BilgisayarElektronik

Philips FC9330 Power Cyclon 900 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Dünyaca ünlü ev aletleri üreticisi Philip markasının toz torbasız süpürge modeli olan Philips FC9330 Power Cyclon 900 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri başlıkları altında inceleyeceğimiz yazımızla sizlerleyiz.

En zorlu ev işleri arasında yer alan süpürme işlemi eski tip süpürgelerle oldukça yorucu hale geliyor. Philips FC9330 Power Cyclon 900 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, bu işlemi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Toz torbasız elektrikli süpürgeler arasında oldukça başarılı bir model olarak karşımıza çıkan Philips FC9330 Power Cyclon 900 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, hem evde hem de diğer ofis gibi iş yerlerinde rahatlıkla kullanabilecek özelliklerde üretiliyor.

Philips FC9330 Power Cyclon 900 W Nasıl, Özellikleri Nelerdir?

Philips FC9330 Power Cyclon 900 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, 900 W‘lık güçlü motoru sayesinde, zorlu temizlik işlerinde rahatlıkla kullanılabileceğiniz bir cihazdır. 16800 pa çekiş gücüyle halı, kuru zemin vb. yerlerde toz bırakmıyor ve kullandığınız ortamı toz bırakmadan tertemiz yapıyor. Philips FC9330 Power Cyclon 900 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, Power Cyclon teknolojisi sayesinde hava akışını hızlandırır ve tozları ve kirleri süzerek toplar. Bu teknoloji sayesinde, süpürge filtresi daha az tıkanır ve süpürme performansı daha uzun süre korunur.1.5 Lt’lik haznesine tozları ve diğer materyalleri hapsediyor. Su ile temizlenebilen filtresi olduğundan toz torbasına gereksinim duymadan temizliğe devam edebiliyor. Philips FC9330 Power Cyclon 900 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, 76 dB sesle çalışarak temizlik esnasında sesiyle sizi rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmıştır. 4.5 kg ağırlığındaki Philips FC9330 Power Cyclon 900 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, standart içeriğinde yer alan temizlik başlıkları, metal borularla birlikte şatışa sunuluyor.

Philips FC9330 Power Cyclon 900 W Kullanıcı Yorumları

Yeni ev alan bir arkadaşıma hediye almayı düşünürken bir afişte reklamını gördüğüm Philips FC9330 Power Cyclon 900 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge’yi almaya kara vererek araştırdım. Toz torbasız şekilde çalışan Philips FC9330 Power Cyclon 900 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, güçlü motoru ve içerdiği fırça, başlıklar ve Philips kalitesiyle dikkatimi çektiği için düşünmeden alıp arkadaşıma hediye olarak götürdüm. Arkadaşımın da bu tarz bir ürün almak istediğini öğrenince ben de çok mutlu oldum. Arkadaşım ile yaptığımız değerlendirmede Philips FC9330 Power Cyclon 900 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge’den çok memnun olduğunu, süpürme işleminin artık eskisi kadar zamanını almadığını ve kullanım kolaylığı, filtre temizliği işlemlerinin basitliğinden olumlu şekilde bahsetti.

 

Philips FC9330 Power Cyclon Elektrikli Süpürge Alınır Mı?

  Yorucu temizlik işlerinden sıkılanların tercih ettiği Philips FC9330 Power Cyclon 900 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, güçlü motor performansı, cihazın üretiminde kullanılan malzemelerin sağlamlığı, yaygın servis ağı, Philips markasının güvencesiyle satıldığı için rahatlıkla tercih ediliyor. Toz alerjisi olan kişilerin de sıklıkla tercih ettiği süpürge makineleri arasında ilk sıralarda yer alan Philips FC9330 Power Cyclon 900 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, kullanım kılavuzundaki uyarılar dikkate alınarak kullanıldığında uzun ömürlü, dayanıklı ve şık bir ürün olarak tercih sebebi oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu