AirfryerElektronik

Philips 8000 Series XC8049/01 Şarjlı Süpürge İyi Mi?

Bu yazımızda kablosuz süpürme deneyimi sunan Philips 8000 Series XC8049/01 Şarjlı Süpürge İyi Mi, Kullanışlı Mı? ve bu toz torbasız şarjlı süpürge Almaya Değer Mi? gibi sık sorulan soruların yanıtını vermeye çalışacağız.

En çok zaman alan işlerden birisi olan süpürge çalıştırmak işini kolaylaştıran Philips 8000 Series XC8049/01 Şarjlı Süpürge, etili emiş gücü, kolay temizlenmesi gibi fonksiyonları ile öne çıkmaktadır. Modern evlerin vazgeçilmez temizlik aracı haine gelen bu toz torbasız şarjlı süpürgeler bir hayli revaçta olup temizlik işlerinde farklı bir deneyim sunarak pratik çözümler sunuyor.

Philips 8000 Series XC8049/01 Şarjlı Süpürge Kullanışlı Mı?

Ev süpürürken kablonun ayağınızın altında dolanması, bir sağa bir sola dönmek gibi çeşitli sıkıntıları ortadan kaldıran Philips 8000 Series XC8049/01 Şarjlı Süpürge, kablosuz süpürme kolaylığını sunan bir kablosuz dik süpürge modeli olarak gayet kullanışlı ve güzel tasarlanmış bir elektrik süpürgesidir.

Ev içerisinde köşe bucak temizlik yapabileceğiniz bu küçük ama etkili kablosuz süpürgenin yüksek emiş gücü ile kablolu elektrikli süpürgelerden elde ettiğiniz performansı yakalayabilirsiniz.

Evcil hayvan besleyenler, bebekli anneler, ofis iş yeri temizliği yapanlar bu şarjlı kablosuz dik süpürge ile kısa sürede temizlik yapma işlemlerini tozsuz ve en pratik biçimde yapabiliyorlar. Klasik kablolu süpürgeler gibi cihazı çalıştırmak için uğraşmanıza gerek kalmaz.

Bu toz torbasız süpürgeyi kullananların satış sitelerinde kullanıcı yorumları bölümünde yapmış olduğu değerlendirmede markaya ait PowerCycolone teknolojisine atıfta bulunularak cihazı kullanışlı hale gelmesine ve yüksek emiş gücü ile tam istediğiniz gibi temizlik yapabilme imkanından bahsedilmektedir.

Philips 8000 Series XC8049/01 Şarjlı Süpürge İyi Mi?

Kablosuz süpürme işlemi yapan bu süpürgenin lityum-iyon pilleri sayesinde 70 dakikaya kadar tek şarj ile kullanım sağlıyor. Ortalama olarak 125 metre kare büyüklüğündeki bir evi tek şarj ile süpürmenize olanak tanır.

Philips 8000 Series XC8049/01 Şarjlı Süpürge, 360 derece dönebilen emiş başlığı sayesinde temizlik yaparken size en uç noktalara ulaşma, rahat manevra yapabilme şansı sağladığı için temizliğiniz istediğiniz gibi olur. Böylelikle yorulmadan rahat bir temizliği gerçekleştirmiş olursunuz.
Başlığında bulunan LED sayesinde düz zeminlerinizi hiç bir tozu gözden kaçırmayarak sert zeminleri temizler iken en küçük toz parçasını dahi görmeniz mümkün olup, gönül rahatlığı ile yaşayacağınız mekanlar sunar.

Kablosuz Dik Süpürge, 360 emiş başlığı, aralık temizleme aparatı, Entegre fırça, 2’si 1 arada fırça/aralık temizleme aparatı, ek filtre, uzatma hortumu mükemmel bir temizlik için tasarlanan aksesurları rahat ve pratik temizlik için gereken parçalardır. Koltuk sandalye süpürme, yatak tozu alma işlemlerinizi bu aparatlar ile mümkün hale getirebilirsiniz.

Ultra emiş gücü sağlayabilen turbo motoru emiş gücünü ayarlama özelliği ile süpüreceğiniz ortaman durumuna göre güç modu ayarlama seçeneği tanımaktadır. Bu kablosuz elektrikli süpürgede bulunan PowerCyclone 10 teknolojisi hızlı hava akımı ile havadan tozu ayırarak hazneye hapseder ve yüksek emiş gücü ile %30 daha verimlilik sunar.

Yaklaşık olarak 5 saat içerisinde şarj ünitesinde tam dolu hale gelebilen şarkı, el süpürgesi haline gelebilen gövdesi kullanıcı dostu bu kablosuz dik süpürgeyi daha kullanışlı hale getiriyor. Toz haznesinin kapasitesi 0.6 L ve 84 dB ses seviyesi ile etrafa rahatsızlık vermeden en küçük tozları bile temizler.

Philips 8000 Series XC8049/01 Şarjlı Almaya Değer Mi?

Markanın en çok satan modellerinden birisi olan bu elektrikli süpürge tamamen farklı bir temizlik deneyimi sunuyor. El süpürgesi olabilen bu toz torbasız şarjlı süpürge ile koltuk. kanepe, sandalye, yatak gibi süpürme ihtiyacı hissettiğiniz yerleri süpürmenizi kolaylaştırır.

Yüksek ve kaliteli emiş gücü sağlayan PowerCycolone teknolojisi sayesinde tozsuz ve toz torbasız ve kablosuz temizlik yaparak rahat bir şekilde işinizi görebilirsiniz. Evcil hayvan barındıranlar için mükemmel kolaylıklar içeren Philips 8000 Series XC8049/01 Şarjlı Süpürge, tüyden ve kıldan eser bırakmayarak evinizi tertemiz yapar.

Akıllı LED ekranında gösterilen kalan şarj miktarı, ortamdaki toz durumu gibi kritik bilgilerle alakalı bilgiler sunarak çalışmanızı kolaylaştırır. 360 derece dönen başlığı temizliği daha hızlı ve yapmannızı sağladığı gibi tozu ve kiri her yönden yakalayıp hazne içine çekmeyi kolaylaştırır.

En çok şarj harcayan güç modunda kullanıldığında dahi tüm evi süpürmeye yetecek kadar enerjisi ile dikkat çeken bu cihazın ergonomik kullanım sağlayan gövdesi ve tutuş yeri dahi uzun süren araştırmaların sonucu olarak tasarlanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu