Elektronik

Onvo 32OV5000H 32” Uydu Alıcılı LED Tv Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Adını ilk olarak mutfak aletlerinde duyduğumuz Onvo’nun ürettiği televizyon modeli Onvo 32OV5000H 32” Uydu Alıcılı LED Tv Nasıl, Alınır Mı? soruları eşliğinde inceliyoruz. İlaveten Onvo 32OV5000H 32” Uydu Alıcılı LED Tv kullanıcı yorumlarını da aktarmaya çalışacağız.

Günün bir kısmını haber almak, dizi yada film seyretmek, futbol izlemek gibi severek yaptığımız televizyon seyretme etkinliğini kaliteli görüntü veren  ve kullanışlı bir cihazla yapmak çok önemli. Tasarımı şık, uzun zaman kullanılabilecek bir ürün arayanlar için Onvo 32OV5000H 32” Uydu Alıcılı LED Tv aranılan bir televizyon modeli olarak tasarlanmıştır.

Onvo 32OV5000H 32” Uydu Alıcılı LED Tv Nasıl?

Düz (Flat) Led ekrana sahip Onvo 32OV5000H tv 82 cm ekran boyutu ile kaliteli bir televizyon modelidir. 50/60 Hz yenileme hızı ile takılmadan, donmadan televizyon seyretme imkanı sunuyor. Dahili HD uydu alıcısı ile recever ihtiyacını ortadan kaldırır. Merkezi sistem yayınına uygun olduğu gibi analog kullanım da sağlanabilir. HD Ready çözünürlüğü ile kaliteli seyir imkanı veriyor.

20 W dijital ses çıkışı veriyor. 3 adet HDMI bağlantı portu ile harici cihazlara bağlanabilirsiniz. Usb bellek kullanmak için de girişi bulunuyor. Usb ile video, resim oynatma özelliği olan Onvo 32 inç tv pc girişi ve kulaklık çıkışı gibi gündelik hayatta kullandığımız pek çok cihaza uyumlu olarak çalışıyor. İnce paneli sayesinde zarif bir görünüm elde etmiştir.

Onvo 32OV5000H 32” Uydu Alıcılı LED Tv Kullanıcı Yorumları

Mutfakta iş yaparken ve yemek yerken kullanmak için Onvo tv yi beğenerek aldık. Ekran çözünürlük kalitesi muhteşem. Duvara asma aparatı temin ederek kullanıyoruz. Kumandasının kullanımı çok basit. Hemen alışılabiliyor. Mutfak için ideal boyutta. Eşim mutfakta yemek yemeyi pek seven birisi değil. Bende onun için böyle bir çözüm buldum. Yemekten sonra ben masayı toplayıp bulaşık yıkarken; o da benimle beraber mutfakta durup maç seyrediyor.

Çocukların odasına da Onvo 32OV5000H 32” Uydu Alıcılı LED Tv almayı düşünüyorum. Gerekli aparatları alınca bilgisayar ekranı olarak kullanılabiliyormuş. Ekran boyutu oldukça ideal. Gün içinde artık oturma odasına uğramıyorum desem yeridir. Gündüz kuşağı programlarını mutfakta yemeğimi hazırlayarak seyretmek hem zaman kazandırıyor, hem de evdeki dağınıklık en az seviyeye iniyor.

Onvo 32OV5000H 32” Uydu Alıcılı LED Tv Alınır Mı?

Ekonomik yönden bütçesi sınırlı olanlar için harika bir tv modeli diyebiliriz. Akıllı özelliklerinin olmaması bir dezavantaj. Ama fiyatı ve performansı kıyaslanırsa dikkat çekici yönleri daha fazla duruyor. İnce ekran olması ve ekran çözünürlüğünün benzerlerine nazaran yüksek olması avantajları arasında sıralanabilir. 2 yıl garanti sunması da artı bir bilgi olarak aktarılabilir.

 

 

Başa dön tuşu