BilgisayarElektronik

Philips HI 5920/20 Buhar Jeneratörlü Ütü Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Küçük ev aletleri denildiğine herkesin tanıdığı ve kullandığı dünya markası Philips markasının en tanınmış ütü modeli olan Philips HI 5920/20 Buhar Jeneratörlü Ütü Nasıl, Alınır Mı? gibi sıklıkla sorulan sorulara yanıt arayacağız. Ayrıca Philips HI 5920/20 Buhar Jeneratörlü Ütü kullanıcı yorumları ve teknik özelliklerini sizler için değerlendireceğiz.

Ütü evin en sıklıkla kullanılan ve kullanılması zorunlu olan küçük ev aletlerindendir. Her evde bulunması lüzumlu olduğu için alınacak ütünün kaliteli ve dayanıklı olması büyük önem arz etmektedir. Küçük ev aletlerinde dünya markası olan ve ülkemizde gerek kaliteli ürünleri gerek pazar payı gerekse yetkili servis ağıyla ilk üç sırada yer alabilecek bir marka olan Philips markasının çok başarılı bir ürünü Philips HI 5920/20 Buhar Jeneratörlü Ütü en çok tercih edilen kazanlı ütülerde ilk sırada yer alıyor.

Philips HI 5920/20 Buhar Jeneratörlü Ütü Nasıl ve Teknik Özellikleri

Buhar istasyonlu Philips HI 5920/20 Buhar Jeneratörlü Ütü 2400 W gücünde ve uyguladığı buhar basıncıyla kırışıkları basit ve çabuk bir şekilde ortadan kaldırıyor. 1100 ml su tankına sahiptir. Philips HI 5920/20 Buhar Jeneratörlü Ütü fişe takıldıktan 2 dakika sonra ısınır.

Dikey ve şok buharlama özelliği sayesinde elbiselerinizde kırışıklıktan eser kalmaz. Tabanı seramiktir ve 1.6 metre kabloya sahip olduğu için priz arama konusunda size sıkıntı vermez. Şok buharlama fonksiyonu ile derin kırışıkları bile açmayı çok basit hale getiriyor. Seramik tabanı sayesinde ütü yapmak çokça kolaylaşıyor.

Philips HI 5920/20 Buhar Jeneratörlü Ütü Alınır Mı?

Bu ürünü almanız için birden fazla  sebebiniz var. Makul fiyatlı ve kaliteli, yetkili servis problemi olmayan bir ürün arıyorsanız Philips HI 5920/20 Buhar Jeneratörlü Ütü tam size göre bir ürün diyebilirizÖzellikle A101, Bim, Şok gibi kampanyalı ürün satan indirim marketlerde belli periyotlarla satışa çıkan Philips HI 5920/20 Buhar Jeneratörlü Ütü kaliteden ödün vermeyenler için on numara tabir edilen bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Fiyat/performans değerlendirmesi yapacak olursak indirim marketlerde ki kampanyalı dönemler tercih edilirse çok avantaj elde edilmiş oluyor. Dünyaca bilinen marka olması en büyük artısı olarak görünüyor.

Kullanıcı Yorumları

Memur olduğum için mesaiye giderken resmi kıyafet giymek zorundayım. Bu yüzden eşim bir hayli zorlanıyor ütü yaparken. Bu sebeple kaliteli ve kolay ütü yapabileceği bir ürün almak için araştırmaya başladık. Alacağımız ütü; fazla ağır olmayan, kullanışlı, buhar gücü yüksek ve tabi ki uygun fiyatlı olmalıydı.

İnternette araştırırken Bim Markette Philips HI 5920/20 Buhar Jeneratörlü Ütü ‘nün indirimli satıldığını gördüm ve hemen aldım. Philips HI 5920/20 Buhar Jeneratörlü Ütü kıyafetlerimizi gerçekten jilet gibi ütülüyor. Eşimde büyük bir çileden kurtuldu. İş yerindeki mesai arkadaşlarım farkı hemen anladı. Onlara ve herkese tavsiye ediyorum. Philips HI 5920/20 Buhar Jeneratörlü Ütü özellikle sıcağın aşırı arttığı yaz aylarında büyük bir kurtarıcı oluyor. 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu