AirfryerElektronik

Philips Premium HD9650/91 XXL Airfryer İyi Mi?

Bugün incelemesini paylaşacağımız sıcak hava fritözü modeli Philips Premium XXL HD9650/91 Airfryer’i İyi Mi, Kullanışlı Mı? ve Almaya Değer Mi? soruları doğrultusunda hep beraber değerlendirmeye çalışacağız.

Philips’in mutfak aletleri alanındaki uzmanlığını ve teknolojiyi yakından takip ederek ürünleri üzerinde uyguladığı, yemek pişirme işlerinde büyük yardım sağlayan airfryer cihazları kadınların severek kullandığı bir cihaz olarak tüm dünyada hızla yayılmaktadır.

Philips Premium HD9650/91 XXL Airfryer Kullanışlı Mı?

2200 W performans gösterebilen, 7.3 litre hacme sahip XXL olarak sınıflandırılan kapasitesiyle en zorlu yemek çeşitlerinden olan kızartma, ızgara, haşlama, pişirme gibi masalarımızda çok sevilen ve yenen yemek çeşitlerini az yağlı yada yağsız şekilde lezzetli yemekler yapmak için kullanabilirsiniz. Geniş hacmi sayesinde tüm tavuğu tek seferde ve kısa sürede pişirme imkanınız olur.

Philips Premium HD9650/91 XXL Airfryer’ın 5 akıllı otomatik programı önceden ayarlanmış zaman ve sıcaklık ayarı ile başkaca bir işlem yapmadan tek tuşa basarak zamanı ve ısıyı kendi ayarlayıp, yemeğinizi pişirebiliyor. Bu programlara ek olarak; elle ayarlanabilir sıcaklık ve süre kontrolünü istediğiniz şekilde ayarlar ve kontrolü kendiniz sağlayarak tam istediğiniz gibi pişirmeyi sağlayabilirsiniz.

Rapid Air teknolojisini kullanan Philips Premium HD9650/91 XXL Airfryer, sıcak havanın hazne içerisinde homojen dolaşımı ile yiyeceklerinizi eşit ve kurumadan dışı çıtır, içi yumuşak bir biçimde pişirme olanağı sunmaktadır. Bu sıcak hava fritözünün kullanımı gayet kolay ve pratiktir. Led Ekranında kalan süre ve zamanı göstererek sizi bilgilendirir.

Philips Premium HD9650/91 XXL Airfryer, kolay temizliği de sizlerin fazladan temizlik için zaman ayırmanıza gerek bırakmayacak şekilde tasarlanmıştır. QuickClean teknolojisi ile , bulaşık makinesinde kolayca yıkanabilen yüzeylere sahip parçaları ve sepeti sayesinde başka temizliği sorun etmenize gerek kalmıyor.

Philips Premium HD9650/91 XXL Airfryer İyi Mi?

Markanın kalitesini ve geliştirdiği yenilikleri bariz bir şekilde Philips Premium HD9650/91 XXL Airfryer’da görebilirsiniz. Kaliteli, çarpmaya çizilmeye dayanıklı, pratik kullanım sağlayan bu airfryer, her seferinde mükemmel yemekler yapacağınız teknolojik özelliklerle donatılmıştır.

Herhangi bir aksilik çıkıp sofranız kuruldu ve misafiriniz yada ev halkından birisi yemeğe yetişemedi diye endişe duymanıza gerek yok. Philips Premium HD9650/91 XXL Airfryer, sıcak tutma fonksiyonu ile yemeğinizin tazeliğini ve sıcaklığını koruyarak sofranıza getirme anına kadar kontrolünü sağlama imkanı tanıyor.

Hacminin bir hayli büyük olması tek seferde yapabileceği işleri çoğaltıp; bütün piliç, deniz ürünleri, mis gibi kırmızı et haşlama ve patlıcan biber közleme gibi sevilen yemekleri fazla porsiyonlar içerecek şekilde yapılabilmesini sağlıyor.

Philips Premium HD9650/91 XXL Airfryer Almaya Değer Mi?

Philips Premium HD9650/91 XXL Airfryer yağsız fritözü sağlıklı ve lezzetli yemekler için kullananların sayısı epey fazladır. %85 daha az yağ kullanımı ile yemeklerle alınan doymuş yağ oranını da azaltarak hafif yemekler yememize vesile oluyor. Kalp damar hastalarının rahatlıkla kullanabileceği bu airfryer aynızamanda vakitten ve enerjiden de tasarruf sağlamaktadır.

Çocukların beğenip sıkça yediği fast food tarzı yemek çeşitlerini de ev ortamında daha sağlıklı ve az yağlı biçimde Philips Premium HD9650/91 XXL Airfryer ile yapabilmek mümkün görünüyor. Defalarca kullanılan yağlarda yapılan kızartmaların ne kadar sağlıksız ve vücuda zararlı olduğunu bildiğimizden az miktarda yağ kullanarak yada hiç yağ tercih etmeden Philips Premium HD9650/91 XXL Airfryer, altın renginde patatesler, çıtır çıtır nuggetler ve çocukların severek yediği diğer atıştırmaları gözümüz görerek pişirip; sevdiklerimize yeme fırsatımız oluyor.

Kullanılmayan yağdan, az tüketilen enerjiden yapılan tasarrufla Philips Premium HD9650/91 XXL Airfryer kendini kısa sürede amorti edebilecek bir sıcak hava fritözü olduğu için ekonomik sebeplerden dolayı da tercih edilip almaya değer bir ürün diyebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu