BilgisayarElektronik

Neutron Smart Airfryer 5.5 Lt Fritöz Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Neutron Smart Airfryer 5.5 Lt Fritöz Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri hakkında sizler için bir yazı hazırladık. Hep beraber Neutron Smart Airfryer 5.5 Lt Fritöz ile ilgili yazımızı inceleyelim.

Neutron Smart Airfryer 5.5 Lt Fritöz, diğer markalarda olduğu gibi hava dolaşımı yöntemi ile çalışan bir cihaz olarak tasarlanmıştır. Neutron Smart Airfryer 5.5 Lt Fritöz yüksek sıcaklık uygulayarak hava dolaşımını kullandığı için yağlı fritözlerden daha az yağ kullanarak yiyecekleri daha sağlıklı bir yöntemle kızartıyor ve pişiriyor.

Neutron Smart Airfryer 5.5 Lt Fritöz, cihazın üst kısmında bulunan kontrol paneli vasıtasıyla sıcaklık ve zaman ayarları kolaylıkla yapılabiliyor. Bu kontrol panelinde bulunan özellikler ile farklı pişirme seçenekleri alternatif olarak sunuluyor. Bu sayede birbirinden farklı tavuk, sebze, et vb. farklı yiyecekleri farklı programlarda pişirerek lezzetli yiyecekler pişirmeye olanak sağlıyor.

Neutron Smart Airfryer 5.5 Lt Özellikleri

 • Ürün Tipi: Fritöz
 • Güç: 1520 W
 • Pişirme Yöntemi: Sıcak Hava (Air Fryer)
 • Program Sayısı: 10
 • Hazne Kapasitesi: 5.5 Lt
 • Hazne Sayısı: 1
 • Sıcak Tutma: Var
 • Çıkarılabilir Hazne: Var
 • Buz Çözme: Var
 • Zamanlayıcı: Var
 • Wifi Bağlantısı: Var

Bu cihazın en önemli özelliklerinden biri akıllı teknolojiye bünyesinde barındırıyor oluşudur. Neutron Smart Airfryer 5.5 Lt Fritöz, Wi-Fi özelliği sayesinde ios ve android tabanlı akıllı telefonlar üzerinden kolayca kontrol edilebiliyor. Böylelikle mutfak harici bir yerde olsanız bile cihazın pişirme sürecini takip edebiliyor ve ne zaman cihazınızı çalıştırmak istediğinizi kontrol edebiliyorsunuz.

Cihazın mobil uygulaması sizlere farklı pişirme tarifleri de sunuyor. Onlarca tarifin bulunduğu bir mobil uygulama içeriyor. Bu tariflerle ek olarak kullanıcıların kendi tariflerini de kaydedebilme özelliği de uygulama içerisinde bir özellik olarak istifadenize sunuluyor.

 

Neutron Smart Airfryer 5.5 Lt Nasıl, Alınır Mı?

Neutron Smart Airfryer 5.5 Lt Fritöz, sağlığına dikkat edip formunu korumak isteyen kişiler için ideal pişirme yöntemleri sunuyor. Az yağ sarfiyatı ile yiyecekleri kızartmak ve pişirmek mümkün olduğu için, sağlıklı bir beslenme tarzı benimseyenlerin tercih edebilecekleri bir ürün olarak bizlerin karşısına çıkıyor. Yukarıda da bahsettiğimiz akıllı özellikleri sayesinde kullanımı bir hayli kolay ve pratiklik içeriyor.

Günümüzde özellikle çocukların sevdiği fastfood tarzı beslenmeyi daha sağlıklı yapabileceğimiz bu sıcak hava fritözü çok kez kullanılmış ve kanserojen maddeler ihtiva eden zincir restoranlardaki gıdaların yerine evinizde gözünüz ile görerek ve müdahil olarak hazırlayabileceğiniz yiyecekleri yapma imkanı tanıyor.

Neutron Smart Airfryer 5.5 Lt Fritöz, sağlıklı pişirme yöntemleri arayanlar için ideal bir cihazdır. Akıllı özellikleri sayesinde kullanımı kolay ve pratik olan bu cihaz, farklı pişirme Tercihleri ve sunduğu farklı yemek pişirme tarifleri ile de kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Ekonomik anlamda da bütçeye olumlu katkıda bulunuyor. Temizlikten ve kullanılan yağdan tasarruf sağlaması cihazın artılarından olarak karşımıza çıkıyor.

Neutron Smart Airfryer 5.5 Lt Kullanıcı Yorumları

Yerli ve Milli ürün olması tercihimde en etkili nedenlerden biri oldu. Yaptığım araştırma sonucu faklı cihazlarda üreten firmanın Neutron Smart Airfryer 5.5 Lt Fritöz ürününü fiyatının indirime girdiği zaman almaya karar verdim. Kullanımı oldukça kolay ve temizlemesi de çok basit.

Bulaşık makinesinde temizleme imkanı var. İlk kullanımda yağlı fritözlere oranla biraz hazırlanan yiyecekler kuru gibi geliyor ama sonraki kullanımlarımızda sağlıklı olmasını da düşünürsek Neutron Smart Airfryer 5.5 Lt Fritöz bir hayli lezzetli pişirimler gerçekleştiriyor.

Neutron Smart Airfryer 5.5 Lt saıcak hava fritözünde kullanılan enerjinin ve yağın azlığının yanında hazırlayacağım yemeğin kısa sürede ve tam istediğim şekilde pişmesini ayarlayabileceğim sıcaklık ve zaman ayarlama fonksiyonları gerçek manada mükemmel düşünülmüş özellikler olarak tasvir edebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu