BilgisayarElektronik

Onvo OVFRY06 Airfryer 8Lt Yağsız Fritöz Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

 Onvo OVFRY06 Airfryer 8Lt Yağsız Fritöz Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri gibi konuları içeren yazımızla Onvo OVFRY06 Airfryer 8Lt Yağsız Fritöz hakkında bilgi aktaracağız.

Yakın zamandan itibaren lüks olmaktan çıkıp artık bir gereksinim haline gelen airfryer cihazlar mutfakların olmazsa olmazı haline geliyor. Sağlıklı ve ekonomik yemekler hazırlamak için çokça tercih edilen bu cihazlar farklı markalar tarafından piyasaya arz sunuluyor.

Bu yazımıza konu olan cihaz Onvo markasının geniş hacimli ürünü olarak piyasaya sürülen Onvo OVFRY06 Airfryer 8Lt Yağsız Fritöz, 8 litrelik kapasitesiyle büyük bir hacme sahip olan ve yağsız yemek pişirme yöntemiyle alıcılarına sağlıklı bir beslenme imkânı sunuyor. Onvo OVFRY06 Airfryer 8Lt Yağsız Fritöz kızartma, ızgara, pişirme, ısıtma ve donmuş gıdaları çözdürme gibi birçok işlemi gerçekleştirebilir. Bu sayede zamandan tasarruf için tercih sebebi oluyor.

Onvo OVFRY06 Airfryer 8L Teknik Özellikleri

Ürün Tipi: Yağsız Fritöz

Güç: 1800 W

Voltaj: 240

Hazne Kapasitesi: 8 Lt

Zamanlayıcı: Var

Donmuş Ürün Çözdürme: Var

Gövde Malzemesi: Plastik

Isı Ayarı: Var

Hazne Sayısı: 1 Adet

Dijital Kontrol Paneli: Var

Onvo OVFRY06 Airfryer 8Lt Yağsız Fritöz,  360 derece dönen hava akımı sayesinde yiyecekleri tüm yönleriyle pişirerek, dışı çıtır içi yumuşak lezzetli yemekler hazırlamanıza olanak tanıyor. Ayrıca, yiyeceklerin içindeki yağ miktarını azaltarak daha sağlıklı yemekler pişirmenize yardımcı oluyor.

Günümüz bilim insanlarının kaçınılmasını önemle tavsiye ettiği yağları minimum miktarda kullanarak kanser vb. hastalıkların önüne geçmek ve sağlığını, formunu korumak isteyen kişiler için tercihen kullanılabilecek bir cihaz olma özelliğine sahiptir. Kızartma, ızgara, pişirme, ısıtma, çözdürme gibi multi fonksiyonlu  Onvo OVFRY06 Airfryer 8Lt Yağsız Fritöz, bir cihazda birden farklı işlevi sayesinde mutfakta daha az yer kaplayarak size tezgahta ve mutfakta fazla yer açmak gibi artılarda sunuyor.

Onvo OVFRY06 Airfryer 8Lt Yağsız Fritöz gövdesinde bulunan dijital ekran özelliği sayesinde sıcaklık ayarları ve pişirme süresi tarafınızca rahatlıkla kontrol ediliyor. Cihazın otomatik kapanma fonksiyonu sayesinde, yiyeceklerinizin yanmasını veya pişirme süresinin aşılması gibi durumlarını önler, evinizin ve hazırladığınız yemeğin güvenli bir şekilde yanmadan pişmesine olanak sağlıyor.

Onvo OVFRY06 Airfryer 8L Nasıl, Alınır Mı?

Onvo OVFRY06 Airfryer 8Lt Yağsız Fritöz,  paslanmaz çelik gövdesi ile şık bir tasarıma sahiptir. Ayrıca, tamamen çıkarılabilen ve elde yıkamaya gerek kalmadan bulaşık makinesinde yıkanabilen fritöz sepeti ve tava sayesinde temizliği daha basit hale geliyor. Yemekten sonra bulaşık yıkama gibi zorlu bir işi de basit hale getirmiş olur.

Onvo OVFRY06 Airfryer 8Lt Yağsız Fritöz, farklı yemekleri pişirmek için farklı pişirme programlarını bünyesinde bulunduruyor. Sıcak hava dolaşımı yöntemini kullanan bu fritöz hazırladığınız yemekleri kurumadan ve sağlıklı bir biçimde tüketmenize yardım ederek fazla yağın vücudunuzda oluşturabileceği zararlara engel olabiliyor.

Onvo OVFRY06 Airfryer 8Lt Yağsız Fritöz, kızartma, ızgara, pişirme, ısıtma ve çözdürme gibi birçok işlemi gerçekleştirebiliyor. Bu özelliklerinin yanı sıra farklı yemekleri pişirmek için farklı pişirme programlarına sahiptir fakat her yiyeceğin pişirme ve pişme süresi farklıdır.

Bu nedenle programlardan herhangi biri doğrudan kullanılmadan önce yiyeceğin özelliklerine göre seçim yapılması daha faydalı olur. Bunun yanı sıra kendi isteğinize uygun zaman ve ısı ayarını yapabilme seçeneğiniz de mevcut olduğu için tam isteğinize göre pişmiş yemekler hazırlamak olanaklar içindedir.

Onvo OVFRY06 Airfryer 8L Kullanıcı Yorumları

Hiç düşünülmeden alınmasını tavsiye ettiğim bir cihaz. Adeta asrın buluşu diyebilirim. Onvo OVFRY06 Airfryer 8Lt Yağsız Fritöz, benim gibi yemek yapmayı seven ev hanımı ve özellikle de çalışan bayanlara büyük kolaylık sağlıyor. Tavuk, patates kızartması gibi ürünleri sık tüketenler için on numara bir ürün.

Benim gibi fazla yağ kullanılan yemekleri tükettiğinde midesinde problem yaşayan veya kalp damar rahatsızlığı olan kişilerin yiyeceği türde yağsız yemekleri lezzetli bir şekilde hazırlaması da mükemmel bir avantaj olarak görüyorum. Yağsız patates kızartmaları, ızgaralar ve daha bir çok nefis yemekleri bu sıcak hava fritözü ile hazırlamak çok kolay oluyor.

Kullanımı gibi temizliği de çok basit ve kolay. Ayrıca Onvo OVFRY06 Airfryer 8Lt Yağsız Fritöz, birden fazla cihazın yaptığı işi tek başına yapabilme özelliğine olması  nedeniyle cezbedici hale geliyor. Boyutu da ideal ölçüde diyebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu