ElektronikMotorlu Araçlar

Philips FC 9323/07 Cyclone Süpürge İyi Mi?

İyi bir temizlik için gereken bir ürün olan süpürge modeli Philips FC 9323/07 Cyclone Süpürge İyi Mi, Kullanışlı Mı? konularını açıklarken Almaya Değer Mi? sorusuna en net cevabı vermeye çalışacağız.

Philips FC 9323/07 Cyclone Süpürge, markanın kalitesini yansıtması açısından güzel bir süpürge modeli olarak bizi karşılıyor.

Philips FC 9323/07 Cyclone Süpürge Kullanışlı Mı?

Evde, ofis ve büroda vb. tüm mekanların temizliğinde kullanılabilecek Philips FC 9323/07 Cyclone Süpürge, 750 W gücüne sahip bir kablolu süpürge olarak üretiliyor. Philips FC 9323/07 Cyclone Süpürge, 17400 Pa emiş gücüyle halı, koltuk ve sert zemin temizliğinde kullanılabilecek aparatları sayesinde hiç bir yerde tozdan ve pislikten eser bırakmıyor.

Toz torbası yerine 1.5 Lt. kapasiteli toz haznesi var ve bu sayede toz torbasının neden olduğu kirliliğe engel olarak kolaylıkla temizlenebiliyor. Philips FC 9323/07 Cyclone Süpürge, toz hanesi minimum şartlarda ortalama bir evi en az 4 kez temizlikte anca doldurabilecek büyüklükte olduğundan her temizlik sonrası temizleme derdi olmuyor. Temizlenebilen çok kullanımlık Hepa Filtresi ile emdiği havayı temizleyerek çalıştığı mekana temiz hava salınımı yapıyor.

Philips FC 9323/07 Cyclone Süpürge’nin kutusunda standart olarak bulunan koltuk, kanepe, sert zemin temizliği ve diğer eşyalar ve mekanların temizliği için tasarlanmış özel başlıklarla hem kolay temizlik imkanı sunuyor hem de süpürme işlemini en etkin şekilde yaparak tertemiz mekanlarda ve eşyalarda oturmanıza olanak sağlıyor. Otomatik kablo sarıcısı, metal borusu ve spiral hortumunun sağlamlığı ince düşünülmüş detaylar olarak görebiliyoruz.

Philips FC 9323/07 Cyclone Süpürge İyi Mi?

Philips FC 9323/07 Cyclone Süpürge, yüksek emiş gücüne sahip olduğu için halılarınızı ve diğer temizlik yapacağınız yerleri muhteşem temizliyor. El süpürgeleri ile kıyaslamak tabi ki Philips FC 9323/07 Cyclone Süpürge’ye haksızlık olur.

Hepa Filtresi toz alerjisi olanlar için büyük bir artı. 72dB sesi çok bir oran değil. Dikey ve yatay saklanabilme özelliği ile fazla yer kaplamıyor. Yeterince güçlü emiş yapabilme fonksiyonu ile halılarınızı süpürürken bu süpürgenin halılarınızı kaldırmasından rahatsız bile olabilirsiniz.

Performans ve fiyat odaklı değerlendirmeler göz önüne alındığında bu güçlü süpürgenin açık ara aynı özellikteki diğer markaların ürünlerine fark attığını görebilirsiniz. Çarpmaya, çizilmeye dayanıklı materyaller kullanılarak üretilen bu akıllı süpürgenin uzun yıllar boyu kullanılabilecek potansiyele sahip olduğunu müşahede edebiliyoruz.

Philips FC 9323/07 Cyclone Süpürge Almaya Değer Mi?

Bu tarz cihazlar kaliteli ve dünyaca tanınan markaları olunca benzerlerinden zaten üç sıfır önde başlıyor. Hepa filtresi, Ses seviyesi, sağlam malzemelerden üretilen parçaları ile almaya değer görünüyor. Markanın yıllardan gelen birikimi cihazda görülüyor.

İndirim marketlerde kimi zaman bayağı indirimli şekilde satılıyor. Takip edilirse ekstra karlı etmiş olursunuz. Evde evcil hayvan besleyip aynı zamanda bebeği de olan annelerin işlerini büyük ölçüde işini görebilecek bir ürün diyebiliriz.

Bu ürün almaya değer mi sorusuna olumlu yanıt verilebilecek şekilde dizayn edilmiştir. Şık görünümü, kaliteli aksesuarları, 2 yıl garanti kapsamında olması gibi her cihazda olmayan nitelikleri ile kullanma kılavuzundaki yönergeleri takip ederek kullanıldığında sizin temizlik yükünüzü uzun zamanlar taşıyabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu