BilgisayarElektronik

Neutron NTL-AF-73LB Smart Pro Air Fryer Fritöz Nasıl, İyi Mi?

Önceki yazılarımızda başka bir modelini tanıttığımız Neutron markasının farklı bir airfryer modeli olan Neutron NTL-AF-73LB Smart Pro Air Fryer Fritöz Nasıl, İyi Mi? Kullanıcı Yorumlarını içeren yeni yazımızı istifadenize sunuyoruz.

Türkiye’de yeni yeni tanınan Neutron markasının geniş hacimli yağsız fritöz (airfryer) modeli olan Neutron NTL-AF-73LB Smart Pro Air Fryer Fritöz özellikleri ile diğer modellerden farklı konumda bulunuyor.

Neutron NTL-AF-73LB  Fritöz Nasıl, Özellikleri Neler?

Neutron NTL-AF-73LB Smart Pro Air Fryer Fritöz, kızartma, közleme ızgara, buz çözme ve diğer özellikleri ile farkını ortaya koyuyor. Cihazın 7.3 Lt hazne kapasitesi diğer üretilen ürünlerden daha fazla hacme sahip olduğundan porsiyon sayısını arttırabiliyorsunuz.

Airfryer felsefesine uygun olarak az yağlı yada yağsız bir şekilde kızartma, pişirme olanaklarına sahiptir. Buz çözme fonksiyonu buzluktan çıkardığınız donmuş gıdaların çabucak çözülmesine yardımcı oluyor ve ani gelişen yemek hazırlığı gibi durumlarda hemen yardıma yetişiyor.

Neutron NTL-AF-73LB Smart Pro Air Fryer Fritöz, dijital kontrol paneli ve 10 farklı pişirme modu ile seçeneklerinizi maksimum seviyeye çıkarabiliyor. Sıcak tutma, zamanlayıcı ve ısı ayarı ile 10 programa ek olarak fonksiyonellik katılabiliyor. İster programları kullanabilir isterseniz kendiniz manuel ayar yaparak kontrolü ele alabilirsiniz

Neutron NTL-AF-73LB Smart Pro Air Fryer Fritöz’ün en büyük özelliği olarak göreceğimiz kısmı ise cihazın uygulamasına uzaktan bağlanarak kontrol edebilmek.  Cihazda bulunan Wi-Fi uygulaması sayesinde cihazın yanında olmamanız halinde bile uygulama üzerinden bir dokunuş ile cihaza komut vererek yemek yapmaya başlayabilir ve hazırlama süreci hakkında bilgi edinebiliyorsunuz.

Neutron NTL-AF-73LB Smart Pro Air Fryer Kullanıcı Yorumları

 

Neutron NTL-AF-73LB Smart Pro Air Fryer Fritöz, tek kelime ile harika bir airfryer modeli. Çalışan bir kadın olarak işimi o derece kolaylaştırıyor ki görmeniz gerekiyor. İş temposundan yorularak eve geldiğimde bir de yemek hazırlamanın vereceği yorgunluğu neredeyse sıfıra indiriyor.

Neutron NTL-AF-73LB Smart Pro Air Fryer Fritöz, buz çözebildiği için daha önceden buzluğu hazırlayıp koyduğum pizza, köfte ve birçok sebzeyi pişirilebilecek kıvama getiriyor. Uzaktan cihaza bağlanabilme gerçekten mükemmel bir özellik. Uygun koşullar da sabah çıkarken veya alışverişe giderken hazırlayacağım yemeğin malzemelerini Neutron NTL-AF-73LB Smart Pro Air Fryer Fritöz’e bırakıp evden çıkıyorum.

İşim bitmeye yakın uygulamadan bir komutla yemeği yapmaya başlıyor. Eve gelince hem zamandan hem de zahmetten kurtulmuş oluyorum. Ayrıca uygulamada var olan birbirinden güzel yemek tarifleri de bugün ne yapacağım derdine çözüm oluyor.

Neutron NTL-AF-73LB Smart Pro Air Fryer İyi Mi, Alınır Mı?

Kullanıcıların diğer ürünler için yaptığı geri dönüşler üzerine üretilen Neutron NTL-AF-73LB Smart Pro Air Fryer Fritöz, akıllı teknolojisi ile bir adım daha öne çıkıyor.

Büyük hacmi ile tek seferde büyük porsiyonlarda yemekler hazırlayabiliyor. Bütün bir tavuk gibi hacimli gıdaları kolaylıkla bir kerede hazırlayabilen bu sıcak hava fritözü ile kalabalık kişilerin katılacağı yemek organizasyonlarında büyük kolaylık sağlayabilir.

Neutron NTL-AF-73LB Smart Pro Air Fryer Fritöz, uygulaması sayesinde yakınında olmanıza gerek kalmadan cihazı kontrol ederek yemek hatırlamanıza yardımcı oluyor. Uygulamada bulunan yemek tarifleri ise farklı lezzetle ve tatlar denemenize imkan tanıyor.

Deniz ürünleri, kızartma gibi yağ içeren yiyeceklerden tutun hamur işi, patlıcan ve biber közleme gibi işlerin tamamını en kısa zamanda ve pratik şekilde yapmanızı kolaylaştıran bu airfryer cihazı ile yemek yapmanın keyfine varacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu