AirfryerElektronik

Philips 3000 Serisi HD9270/91 Airfryer İyi Mi?

Kaliteli ürünleri ve pazardaki büyüklüğü ile bilinen Philips markasının yağsız airfryer modeli Philips 3000 Serisi HD9270/91 Airfryer İyi Mi, Almaya Değer Mi? ve Kullanışlı Mı? soruları ekseninde yanıtladığımız yazımız sizlerle.

Tüm dünyada başarılı tasarımı ve yenilikçi teknoloji ile ürettiği cihazlarla bilinen Philips markasının yeni pişirme teknolojileri içeren modeli Philips 3000 Serisi HD9270/91 Airfryer, uzun yıllar kullanıma uygun olarak tasarlanan bir cihaz olarak biliniyor.

Philips 3000 Serisi HD9270/91 Airfryer Kullanışlı Mı?

Yemek yapma işini eğlenceli ve keyifli hale dönüştüren Philips 3000 Serisi HD9270/91 Airfryer, yıllarca süren araştırmalar sonucu geliştirilen teknolojiler eşliğinde kısa sürede ve sağlıklı yemekler pişirmenizi sağlar.

Klasik fritözlerin aksine birden çok cihazın yapacağı işi tek başına yapabilen Philips 3000 Serisi HD9270/91 Airfryer, mutfakta fazla yer kaplamadan ocak, fırın, kızartma makinesi, fritöz gibi mutfak aletlerinin işlerinizde yapabiliyor.

Böylelikle tezgahta ve mutfakta gereksiz kalabalık yapan cihazları depoya kaldırarak daha geniş ve ferah bir ortamda yemek yapmanın keyfini çıkararak bu işleri eğlenceli bir aktivite haline getirebilirsiniz.

Philips 3000 Serisi HD9270/91 Airfryer İyi Mi?

Rapid Air teknolojisini diğer sıcak hava fritözlerinde olduğu gibi Philips 3000 Serisi HD9270/91 Airfryer’da da kullanan Philips’in deniz yıldızı biçimindeki tasarımıyla havanın içerideki dönüşünü daha etkili hale getirip yemekleri kurumadan her yerini eşit bir şekilde pişirebiliyor.

6.2 litrelik kapasitesi sayesinde bütün bir tavuğu tek seferde ve kısa bir süre içerisinde sofranıza hazır hale getiren Philips 3000 Serisi HD9270/91 Airfryer, 2000 W gücündeki güçlü motoruyla yağsız kızartma ve ızgara yapabilme seçeneği sunuyor.

7 çeşit farklı otomatik hazırlama programını dokunmatik LED ekranlı kullanım panelinden tek tuşa basarak ayarlayabilir ve programa ait ısı ve sıcaklık değerlerinde yemek pişirebilirsiniz. Buna ilave olarak sıcaklık ve zaman ayarını kendi istediğiniz ayarda yaparak tam istediğiniz şekilde pişmiş yiyecekleri de bu fonksiyonu ile halletmek mümkün oluyor.

Hızlı hava akımı teknolojisini kullanan bu sıcak hava fritözü QickClean teknolojisi ile üretilmiş parçaları ile kolay yemek yapmanın yanında bu teknoloji sayesinde pratik hale gelen temizliğin de en önemli etkeni oluyor. Makinede yıkanabilen bu parçaların temizlenme derdi de böylelikle daha basit bir biçimde hallolmuş olmaktadır.

Yemek piştiğinde otomatik durma, yemek hazır sinyali, zamanlayıcı ayarlama gibi yemeğin başında bekleme gibi sorunları kökünden halleden yenilikleri ile kısa sürede yemek pişirebilmenin yanında başka işleriniz içinde bu tarz fonksiyonları ile ekstra zaman tasarrufu sağlıyor.

Philips 3000 Serisi HD9270/91 Airfryer Almaya Değer Mi?

Tamamen yağsız veya az yağ tüketimi ile sağlıklı yemekler pişirebilen Philips 3000 Serisi HD9270/91 Airfryer, enerji ve zamandan büyük katkı sağlayabilmektedir. Bilim insanlarının uyardığı başlıca konulardan birisi olan rafine yağların tekrar tekrar kullanımının önüne geçerek çocukların çok sevdiği patates kızartması ve cipsleri istediğiniz gibi yapabilme seçeneğini sizlere aktarıyor.

Kültürümüzde var olan ve çok sevilen kebaptan hamur işine, kızartmadan makarnaya, sebze közlemeden meyve kurutmaya bir çok işi pratiklik içeren özellikleri ile yapmanıza vesile oluyor. Philips 3000 Serisi HD9270/91 Airfryer’ı almaya değer bir ürün nitelendirmesine dahil eden bir yönü de kısa sürede en zorlu yemekleri yapmasıdır. Ocak, fırın gibi cihazlara oranla %40 daha kısa sürede yemek hazırlayabilir.

Fiyatı ve performansı ile kıyas yapıldığında rakiplerinin çok önünde konumlamış Philips 3000 Serisi HD9270/91 Airfryer, sizin ve sevdiklerinizin damak lezzetine uygun yemekler yapabilmek için mutfak tezgahınızda emrinizde olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu