Elektronik

Philips FC9331/07 PowerPro City Toz Torbasız Süpürge Nasıl, İyi Mi?

Yazımızın içeriğinde Mükemmel emiş gücüne sahip olanPhilips FC9331/07 PowerPro City Elektrikli Süpürge Nasıl, İyi Mi? gibi merak edilen konuları açıklayacağız. Ayrıca Almaya Değer Mi, Kullanışlı Mı? sorularına yanıt vermeye çalışacağız.

Sıradan toz torbalı süpürgelerin performansı ve toz torbalı olması istenen temizliğe engel olabiliyor. Torbayı çıkartırken tozlar tekrar temizlenen yeri kirletebiliyor. Philipsin bu problemleri gidermek adına geliştirdiği toz torbasız üstün emiş güçlü süpürgesi Philips FC9331/07 PowerPro City Toz Torbasız Süpürge Bu problemlere kalıcı çözüm sunuyor.

Philips FC9331/07 PowerPro City Toz Torbasız Süpürge Kullanışlı Mı?

Tek elle bu tarz süpürge kullanımı sunması bu toz torbasız süpürgeyi rakiplerinden öne çıkaran özelliklerinden sadece bir tanesi. Kolay tutulabilen kulpu zorlanmadan süpürme deneyimi sunuyor. Hafif bir kuvvet uygulayarak ileri geri hareket ettirmeniz süpürmek için yeterli olabiliyor.

Halı süpürme ve sert zeminlerdeki performansı mükemmele yakın. Güçlü motoru ile halının diplerine nüfuz eden toz parçacıkları ve pislikleri çok güzel çekip hazneye hapsediyor. Başlıkların tasarımı sebebiyle süpürmeyi mükemmel gerçekleştiriyor.

Süpürgenin toz haznesi çok pratik bir biçimde boşaltılabiliyor. İçindeki tozu ve pislikler çöpe dökerken ergonomik dizaynı ile etrafa toz salınımı yapmıyor. Temizliği de çok kolay bir şekilde yapılabiliyor.

Philips FC9331/07 PowerPro City Toz Torbasız Süpürge Nasıl, İyi Mi?

900W güçlü motoru ile 16800 pa gibi ultra süper emiş gücü sağlıyor. Halı ve kilimleri bu toz torbasız süpürgeden almak kolay olmayacak. Özel dizayn edilen halı ve kilim başlığı ile en zor ve en dipteki partikülleri dahi çekerek kaliteli bir süpürme gerçekleştirir. PowerCyclone 5 teknolojisi sayesinde motora ekstra güç katarak hazne içindeki toızları tekrardan dışarı kaçırmaz.

Dikey ve yatay konumlanabilen bu elektrikli süpürge ile sadece halı ve kilimlerinizi değil kanepe ve koltuklarınızı da temizlemek için kullanabilirsiniz. Dar ucu ile oturma gruplarınızın el girmeyen ve makinenin ulaşmakta zorlandığı yerleri tıpkı diğer zeminler gibi toz, pislik bırakmadan en ince detayına kadar temizleyebiliyor.

TriActive başlığı ile sert zeminleri çizmeden ve iz bırakmadan süpüren bu süpürge ile dertsiz tasasız süpürge yapabileceksiniz. Teleskopik ayarlanabilen metal borusu istediğiniz yarala süpürme imkanı tanır. Boyunuza ve süpürülen mekanın durumuna göre uzar yada kısalabilir. Otomatik kablo sarma özelliği de bulunan toz torbasız süpürge ile kablonun ayağınıza veya başka nesnelere takılmasını bu özelliği ile engelleyebilirsiniz.

A sınıfı enerji tüketebilen cihazlar kategorisinde olan bu cihaz enerji sarfiyatı ile de ideal bir süpürge olduğunu kanıtlıyor. Yıllık ortalama 24.3 kW saatlik enerji harcayarak cebinize de katkı sağlamış olur. Hepa, siklon ve motor filtreleri kaliteli malzemeden üretilmiştir ve uzun zaman kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Kullanım kılavuzundaki yönergelere uygun kullanım durumunda bir hali temizlik işlerinizi bu toz torbasız süpürgeye yaptırabilirsiniz.

Philips FC9331/07 PowerPro City Toz Torbasız Süpürge Almaya Değer Mi?

Hafif ve kullanışlı bir yapıya sahip Philips FC9331/07 PowerPro City Toz Torbasız Süpürge bel ağrısız ve zahmetsiz süpürme için mükemmel bir seçim olabilir. Makinenin ağırlığı oldukça az ve kuvvet uygulamadan istediğiniz yere çekebiliyorsunuz. Teleskopik borusunun özel hazırlanmış işlevselliği ile halı veya kilimleri ileri geri süpürmek kolay bir hale gelmektedir.

Ortamdaki havaya %99 oranında temiz hava verebilen filtreleri alerjik hastalıkları olanlar ve özellikle bebekler için kaliteli hava sağlıyor. Toz salınımını minimuma indiren teknolojisi sayesinde temizlediği yeri bir sefer daha geçme sıkıntısı yaşatmıyor. Mobilyalarınızın üzerine süpürme işi bitince bakarsanız diğer süpürgelerden farkını görmüş olursunuz.

Bütün evi süpüreceğiniz zaman oda oda priz arama derdi olmadan 9 m yarı çapında süpürme sahasına sahiptir ve en ulaşılamayan yerlere kadar süpürme kolaylığı sağlıyor. Kullanıcıların deneyimlerinin yer aldığı internet mecralarında bulunan kullanıcı yorumları bölümünde almaya değer bir toz torbasız süpürge olduğu yönünde ağırlıklı kanaat hakimdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu