ElektronikMotorlu Araçlar

Philips HD9252/21 4.1 L Airfryer İyi Mi?

Bu yazımızda kaliteden vazgeçmeyenler ve çok fonksiyonlu bir airfryer arayanlar için Philips HD9252/21 Airfryer İyi Mi, Kullanışlı Mı? sorularına yanıt ararken, Almaya Değer Mi? gibi yorumları sizlerle paylaşacağız.

Yazımızın öznesi olan Philips HD9252/21 Airfryer, hava dolaşımı sistemi ile yiyecekleri az yağlı yada yağsız bir şekilde hazırlamayı prensip alan bir düşünce ile imal ediliyor.

Philips HD9252/21 Airfryer Kullanışlı Mı?

Philips HD9252/21 Airfryer, 1400 W gücünde, 4.1 Lt hazne kapasitesi ile sıcak hava dolaşımı yöntemi ile hazme içerisinde bulunan et, balık, sebze ve daha birçok gıdayı  homojen biçimde hafif ve lezzetli aynı zamanda kısa sürede hazırlamanıza imkân tanıyor. 7 farklı programlama özelliği sayesinde hazırlayacağınız gıdanın otomatik tanımlanmış ayarına göre pişirip kızartabiliyor.

Philips HD9252/21 Airfryer, ızgara yapma, haşlama, közleme, sebze-meyve kurutma ve aklınıza gelebilecek daha nice zor yemek hazırlama işinizi tek komutunuzla hazırlayabiliyor. İsterseniz 7 programdan farklı olarak ısı ayarı ve otomatik zamanlama özelliğini kullanarak kontrolü kendiniz yaparak hazırladığınız gıdanın pişme, kızarma, haşlama seviyesini belirleyebiliyorsunuz.

Philips HD9252/21 Airfryer, yiyeceğiniz hazır olduğunda ister otomatik programlarda isterseniz manuel kullanımda hangi şartla olursa olsun sizi hazır sinyali ile uyararak yemek başında bekletmez ve zamanınızın etkin kullanılabilmesi için imkân sunar.

Philips HD9252/21 Airfryer’in temizliği de kullanışlı olmasında büyük etken olarak karşımıza çıkıyor. Sağlam ve kaliteli malzemelerden üretilen yıkanabilir parçaları elde yıkamadan bulaşık makinesinde diğer bulaşıklarınızla beraber tertemiz yıkanabilecek özellikle imal edilmiştir.

 

Philips HD9252/21 Airfryer İyi Mi?

Philips markasının kalitesini anlatmaya lüzum yok diye düşünüyoruz. Philips HD9252/21 Airfryer, markanın uzun yıllar süren ar-ge çalışması sonucu kullanışlı olacak şekilde tasarlanıp piyasaya arz ediliyor. Philips HD9252/21 Airfryer, yağdan, enerjiden, zamandan tasarruf sağlarken, bulaşık makinesinde yıkanabilmesi ve yanmaz kaplaması sayesinde rahatça yemeği hazırlayıp sofranıza getirmeye, sonrasında da bulaşık derdinden kurtulmaya imkân veriyor.

Cihaz çok fonksiyonlu olması hasebiyle birden çok cihazın yapabileceği işi tek başına yapar. Gereksiz yer kaplamaz ve ekonomik olarak ta size fayda sağlıyor. Bir çok alışveriş sitesinde kampanyalı olarak satıldığı için indirim zamanında almanızı tavsiye ediyoruz. Philips HD9252/21 Airfryer, cebinize ve damağınıza hitap edecek bir airfryer modeli olduğu için almaya değer bir üründür.

Philips HD9252/21 Airfryer Almaya Değer Mi?

Yaygın teknik servis ağa sahip olduğu için garanti süresi sonunda ve garanti dışı tamir hallerinde rahatlıkla tamirinin yapılabilmesi de çok önemli bir detay olarak karşımıza çıkıyor. Çalışan kadınların ve ev işi bitmeyen kalabalık ailelerin rahatlıkla yemek işlerini yapabilen bir sıcak hava fritözü olarak nitelendirilebilir.

Kullanılan yağ, enerji ve en önemlisi zamandan katkı sunarak nasıl faydalı bir sıcak hava fritözü olduğunu ispat etmiş olan bu cihaz çok tercih edilmekte olan patates kızartması, hamburger köftesi, fırın makarna, kapya biber ve patlıcan közlemesi gibi yiyecek çeşitlerini hiç bir yardıma ihtiyaç duymadan kolaylıkla yapabilmenizin önü açıyor.

Derin dondurucuya yazdan hazırladığı gıdaları ve atıştırmalık meyve, sebze kurutması gibi yiyecekleri evinizin verdiği rahatlıkla hatta geniş bir balkona ihtiyaç duymadan pratik olarak yapabilmesi bu ürünü alacaklara tavsiye edilirken dile getirilmesi gereken fonksiyonlarındandır.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu