ElektronikMotorlu Araçlar

Philips Essential HD9285/96 Airfyer Nasıl, Alınır Mı?

Kalitesi ve kullandığı teknoloji ile diğer airfryer modellerinden bir adım öne çıkan Philips Essential Dijital XXL 5000 Series HD9285/96 Airfyer Fritöz Nasıl, İyi Mi, Alınır Mı? sorularına cevap bulacağınız ve Philips Essential Dijital XXL 5000 Series HD9285/96 Airfyer Fritöz’ün Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları hakkında bilgilerin yer aldığı yazımızla karşınızdayız.

Mutfak aletleri konusunda her daim bir adım önde olmaya çalışan Philips markasının airfryer modeli olan Philips Essential Dijital XXL 5000 Series HD9285/96 Airfyer Fritöz, içerdiği yeniliklerle farkını ortaya koyuyor.

Philips Essential Dijital XXL 5000 Series HD9285/96 Airfyer Fritöz Nasıl, Özellikleri Neler?

Kızartma, fermente etme, ızgara, fırınlama, ısıtma, buz çözme, mayalama, pişirme gibi birçok özelliği bir arada bulunduran Philips Essential Dijital XXL 5000 Series HD9285/96 Airfyer Fritöz rakiplerinden bayağı önde olan bir cihaz olarak üretiliyor. 2000 W güce sahip Philips Essential Dijital XXL 5000 Series HD9285/96 Airfyer Fritöz, 7,2 Lt hazne kapasitesi ile bütün bir tavuğu tek seferde hazırlayabiliyor. Yağsız yada az yağlı, kızartma, pişirme, fırınlama, ızgara işlemlerini bünyesinde bulundurduğu Rapid Air teknolojisi ile kurutmadan sağlıklı ve lezzetli bir şekilde sofralarınız için kolayca hazırlıyor.

Dijital göstergeye sahip Philips Essential Dijital XXL 5000 Series HD9285/96 Airfyer Fritöz, farklı gıdalar için önceden hazırlanmış programları sayesinde tek tuşla, tavuk, kanat, köfte, patates, pasta, börek gibi gıdalarınızı pratikçe hazırlamanıza olanak tanıyor. İsterseniz hazırlayacağınız yemekleri manuel olarak, ısı ayarı ve zamanlama fonksiyonlarını kullanarak istediğiniz ölçüde ve pişkinlikte hazırlayabilirsiniz

Philips Essential Dijital XXL 5000 Series HD9285/96 Airfyer Fritöz, Wi-Fi aracılığı ile uzaktan kontrol edilebilen bir airfryerdir. Amazon Alexa Desteği ile cihazınızı sesli komutlar vererek yönetebiliyor ve diğer işlerinizle uğraşı halindeyken bile cihazı kontrol edebiliyorsunuz. Ayrıyeten Philips Essential Dijital XXL 5000 Series HD9285/96 Airfyer Fritöz, uygulaması da size farklı tarifler ve dünya mutfağından seçkin yemekler yapabilmeniz için yemek tarifi kitabı gibi işlevler sunuyor.

 Philips Essential Dijital XXL 5000 Series HD9285/96 Airfyer Fritöz, BPA içermeyen ham maddelerden üretiliyor ve kolay temizlenme yani Quick Clean özelliğine sahip olduğundan Bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Cihazla beraber sunulan ızgara rafı, pişirme tepsisi ve haznesi de kullanımı pratik hale getiriyor.

Philips Essential Dijital XXL 5000 Series HD9285/96 Airfyer Fritöz Kullanıcı Yorumları

 

Philips Essential Dijital XXL 5000 Series HD9285/96 Airfyer Fritöz, all in one bir makine. Fritöz, fırın, ızgara işlemlerinizi tek bir makine ile yapıyor. Yoğurt mayalama işlemini bir türlü tutturamıyordum. Philips Essential Dijital XXL 5000 Series HD9285/96 Airfyer Fritöz, bu sorunumu tümüyle bitirmiş oldu. Taş gibi yoğurt mayalıyor. Aynı zamanda hamur mayalayabiliyor.

Herkesin severek yaptığı ve yediği soslu veya kremalı makarnaları, harika kabarmış kakaolu keki, sağlıklı ve yağsız kendi hazırladığım lezzetli cipsleri, damak çatlatan tatlı çeşitlerini bu sıcak hava fritözü ile kısa sürede ve görerek hazırlamanın tadını çıkarıyorum.

Tezgâhta gereksiz ne varsa kaldırdım. Çünkü Philips Essential Dijital XXL 5000 Series HD9285/96 Airfyer Fritöz tüm işleri tek başına zahmetsizce yapmama imkân tanıyor. Bence fiyatına göre çok uygun fiyata satılıyor. Bu kadar özellikli bir cihaza verilen para helal diye düşünüyorum.

Philips Essential Dijital XXL 5000 Series HD9285/96 Airfyer Fritöz İyi Mi, Alınır Mı?

Mutfakta yemek hazırlama işi için kullanılacak hemen hemen her cihazın görevini yapabiliyor. Temizliği çok pratik. Yer sıkıntısı oluşturmadığı gibi diğer cihazlardan artan yeri de başka ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. Philips Essential Dijital XXL 5000 Series HD9285/96 Airfyer Fritöz, uygulama yardımı ile uzaktan yönetilebiliyor.

Siz başka işleriniz ile meşgul iken Philips Essential Dijital XXL 5000 Series HD9285/96 Airfyer Fritöz sizin yerinize enfes yiyecekler hazırlıyor. Cihazın uygulamasına cep telefonundan girerek pişirme işlemini kontrol etmenin haricinde çok farklı mutfaklara ait zengin çeşitli tariflerin bulunduğu bölümden daha önce adını bile duymadığını z ama denediğinizde hayran kalacağınız yemek tariflerini öğrenerek sofralarınıza taşıyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu