BilgisayarElektronik

Philips Airfryer XXL HD9650/90 Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Philips markasının en hit airfryer modeli olan Philips Airfryer XXL HD9650/90 Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri hakkındaki makalemizle bu yeni teknoloji eseri ürünü sizlere tanıtmaya çalışacağız.

Philips Airfryer XXL HD9650/90, airfryer teknolojisinin amiral gemisindeki Philips markasının en çok tercih edilen modeli olarak karşımıza çıkıyor. Günlük hayatın yoğunluğunda mücadele eden kişilerin evde yemek yapmasını kolaylaştıran Philips Airfryer XXL HD9650/90 gerçek anlamda bir kurtarıcı rolünü üstleniyor.

Kızartma özellikle çocuklar ve gençler tarafından çokça tüketilen ve sevilen yiyecek türü olduğu için sağlıklı hazırlanması önem arz ediyor. Philips Airfryer XXL HD9650/90 uyguladığı basınçlı hava dolaşımı sayesinde  hazırlanacak ürünleri en az yağla hazırlayarak obezite, kanser vb. hastalıklara sebep olan sıvı yağın zararlarından kaynaklı olumsuzlukları en aza indiriyor.

Philips Airfryer XXL HD9650/90 Nasıl, Alınır Mı?

Kek, pasta, kızartma, meyve kurutma gibi bir çok işlemi  tek bir tuşla yapabileceğiniz bir ürün olan Philips Airfryer XXL HD9650/90, az yağ da ürünleri sağlıklı ve leziz bir şekilde kızartıp; pişiriyor. Temizliği kolay, fazla yer kaplamayan, enerji sarfiyatı benzerlerine nazaran daha azdır.

Bu fritöz eski fritözlerden daha kısa sürede ve tam istediğiniz pişkinlikteki yiyecekleri hazırlamakta gayet beceriklidir. Tüm tavuğu dahi tek seferde pişirebilecek hazne genişliği ile en az 7 kişiye yetecek kadar yemeği tek seferde pişirebiliyor.

Sebze, et, tavuk gibi farklı ürünler için fonksiyonel pişirme ve kızartma seçeneği sunuyor. Philips Airfryer XXL HD9650/90, hızlı ve homojen ısıtma işlemi gerçekleştirmek  için Rapid Air sistemini kullanarak, sarf edilen enerjiden ve zamandan da tasarruf sağlamanıza yardımcı oluyor.

Günlük yemeklerimizin yanı sıra atıştırmalık olarak tercih ettiğimiz kek, tatlı, cips gibi yiyecekleri daha sağlıklı biçimde hazırlama imkanını sunan bu fritöz ile mutfağınızda bulunan ocak, fırın, ekmek kızartma makinesi gibi cihazların çoğunu deponuza uğurlayabilirsiniz.

 

Philips Airfryer XXL HD9650/90 Özellikleri

 • Ürün Tipi: Fritöz
 • Güç: 2225 W
 • Pişirme Yöntemi: Sıcak Hava (Air Fryer
 • Program Sayısı: 5
 • Hazne Kapasitesi: 7.3 lt
 • Hazne Sayısı 1
 • Yiyecek Kapasitesi: 1.4 kg
 • Sıcak Tutma: Var
 • Uyarı Sinyali : Var
 • Ekran: LED
 • Rapid Air Teknolojisi: Var

Philips Airfryer XXL HD9650/90 Kullanıcı Yorumları

Eşim komşumuzda görüp başka ürünlerini de severek kullandığımız Philip’in çokça methiyesine denk geldiğimiz ve hemen satın aldığımız  Philips Airfryer XXL HD9650/90 modeli her eve lazım bir ürün. Yağsız pişirme sistemi mükemmel. Kolesterol sorunu yaşayanlara büyük kolaylık sağlıyor.

Philips Airfryer XXL HD9650/90 neredeyse bir yemek kaşığı yağ ile hazne dolusu yemeği o kadar lezzetli hazırlıyor ki görmelisiniz. Diğer ürünlerde olmayan Rapid Air teknolojisi hızlıca ve hazırlanacak kızartmanın suyunu kaybetmeden pişmesini sağlıyor ve lezzeti de maksimum seviyeye çıkmış oluyor.

Philips Airfryer XXL HD9650/90 sadece yemek için kullanmıyoruz. Aynı zamanda meyve kurutuyor, kek yapıyor hatta yemek bile ısıtabiliyoruz. Tam manasıyla mükemmel bir cihaz olduğuna şüphe etmeyin. Yağsız yemek pişirebilme gibi çok ihtiyacımız olan bir özelliği sunması bizim için bu sıcak hava fritözünü eşsiz bir konumda görmemiz için yeterli bir adım diyebilirim.

Philips Airfryer XXL HD9650/90, kızartma, pişirme ve diğer tüm fonksiyonlarda rakiplerinden çok çok önde diyebiliriz. Bizde alıp kullanmadan abartı olduğunu düşündüğümüz yorumlara gerçekten yaşayarak yenilerini eklemiş olduk.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu