BilgisayarElektronik

Onvo OVFRY08 6,5 L Airfryer Nasıl, İyi Mi?

Yazımızda Onvo markasının medium büyüklükteki airfryer modeli Onvo OVFRY08 6,5 L Airfryer Nasıl, Alınır Mı, İyi Mi? gibi sorulara cevap verirken Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları detaylara ver vereceğiz.

Onvo OVFRY08 6,5 L Airfryer, markanın diğer ürünlerinde olduğu gibi şok ve kibar görünüşü ile dikkat çekiyor.

Onvo OVFRY08 6,5 L Airfryer Nasıl, Teknik Özellikleri

Onvo OVFRY08 6,5 L Airfryer , 6,5 L hazne kapasitesi ve 1700 W gücüyle az yağlı yada yağsız bir şekilde basınçlı sıcak hava dolaşımı sistemiyle çalışan bir airfryer olarak üretiliyor. Onvo OVFRY08 6,5 L Airfryer, otomatik ön hazırlanmış programlama fonksiyonuna ek olarak, kendi istediğiniz doğrultuda ısı ayarı ve zamanlama özelliğine sahip olduğu için size manuel olarak ısı ve pişkinlik seçimi yapma olanağı tanıyor, istediğiniz gibi az yağlı yada yağsız yemekleri  hazırlarken cihazın başında beklemeden size farklı işleriniz için zaman kazandırıyor.

Onvo OVFRY08 6,5 L Airfryer, Bulaşık makinesinde yıkanabilen kızartma sepeti gibi aparatları kaliteli ve kullanışlı ham maddeden üretildiği için temizliğinin kolaylığı yanında dayanaklılık anlamında da bir hayli öne çıkıyor. Onvo OVFRY08 6,5 L Airfryer, dijital ve dokunmatik kontrol paneli sayesinde tek tuşa basarak lezzetli ve sağlıklı yiyecekler hazırlamayı parmağınızın ucuna getiriyor.

Onvo OVFRY08 6,5 L Airfryer Kullanıcı Yorumları

 

A101 indirim marketin indirimli ürünler reyonunda gördüm ve bir tane kalmıştı. Cep telefonumdan hızlı bir araştırmayla kalan bir cihazı da hemen satın alarak eve kullanmak için götürdüm. Onvo OVFRY08 6,5 L Airfryer, dış görünüşü ile tam mutfağıma uygun bir cihaz. Ankastre setimle birebir uyumlu resmen.

Kapya biberi çok severek tüketiyoruz ve aklıma hemen onu közlemek geldi. Yaklaşık 10 dakika bile sürmeden közleme işini bitirdi. Sonuç tabi ki enfes bir şekilde kızarmış biberler. Kül yok, toz yok, ateş sönecek derdi yok. Artık kış hazırlığı diye bir dert yok çok şükür. Buzluk tıka basa dolu olmuyor. istediğim zaman marketten ya da pazardan alıyoruz. Taze taze Onvo OVFRY08 6,5 L Airfryer bizim için hazırlıyor.

Kızartmalar sağlıklı ve hafif olduğu için rahatlıkla çocuklar için bir öğün seçeneği haline geliyor. Köfte ve patatesi kurutmadan yağsız öyle güzel hazırlıyor ki, emin olun parmaklarınızı yersiniz. Onvo OVFRY08 6,5 L Airfryer’dan bahsederken belki bir ev hanımı için yemek yapma işlerinde kullanılan tüm cihazların tek bir makinede birleştirilmiş hali demek daha doğru olur.

Onvo OVFRY08 6,5 L Airfryer Alınır Mı, İyi Mi?

Onvo OVFRY08 6,5 L Airfryer Kızartma yapıyor, ızgara , buz çözme vb. yemek hazırlarken karşılaştığımız zorlu işleri pratikliği ve hızı ile mutfakta bir yamak gibi kolaylaştırıyor.

Cihazın ebatları çok küçük olmamak ile birlikte bir çok cihazın yaptığı işi tek başına yapabiliyor olmasına kıyasla çok kabada değil. Onvo OVFRY08 6,5 L Airfryer indirim markerlerden alındığı zaman bir hayli uygun fiyata sahip olunabilir.

Mis gibi kızarmış sarı patatesler, tavuk kanatlarını ve diğer istediğiniz yiyecekleri fazla yağ kullanımına gerek kalmaksızın bu sıcak hava fritözünde kolayca ve sağlıklı aynı zaman da lezzetli bir hazırlama yöntemi ile pişirebilirsiniz.

Kapya biber, patlıcan patlatma gibi normal şartlarda mangalda yada ocakta yaptığınızdaki olumsuz durumlar ile karşılaşmadan gayet konforlu ve sizi yormayacak şekilde yapmak tek tuşa basmak kadar kolay olabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu