahibi olan, ülkemizde de endüstriyel alanda ve ev mutfaklarında ürünleri tercih edilen Moulinex EZ505D Easy Fry & Grill Air Fryer, pişirme, yağsız yada az yağlı bir şekilde sıcak hava akımı yöntemiyle yemek hazırlamanız için üretilmiş fonksiyonel bir ürün nitelendiriliyor.

Moulinex EZ505D Easy Fry & Grill Nasıl, Teknik Özellikleri Neler?

Kızartma, pişirme, pasta, börek gibi sıklıkla tüketilen yiyecekleri kolayca hazırlamanıza yardımcı oluyor. 1400 W gücü ile ürettiği sıcaklık ile hazırlayacağınız gıdaları kurutmadan, kendi tadını koruyarak lezzetli yiyecekler hazırlamanıza yardım ediyor. Moulinex EZ505D Easy Fry & Grill Air Fryer, paslanmaz çelik ve plastik gövdesi ile mutfak ankastre seti, beyaz eşya ve diğer dekorlarınıza uyumu ile görsel olarak uyumlu olarak üretiliyor.

Moulinex EZ505D Easy Fry & Grill Air Fryer, ısı ayarlama ve zamanlama özellikleri sayesinde yemek hazırlarken hazırlama işlemini bekleme derdine son veriyor. Size düşün gerekli ayarı yapıp Moulinex EZ505D Easy Fry & Grill Air Fryer’ın başlatma düğmesine basarak yemeğin hazırlanmasını beklemek kalıyor. Temizliğinin kolay yapılmasını düşünerek çıkarılabilir hazne, sepet gibi aparatlı bulaşık makinesinde yıkanabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Moulinex EZ505D Easy Fry & Grill Air Fryer Kullanıcı Yorumları

Yıllardır kadın kuşağında reklamlarının gördüğüm Moulinex markasının airfryer ürünü olan Moulinex EZ505D Easy Fry & Grill Air Fryer ile tanışmam bir misafirlikte oldu. Ev sahibinin olumlu telkinleri ile yakınımızdaki bir Avm’den aldım ve aşırı derecede memnunum. Pasta, börek işlerimi hemen hallediyor. Ansızın gelen misafirlerime çabucak hazırlığımı yapabiliyorum.

Moulinex EZ505D Easy Fry & Grill Air Fryer,ısı ve zaman ayarı özelliklerine sahip olduğu için o mutfakta hazırlık yaparken bende misafirlerle sohbet etmenin keyfini çıkarıyorum. Eşim ve çocuklarımda Moulinex EZ505D Easy Fry & Grill Air Fryer ile yapılan yemekleri severek tüketiyorlar.

Balığı çok seven bir aile olarak eskiden dışarıda  nasıl yapıldığı belli olamayan yiyecekleri tercih etmek zorunda kalırken artık bu sıcak hava fritözü ile kokusuz ve daha sağlıklı yiyecekler yemenin keyfini yaşıyoruz.

Moulinex EZ505D Easy Fry & Grill Air Fryer İyi Mi?

Kullanımı çok basit olan Moulinex EZ505D Easy Fry & Grill Air Fryer, yağsız yada az yağlı yiyecek hazırlamak amacıyla üretiliyor. Cihazın gümüş görünümlü gövdesi dikkatleri üzerine çekiyor. 4-5 porsiyon yemeği aynı anda hazırlayabilen Moulinex EZ505D Easy Fry & Grill Air Fryer, az zahmetle çok iş çıkarıyor.

Ev hanımlarının çok  vazgeçilmezi olan Moulinex EZ505D Easy Fry & Grill Air Fryer, kalitesi ve işlevsel özellikleri ile sizlerin yemek hazırlama ihtiyacınızı kolayca yerine getiriyor. Ocak, fırın, ekmek kızartma makinesi gibi cihazların yaptığı işleri yapabilen bu sıcak hava fritözü saydığımız cihazları kaldırarak tezgahınıza genişlik katabilir.

Fassfood yiyecek çeşitlerini daha sağlıklı ve hazırlık aşamasını kendiniz kontrol ederek yapma olanağı sunan bu fritöz sayesinde siz ve sevdikleriniz nasıl hazırlandığı belli olmayan ve zararlı maddeler içeren yiyecekler yerine evinizde güvenle hazırlanmış yiyecekleri tüketmenin güvenini yaşarsınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu