AirfryerElektronik

Philips HD9875/90 7000 Serisi Airfryer İyi Mi?

Mutfaklara getirdiği yeniliklerle yemek pişirirken eliniz ayağınız olacak Philips HD9875/90 7000 Serisi Airfryer İyi Mi, Kullanışlı Mı? ve Almaya Değer Mi? bu yazımız ile açıklığa kavuşturuyoruz.

Sağlık konusunda içinin rahat olmasını isteyenlere göre bir sıcak hava fritözü olan Philips HD9875/90 Airfryer, airfryer cihazları arasında gerçekleştirdiği yeniliklerle adından sıkça söz ettirip ,satış listelerinin ilk sırasındaki yerini almış görünüyor.

Philips HD9875/90 Airfryer Kullanışlı Mı?

Cihazın geniş hacimli olması yemek yaparken çoklu porsiyon hazırlayacaklar için ideal ölçülerde. 7+ kişi için tek seferde yeme hazırlayabilme imkanı sunuyor. Temizliği diğer airfryer modelleri ile kıyaslanacak olursa QuickClean teknolojisi ile üretildiği için gayet pratik ve kolay bir biçimde bulaşık makinesinde zahmetsiz temizlenebiliyor.

Birbirinden farklı pişirme çeşidine sahip Philips HD9875/90 Airfryer, Sous Vide, Konfi tekniği gibi gurme şeflerin çokça kullanıldığı yemek pişirme tekniklerini rahatlıkla bu airfryer modelinde yapabilirsiniz.

Şık LED ekranı ve kontrol paneli ilk kullanımdan itibaren sezgisel etkileşim sunarak yıllardır kullanılan bir ürün algısı ve kolaylığı oluşturuyor. Rehberli yemek pişirme fonksiyonu ile dünyanın dört bir yanından lezzetli, ilham verici ve sağlıklı tarifler sunan Philips HD9875/90 Airfryer’ı, NutriU uygulamasına bağlayarak zahmetsiz, nefis yemekler yapabiliyorsunuz.

Adım adım rehberlik ve tam ihtiyacınız olan ayarlar ile tarifleri kolayca yeniden oluşturabilir, hatta kendi videonuzu bile uygulamaya yükleyerek farkınızı ve tarzınızı herkesin görmesini sağlayabilirsiniz.

Philips HD9875/90 Airfryer İyi Mi?

Yemekleri tam istediğiniz şekilde pişirebilmek için yeni geliştirilen Rapid CombiAir teknolojisi ile hava akımı 200 derece ile çok hızlı bir şekilde hareket ediyor. Sıcaklık her iki taraftan da geldiğinden sepetteki yiyeceklerinizin her tarafı aynı oranda pişiyor.

Philips HD9875/90 Airfryer, kızartma, füme, Sous Vide, Konfi, ağır ateşte pişirme, kavurma, közleme, buz çözme, ekmek kızartma gibi mutfakta yapacağınız hemen hemen tüm yemek çeşitlerini 2200 W gücündeki performansı ve 8.3 litrelik devasa hacmi ile zorlanmadan kısa sürede yapabiliyor.

Uzaktan Wİ-Fi bağlantısı ile bu cihaza bağlanarak işte, alışverişte, misafirlikte hatta bölmek istemediğiniz koyu sohbetlerin geçtiği salonunuzda iken bile cep telefonuna indirdiğiniz NutriU uygulamasına tek tuşla bağlanarak istediğiniz ayarda veya otomatik ayarları kullanabilir, pişireceğiniz yemeğin hazırlanmasını başlatabilirsiniz.

Otomatik programları tercih etmeyenler için ister uygulamadan ister pratik kullanımlı gösterge panelinden manuel sıcaklık ve zaman ayarı yaparak tam istediğiniz şekilde yemekler pişirme imkanını Philips HD9875/90 Airfryer ile bulabiliyorsunuz.

Cihazın haznesi açılınca kendiliğinden kapanma, ısınmayan gövde, kaymaz ayaklar, gibi güvenlik önlemleri sayesinde gözünüz arkada kalmayacaktır. 2 kilograma kadar gıdayı haznesinde pişirebilen Philips HD9875/90 Airfryer, otomatik zamanlayıcısını kullanarak mutfakta yemeğin pişmesini beklemenize gerek bırakmıyor.

Philips HD9875/90 Airfryer Almaya Değer Mi?

Tüm tavuğu dahi tek seferde pişirebilecek haznesi, bir birinden farklı 21 çeşit yemek hazırlama fonksiyonu, kolay temizliği ile harikulade bir airfryer modeli olarak karşımıza çıkıyor.

Philips HD9875/90 Airfryer, enerjiden, kullanılan yağdan, ve zamandan çok fazla tasarruf sağlayan bir cihaz olup; ekonominize sunduğu katkının yanında doğa içinde gerekli hassasiyeti gösterebilen özellikleri ile kaliteli bir ürün olduğunun kanıtlıyor.

Kışlık hazırlık yapmak, akşam çay saatlerinde hazırlayacağınız aperatifleriniz, misafir ağırlamak ve çocuklarınıza evde sağlıklı ve lezzetli fast food yiyecekler hazırlayabilmek için Philips HD9875/90 Airfryer gerçek anlamda almaya değer bir üründür. Tüm bu zorlu ve emek isteyen işleri ev konforunda ve pratik biçimde hazırlayabilmek için Philips HD9875/90 Airfryer size yeter.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu