Elektronik

Nautica Akıllı Tartı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Sağlıklı yaşam için gereken verileri ölçebilen tartı modeli Nautica Akıllı Tartı Nasıl, Alınır Mı? konularını açıklarken, Nautica Akıllı Tartı kullanıcı yorumlarını da sizlere aktarıyoruz.

Çağımızın en büyük problemlerinde olan aşırı ilo ve hatta daha ötesi olan obezite uzmanların en önem verdiği konular arasında yer alır. Sağlıklı bir beden için spor ve kilo kontrolü önem içermektedir. Vücut kitle endeksi, yağ ve su oranı gibi önemli verilere ulaşmayı sağlayan Nautica Akıllı Tartı smart özellikleri ile ideal bir ölçüm aleti olarak dizayn edilmiştir.

Nautica Akıllı Tartı Nasıl, İyi Mi?

Çabuk kırılmayan cam zemini ile mümkün olan en doğru sonuca ulaşmanızı hedefler. Nautica Akıllı Tartı, 440Ib yani 200 kg’a kadar ağırlıktaki kişileri tartar. Su, yağ oranlarını ayrı ayrı gösterir. Android ve İos tabanlı cep telefonlarına indirebileceğiniz uygulama ile bu verileri kayıt altına alabilirsiniz. Böylelikle kıyas yapmanız kolaylaşır. 8 kullanıcını verilerini kayıt edebilir. Yüksek hassasiyetli sensörleri vasıtası ile en hassas biçimde ölçüm yapabiliyor. SAdece baskül olarakta kullanabilirsiniz. Bu şekilde kullanım için akılı telefonunuza gerek olmuyor. 1.45kg ağırlığındaki akıllı tartı kanepe ve koltuk takımlarının altında altında saklanabilir. Banyo kullanımı için gayet ideal bir tartı modelidir. Düşük pil ve yüksek ağırlık durumlarında Led ekranında uyarı veriyor. 2 yıl garanti ile satılan bu akıllı tarı uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir baskül modeli olarak nitelendirilmektedir.

Nautica Akıllı Tartı Kullanıcı Yorumları

Diyetisyenim günlük kilo, yağ oranı gibi zayıflamam için gereken bilgilerin takip edilmesini istemişti ve Nautica Akıllı Tartı bu konuda uzman olduğu için tavsiye edebilirim diyerek almamı sağladı. Bu akılı tartı tüm lazım olan verilere ulaşmamı sağlıyor. Şık dizaynı ile her ortama uyum sağlayan Nautica Akıllı Tartı cep telefonuna kaydettiği veriler ile diyetisyenime tek tuşa basarak verileri paylaşma kolaylığı tanıyor. Sadece kendi için değil evin diğer fertleri de bu tartıyı çok seviyor. 8 farklı kişinin değerlerini ayrı ayrı kaydetmesi çok güzel. Şeker hastası annemin de çok işine yaradığını rahatlıkla söyleyebilirim. Sürekli kilo kontrolü gereken kişilere mutlaka tavsiye edeceğim bir ürün. Fiyatı da Bim den aldığım için bir hayli uygun oldu.

Nautica Akıllı Tartı Alınır Mı?

Neredeyse sıradan bir baskül fiyatına satılan Nautica Akıllı Tartı her evin ihtiyaç duyabileceği bir tartı modeli. Yağ ve vücut su oranını mükemmele yakın ölçebiliyor. Profesyonel cihazlardan tek esiği boy ölçümü yapamama. Boy ölçümü de yapabilse dört dörtlük olabilirdi. Bu haliyle de Nautica Akıllı Tartı harika bir akılı tartı olarak değerlendiriliyor.

 

 

 

Başa dön tuşu