AirfryerElektronik

Philips Essential HD9260/90 XL Airfryer İyi Mi?

Yazımızın içeriğini oluşturan Philips Essential HD9260/90 XL Airfryer İyi Mi, Kullanışlı Mı? ve Almaya Değer Mi? soruları ile Philips Essential HD9260/90 XL Airfryer’ı inceliyoruz.

Tün dünyada ürettiği elektronik ürünler ile bu klasmanda en iyi şirket olma özelliğini taşıyan Philips markasının airfryer modeli Philips Essential HD9260/90 XL Airfryer, firmanın bu alandaki başarısının bir göstergesi olarak çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

Philips Essential HD9260/90 XL Airfryer Kullanışlı Mı?

Philips Essential HD9260/90 XL Airfryer, özellikleri, pratik kullanımı, sağlıklı yemek pişirme fonksiyonları ile mutfağınızda hazırlayacağınız en zorlu yemek pişirme aktivitelerini zevkle ve severek yapmanızı sağlıyor.

Yaklaşık olarak 7-8 kişilik yemeği kısa sürede ve tam istediğiniz gibi pişirebilen Philips Essential HD9260/90 XL Airfryer, bütün bir tavuk gibi hacimli gıdaları tek seferde pişirerek sıcak bir biçimde sofralarınıza getirmek için yeterli kapasiteye sahiptir.

Bu airfryerde bulunan bir çok yeni teknoloji ile yağsız veya az yağlı yiyecekler pişirmenin yanında günlük hayatta sıkça tüketilen hamur işi, mısır patlatma, kapya biber ve patlıcan közleme gibi severek tükettiğiniz yiyecekleri lezzetini koruyarak dumansız, kokusuz bir şekilde yapmanıza imkan tanıyor.

Philips Essential HD9260/90 XL Airfryer İyi Mi?

Rapid Air teknolojisinin sunduğu hızlı hava teknolojisi ile yemekleri kurutmadan pişirebilen Philips Essential HD9260/90 XL Airfryer, cihaz içerisindeki sıcak havanın 360 derece dolaşımı yöntemiyle hazne içerisindeki yiyeceğin her tarafının eşit pişmesini sağlıyor.

7 litrelik hacmindeki bu sıcak hava fritözü 1900 W’lık güçlü performansı ile 5 otomatik ön programı sayesinde cihaz üzerindeki tuşlara basarak kısa sürede yemeğinizi hazırlamanıza yardım ediyor. Kendi istediği ısı ve zaman ayarlarını tercih etmek isteyenler içinde manuel ayar tercih seçeneği bulunan Philips Essential HD9260/90 XL Airfryer. tam istediğiniz oranda yiyecekler pişirmenize olanak sunuyor.

Kızartma, ızgara, kavurma, hamur işi, sebze közleme gibi işlemlerinizi yapışmayan ve yanmayan kaliteli parçaları ile pratik bir şekilde sofralarınıza getirme imkanı tanıyan bu sıcak hava fritözünün temizliği de oldukça basit yapılabiliyor. Bulaşık makinesinde yıkanabilen bu parçalar sayesinde yemek sonu bulaşık işi gayet kolaylaşmış oluyor.

Philips Essential HD9260/90 XL Airfryer, yemek bittiğinde ve hazne açıldığında otomatik kapanma, aşırı ısınma, kablo saklama yeri, kaymaz ayaklar gibi sizin ve mutfağınızın olası kaza durumlarının önüne geçmek kaydıyla güvenliğinizi sağlayabilecek şekilde tasarlanıyor.

Philips Essential HD9260/90 XL Airfryer Almaya Değer Mi?

Kızarma, ızgara ve patlıcan ve diğer sebzeleri közleme yaparken kokudan, dumandan rahatsız olmayacak bir ürün arıyorsanız Philips Essential HD9260/90 XL Airfryer tam aradığınız ürün olabilir. Tüm bu işleri ev rahatlığında ve basitçe yapabilirsiniz.

Philips Essential HD9260/90 XL Airfryer, geniş hacmi, yağsız yemek pişirebilme fonksiyonu, kolay temizliği ile almaya değer bir üründür. Tasarımı gayet şık ve görsel estetik içeren bu air fyer cihazı yemek, tatlı, hamur işi akşamları çay keyfinin yanında tercih edeceğiniz bütün atıştırmalıkları kısa sürede ve az enerji kullanarak hazırlayıp, sağlıklı ve lezzetlice sunabilecek bir şefe dönüşmenizi sağlayabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu