AirfryerElektronik

Philips Connected HD9880/90 Airfryer İyi Mi?

Bu yazımızda içerdiği yenilikler ile gündem olan Philips Connected HD9880/90 Airfryer İyi Mi, Kullanışlı Mı? ve Almaya Değer Mi? gibi konularda bilgi paylaşımında bulunuyoruz.

Philips’in satış rekorları kıran ve ülkemizde ve tüm dünyada kullanıcılarının aşırı derecede olumlu görüş beyan ettiği multi fonksiyonlu sıcak hava fritözü modeli Philips Connected HD9880/90 Airfryer, tam bir iş kolik cihaz olarak tasarlanmıştır.

Philips Connected HD9880/90 Airfryer Kullanışlı Mı?

Philips airfryer modellerinde kullanılan en güncel yenilikleri barındıran Philips Connected HD9880/90 Airfryer, akıllı cihaz olma özeliği ile çok kullanışlı bir cihazdır. Mükemmel yemekler hazırlayabilmeniz için tasarlanan bu sıcak hava fritözü sayesinde acele yemek pişirmeniz gereken durumlarda hiç endişe etmeyeceksiniz.

Hazırlayacağınız yemeğin pişme sıcaklığını ve süresini kendi ayarlama özeliği bulunan Philips Connected HD9880/90 Airfryer, size fazla iş düşmeden kolay ve pratik bir şekilde yemek hazırlama imkanı sunuyor. Cihazın geniş hacmi ile tek seferde ve kısa sürede bütün bir tavuğu dahi pişirebiliyorsunuz. Yağsız yemek pişirme özelliği ile sağlıklı beslenmenize yardımcı oluyor.

Philips Connected HD9880/90 Airfryer, 50 den fazla otomatik yemek yapma özelliği, 8,3 Litrelik hacmi, 2200 W’lık ultra gücü ile yemek pişirmek için elinizin altında emir bekleyen şahane bir cihaz olarak üretiliyor.

Philips Connected HD9880/90 Airfryer İyi Mi?

Bu fritözün yapabildiği işleri şöyle sıralayabiliriz. Ağır ateşte pişirme buz çözme, ekmek kızartma, fırınlama, ızgara, kavurma işlevi, yağsız yada az yağlı kızartma yapma, meyve-sebze kurutma, vakumlama, yavaş pişirme gibi birbirinde farklı özeliği ile en kapsamlı airfryer modeli olarak kullanılabiliyor. Rapid CombiAir Teknolojisiyle tüm bu işlemleri yapmak o kadar basit ve kısa zaman alıyor ki; siz bile inanamayacaksınız.

Philips Connected HD9880/90 Airfryer’ı mobil telefonlardan kontrol etmek için geliştirilen NutriU uygulamasına Wi-Fi aracılığı ile bağlayarak uzaktan kontrol etme, yemek tariflerinin tarifte belirtildiği sıcaklık ve zamanda pişirilmesini saplayabiliyor. Akıllı bu özelliği sayesinde sadece gerekli malzemeleri hazneye bırakıp uygulama üzerinde cihazı çalıştırarak yemeğin pişmesini bekliyorsunuz.

Otomatik programların dışında tam kendi istediğiniz şekilde yemekler pişirmek için cihaz üzerinde bulunan elle sıcaklı ve zaman ayarlama fonksiyonunu kullanabilirsiniz. Üstelik bu ayarları daha sonrada tercih etmek için kaydedip aynı lezzeti ve tadı yakalamak üzere kullanabilirsiniz. Cihazın yemek hazır olduğunda sesli ikaz ve otomatik kapanma özelliği ile farklı işlerinizle uğraşırken aklınız Philips Connected HD9880/90 Airfryer’de kalmasın.

Philips Connected HD9880/90 Airfryer’in yemek pişirmek için kullanılan kızartma sepeti, haznesi, ızgara tabanı gibi yardımcı parçaları yanmaz ve yapışmaz maddelerden üretildiği için hem yemek pişirme sırasında hem de yemek sonrası temizliği esnasında pratik bir deneyim sağlıyor. Bulaşık makinesinde yıkanan parçaları ile yemek sonu Philips Connected HD9880/90 Airfryer’ın temizliği için fazladan zaman ve emek harcamazsınız.

Philips Connected HD9880/90 Airfryer Almaya Değer Mi?

On parmağında on marifet deyimi Philips Connected HD9880/90 Airfryer için az bile kalır. Gerçekten gerek kullanışlılığı, gerek kalitesi gerekse özellikleri ile muazzam bir sıcak hava fritözü ile karşı karşıyayız. Artık mutfakta onlarca cihazın yapabildiği işi tek başına becerebilen akıllı airfryer modeli Philips Connected HD9880/90 Airfryer, tüm işeriniz iççin size yeterli olacaktır.

Sıkça tükettiğimiz patatesin her çeşidi, ızgaralar, deniz ürünleri, pizza ve diğer hamur işleri, makarna ve pilav ve daha nice yemekleri kolaylıkla ve yağ kullanmadan sağlıklı bir biçimde pişirebilen Philips Connected HD9880/90 Airfryer size konforlu bir mutfak deneyimi tattırıyor. Bunun yanında farklı mutfak kültürlerine ait yiyecekleri tüketmek isteyenler için uygulamasında bulabileceğiniz eşsiz yemek tarifleri ile kendinizi gastronomi turuna çıkmış zannedebilirsiniz.

Cihazın üreticisi olan markanın ülkemizdeki saygınlığı, geniş yetkili servis ağı, kalitesini de düşündüğümüzde Philips Connected HD9880/90 Airfryer mutfaklar için çok elverişli ve almaya değer bir airfryer olarak değerlendirilebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu