BilgisayarElektronik

Neutron Akıllı Bebek Kamerası Mavi/Pembe Nasıl, İyi Mi?

NEUTRON Akıllı Bebek Kamerası Nasıl, İyi Mi, Alınır Mı? konu başlıklarını yorumlarken Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları hakkında bilgi ve değerlendirmeleri ele alacağız.

Neutron Akıllı Bebek Kamerası Nasıl, Özellikleri Nelerdir?

Yeni ebeveyn olan kişilerin bebeklerinin ne yaptığı, nasıl uyduğu, odasında neler yaptığı gibi çokça merak ettiği durumlarda işlerini kolaylaştırmak ve gönül rahatlığı ile diğer uğraşılarını yapabilmek için tasarlanan bir ürün olarak Neutron Akıllı Bebek Kamerası, işini hakkıyla yapıyor.

Neutron uygulaması ile uzaktan bağlantı yapabilir gelişimini uzaktan izleyebilirsiniz. Diğer odadan ya da ev dışından uygulama vasıtası ile oda sıcaklığını kontrol edebiliyor ve alt üst sıcaklık sınırını ayarlayarak değer aşım durumunda size uyarı veriyor.

Teknik Özellikleri:

Kablosuz Bağlantı: Var
Görüntü Kalitesi: 1080p Full Hd
Akıllı Termometre: Var
Gece Görüşü: Var
Ses: İki Yönlü
Otomatik Ninni Çalar: Var
Gece Lambası: Var
Hareket Algılama Sensörü: Var
Bellek: Micro SD Kart Desteği
Uzaktan Kontrol: Var
Kullanıcı Sayısı: 10

Neutron Akıllı Bebek Kamerası Kullanıcı Yorumları

Bebeğimiz doğmadan önce Neutron Akıllı Bebek Kamerasını satın aldık. Doğumdan sonra acabalarım çok olduğu için böyle bir ürüne ihtiyacımız vardı. Çocuk gelişimcilerin bebekleri ayrı odada yatırma telkinlerini duyduğum için bu ürünü düşünmeden aldık ve çok iş görüyor.

Her ağlamasında yada akıllı hareket sensörleri ile her hareket ettiğinde uyarı vermesi harika bir olay. Gece bazen huysuzlandığında ninni fonksiyonunu uygulama sayesinde kendi odamdan açıp onu teskin edebiliyorum. Gece görüşü görüntüyü çok net bir hale getiriyor. Dışarıya yalnız bırakarak çıkmayı henüz denemedim fakat onda da gözüm arkada kalmayacak gibi.

Neutron Akıllı Bebek Kamerası Alınır Mı, İyi Mi?

Neutron Akıllı Bebek Kamerası çocuk her ağladığında yada huzursuz olduğunda yanına gitmenize gerek kalmadan ne olup bittiğini görmenize yarayan akıllı bir ürün. Ninni söylüyor, gece görüşü var. Sesli iletişim kurna olanağı sunduğu için bebeğiniz sizi yakınında hissedebiliyor.

AA Pil tipi pilleri şarj etmek için kullanılan şarj aleti, sıcaklık ölçme kablosu, Micro usb şarj kablosu dahili olarak kutudan çıkıyor. Her anne babanın içini rahatlatacak ve merakını giderecek bir ürün olarak muhakkak alınması gereken bir cihaz olarak yorumlanabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu