ElektronikMotorlu Araçlar

Philips HD9270/66 XL 6.2 Lt. Airfryer İyi Mi?

Ev hanımların mutfaktaki eli kolu olan airfryerlerin en kaliteli marka olarak bilinen Philips markasının tercih edilen modeli Philips Essential HD9270/66 XL 6.2 Lt. Airfryer İyi Mi, Kullanışlı Mı? sorularını yanıtlıyoruz ve Almaya Değer Mi? yorumumuzu sizlerin bilgisine sunuyoruz.

Philips markasının mutfak aletlerindeki başarısı herkesin malumudur. Philips Essential HD9270/66 XL 6.2 Lt. Airfryer, markanın geliştirdiği en kapsamlı airfryer cihazı olarak nitelendiriliyor.

Philips Essential HD9270/66 XL 6.2 Lt. Airfryer Kullanışlı Mı?

Philips Essential HD9270/66 XL 6.2 Lt. Airfryer, 2000 W ile çalışan sistemiyle gücünü belli ediyor. 6.2 Lt kapasitesi ile bir çok yemeği bir seferde hazırlayabiliyor. Rapid Air teknolojisini sunduğu imkan dahilinde yüksek ısıdaki havanın cihaz içindeki dolaşımı yöntemi ile yemek pişirme işlemi gerçekleştiren bu fritöz, kurumamış ama çıtır ve içi sulu sulu yiyecekleri hazırlamayı  başarabiliyor.

Philips Essential HD9270/66 XL 6.2 Lt. Airfryer’de bulunan 7 programlama modu kullanıcılarına bir tuşla kısa bir vakitte az yağlı ve yağsız, kızartma, ızgara, pişirme işlevi yapma olanağı tanıyor. Çift katmanlı rafının olması artı bir özelliği olarak duruyor.

Philips Essential HD9270/66 XL 6.2 Lt. Airfryer, markanın diğer modellerinde olduğu gibi Quick Clean tasarımıyla üretilen aksesuarları sayesinde ister elde ister bulaşık makinesinde çok kolayca temizlenebiliyor. Philips Essential HD9270/66 XL 6.2 Lt. Airfryer, sesli uyarı sistemi, zamanlayıcı, otomatik kapanma fonksiyonları ile yemeğin hazırlanmasını mutfakta beklemenize gerek bırakmıyor.

Şık gövdesi üzerine konumlandırılmış Led ekranı ve kolay kullanılabilen gösterge paneli vasıtası ile kendinizin uygulayabileceği pişirme, kızartma, işlemlerine imkân tanıyor. Philips Essential HD9270/66 XL 6.2 Lt. Airfryer, 13*40*30.7 cm ebatlarında olduğu için kaba bir görüntü oluşturmuyor. Daha da önemlisi zarif ve küçük bir yapıya sahip olduğu için tezgâhta kalabalığa mahal vermiyor.

Philips Essential HD9270/66 XL 6.2 Lt. Airfryer Almaya Değer Mi?

 

Markanın kalitesi tüm dünyada biliniyor ve bunu da Philips Essential HD9270/66 XL 6.2 Lt. Airfryer’ de tekrar görebiliyoruz. Tek cihazla birçok aletin yapacağı işi yapması mükemmel bir özellik olarak dikkatleri üzerinde toplamaya yeterli olmaktadır.

Fırınları, eski tip fritözleri depoya kaldırabilirsiniz. Philips Essential HD9270/66 XL 6.2 Lt. Airfryer, hepsinin yapacağı işi tek başına üstleniyor zaten. Kesinlikle almaya değer bir model olarak duruyor. Uygulamasının sunduğu uzaktan kontrol fonksiyonunu cep telefonunuza indireceğiniz bu uygulama ile uzaktan kontrol sağlayabilirsiniz.

Daha önce hiç denemediğiniz beli adını bile duymadığınız ülkemizden ve dünya mutfak kültürlerinden derlenen sayısız yemek tariflerini de indireceğiniz bu uygulamadan öğrenerek masalarınızda farklı damak tatlarının yanı sıra heyecanla bekleyen değişiklik deneyimler sunduğunuz sevdiklerinizi beklerken bulabileceksiniz

Philips Essential HD9270/66 XL 6.2 Lt. Airfryer İyi Mi?

Yağdan ve zamandan tasarruf sağlaması cazibesini arttırıyor. İyi olup olmadığının cevabı ise Philips markasının airfryer modeli olan Philips Essential HD9270/66 XL 6.2 Lt. Airfryer test edilerek rahatlıkla anlaşılabilir. Kullanıcı yorumları da bu cihaz için gayet olumlu ve makul.

Tercih edenlerden elde edilen değerlendirmelerin bir çoğu markanın kalitesini yansıtan bu üründen oldukça iyi bir performans elde ettiklerini ve kısa sürede yemek pişirebilen bu sıcak hava fritözünden gayet memnun olduklarını aktarıyorlar.

Tamamen kendinizin seçebileceği sıcaklık ve zaman ayarlaması yapabilme seçeneği bulunan bu fritöz ile hazırlayacağınız yiyeceğin pişme, kızarma oranını, çıtır mı, yumuşak mı olması gerektiğini sizin zevkinize bırakan fonksiyonu ile gurme şeflere taş çıkartacak performanslar göstermek normal bir durum halini alabiliyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu