AirfryerElektronik

Philips Premium Avance HD9651/90 Airfryer İyi Mi?

Bu yazımızda Philips Premium Avance HD9651/90 Airfryer İyi Mi, Kullanışlı Mı? ve Almaya Değer Mi? sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

Sıcak hava fritözleri sektöründe ilk sırada yer alan Philips’in büyük hacimli airfryer modeli Philips Premium Avance HD9651/90 Airfryer, her seferinde mükemmel yemek pişirmek isteyenlerin tercih ettiğinde yanılmayacağı bir cihaz olarak satılmaktadır.

Philips Premium Avance HD9651/90 Airfryer Kullanışlı Mı?

Çok kompakt bir fritöz olan Philips Premium Avance HD9651/90 Airfryer, çok kullanışlı bir airfryer modelidir. Fırın, ocak, kızartma makinesi, ızgara gibi mutfakta yemek pişirmek için kullanılan tüm mutfak aletlerinin yapabildiği işi yapıyor.

Hacminin geniş olması gerçekten büyük bir avantaj sağlıyor. Bütün bir tavuğu parçalamaya gerek kalmaksızın tek seferde pişirip masanıza lezzetli ve bir o kadar da sağlıklı yiyecekler getirme imkanı tanıyor.

Philips Premium Avance HD9651/90 Airfryer ile tanışınca mutfaktaki diğer aletlerin gereksiz kalabalık yaptığını kendiniz görebilirsiniz. Kullandığı enerji klasik mutfak cihazlarını neredeyse yarısı oranında olduğundan enerji tüketimini de azaltabiliyor.

Philips Premium Avance HD9651/90 Airfryer İyi Mi?

Yağsız yada çok az bir miktar yağ kullanarak kızartma, ızgara, pişirme işlemlerinizi 7.3 litrelik haznesinde 2225W gücündeki motorunun sıcak hava dolaşımı yöntemiyle görmekteyiz. Philipsin geliştirdiği bu teknoloji ile yemekleriniz fazla yağ çekmeden cihaz içinde ısınan havanın hazne içinde 360 derece sirkülasyonu metoduyla yiyeceklerinizi sağlıklı ve daha lezzetli pişirmesi için 10 yılı aşkın süren araştırmalar neticesinde kullanılmaktadır.

Philips Premium Avance HD9651/90 Airfryer, önceden tanımlanmış otomatik hazırlama programları ile size hiç bir ayar yapma gereği duymadan tek tuşa basarak yemek hazırlama olanağı tanıyor. Otomatik programlarının haricinde istediğiniz zaman ve sıcaklık ayarını elle yaparak tam olarak kontrolü bizzat ele alabilirsiniz.

Dijital dokunmatik kontrol panelinin kullanımı ve kalan süre ve zamanı gösteren ekranı yemek hazırlamada size pratiklik sağlayacaktır. Otomatik zamanlama ayarını kullanarak 60 dakikaya kadar ayarlamak kaydı ile yemek hazır olduğunda sizi sesli uyaran Philips Premium Avance HD9651/90 Airfryer, mutfakta yemek hazırlarken yemeğin pişmesini mutfakta beklemenize gerek kalmamış oluyor.

Philips Premium Avance HD9651/90 Airfryer’da karşılaştığımız başka faydalı bir özellik ise QuickClean teknolojisi ile üretilen yanmaz yapışmaz sepet, hazne, ızgara tabanı gibi yardımcı parçaların kolay temizliğidir. Bu aparatlar bulaşık makinesinde yada isteğe bağlı olarak elde kolaylıkla yıkanabilmektedir.

Philips Premium Avance HD9651/90 Airfryer Almaya Değer Mi?

Philips Premium Avance HD9651/90 Airfryer, gerçekten harika ötesi bir sıcak hava fritözü. Mutfakta ocak, fırın gibi cihazlara ihtiyaç bırakmayan bu fritöz, harika fırın makarnalar, muhteşem tereyağlı pilavlar, sulu sulu kanatlar ve daha sayamadığımız sevilen bir çok yemek çeşidini kısa sürede başka bir cihaza ihtiyaç hissetmeden pişirebiliyor.

Kullandığı enerji ve zaman diğer klasik aletlere nazaran %50 daha az. Philips Premium Avance HD9651/90 Airfryer’ın fırın özelliğini kullanırken ön ısıtma derdiniz olmuyor. Kızartma yaparken yağın kızması diye bir zaman beklemiyorsunuz.

Kısacası sayamadığımız bir çok avantajı sayesinde Philips Premium Avance HD9651/90 Airfryer, mutfakta tek başına bir aşçı ekibi oluşturarak hayatınıza büyük kolaylıklar getiriyor. Bu airfryer modelini alanların geneli almaya değer olduğu kanaatlerini bildiriyorlar. Kullanıcı yorumları başlığı altında takip edeceğiniz cihazı yeni lanlar gayet mantıklı ve makul bir tercih yaptıklarını söylüyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu