Elektronik

Omix X400 64 GB Cep Telefonu Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Piyasaya sunduğu uygun fiyatlı cep telefonu modelleri ile tanınan Omix’in 64 gb hafızalı modeli Omix X400 64 GB Cep Telefonu Nasıl ve Alınır Mı? konularını açıklarken; Kullanıcı yorumları gibi çok merak uyandıran bilgileri istifadenize sunuyoruz.

Singapur merkezli cep telefonu markası olan Omix  Türkiye’deki üretim üssünde ürettiği akıllı cep telefonlarıyla piyasaya çok hızlı bir giriş yaptı. Modern tasarımı ve estetik görünümü ile gözlere hitap ettiği gibi uygun fiyatı ile cebinize katkı sağlıyor. Omix X400 64GB cep telefonu özellikleri ile bir çok kullanıcı tarafından beğenilmiştir.

Omix X400 64 GB Cep Telefonu Nasıl?

3 farklı renk seçeneği ile satışa sunulan Omix X400 64 Gb hafızaya sahiptir. Dokunmatik özelliği ile kolay ve hızlı menü geçişleri sağlar. Ekran çözünürlüğü 720X1600 piksel olduğundan kaliteli görüntüsü vardır. Lityum Polimer malzemeden üretilen 5000 mAh gücündeki bataryası hızlı dolum standartlarını taşıyor. Bir tam şarjla kullanıma bağlı olarak Omix X400 64 GB Cep Telefonu’nu 2gün rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Şarj etmek için Type-C  girişi vardır ve destekleyen her cihazdan şarj olabilir. 50 Mp kamerası porte, panoramik fotoğraf çekebiliyor. Video modu 1080p (FullHD) ile çekim yaparak kaliteli kayıt yapıyor. 8 çekirdekli işlemcisi internete bağlanma hızınızı arttırdığı gibi sitelere sorunsuz bağlantı sağlamaktadır. 64 GB dahili hafızasına ek olarak Sd kart desteği ile arttırılabilme özelliği bulunuyor.

Plastikten üretilen gövdesi dayanıklıdır ve oldukça hafiftir. Yüz tanıma ve parmak izi çözümleme gibi güvenlik tedbirleri Omix X400 64 GB Cep Telefonunun dikkat çeken özelliklerinin başında geliyor. Suya ve toza karşı oldukça dayanıklıdır. Uzun yıllar kullanım imkanı tanımaktadır.

Omix X400 64 GB Cep Telefonu Kullanıcı Yorumları

Omix X400 telefonu babam için aldım. Hafif oluşu ve yüz tanıma gibi kolay açma yöntemleri tercih sebebimiz oldu diyebilirim. Bu akıllı telefon düşme, çarpma gibi istenmeyen durumlara karşı oldukça dayanıklı olacak şekilde üretilmiş. Babam yaşlı olduğu için sık sık telefonu düşürüyor. Bu yönü ile çok işimize yaradı.

Şarjı hemen hemen babamın kullanımını göre 5 günden fazla gidiyor. Fazla video seyretmediği için olsa gerek. Ara yüzü çok basit ve kolayca alışılıyor. Şimdi aynı cihazın 128 GB hafızalı olan modelini de oğlum için düşünüyorum. Tam bir fiyat/performans ürünü demek eksik bile kalır. Bu devirde bu fiyata bu özellikte telefon bulmak çok zor.

Omix X400 64 GB Cep Telefonu Alınır Mı?

İşlemcisi çok iyi bir performans gösteriyor. Fiyatına göre düşünürsek çok cazip bir cep telefonu. Batarya ömrü uzun ve şarjı çok kısa sürede doluyor. Özellikle küçük çocukların kullanımına oldukça elverişli. Kibar bir dizaynı olduğu için cepte kolay taşınıyor. Omix X400 64 GB Cep Telefonu kutu içerisinde kablosuz kulaklık ve şarj kablosunu dahili olarak sunuyor.

Çift hattı aynı telefonda kullanmanın kolaylığını Omix 400 te bulabilirsiniz. Bu cep telefonunun bir birinden kullanışlı özellikleri ile almaya değer bir cep telefonu olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

 

 

Başa dön tuşu