AirfryerElektronik

Philips Premium HD9762/90 Airfryer İyi Mi?

Çok yönlülüğü ile kullanıcılarını etkileyen Philips Premium HD9762/90 Airfryer İyi Mi, Kullanışlı Mı? ve Almaya Değer Mi? başlıkları ile Philips Premium HD9762/90 Airfryer’ı inceliyoruz.

Pazarın lideri konumundaki Philips markasının kısa sürede ve sağlıklı yemekler pişirmek için geliştirilen sıcak hava fritözü modeli olan Philips Premium HD9762/90 Airfryer sunduğu yenilikler ve yemek hazırlama sırasındaki pratikliği ile her mutfakta olması gerektiğine inandığımız mükemmel bir fritözdür.

Philips Premium HD9762/90 Airfryer Kullanışlı Mı?

İşten eve yorgun gelen, bugün ne hazırlamalıyım? sorusunun can sıkıcılığından kurtulmak isteyen kadınların kurtarıcısı olabilecek Philips Premium HD9762/90 Airfryer, yağsız ve az yağlı sağlıklı ve hafif yemek pişirebiliyor. Donmuş gıdaları önceden çözme işlemi uygulamaksızın bu air fryer mükemmel bir şekilde kısa sürede pişirebiliyor.

Kızartma gibi mutfakta hazırlanmasını beklemek zorunda kaldığınız yiyecekleri kokusuz, yağsız pişirme olanağı sunan Philips Premium HD9762/90 Airfryer, kekler, börekler, mısırlar gibi atıştırmalıkları zahmetsizce ve hızlı bir biçimde pişirmenize yardımcı oluyor.

Güvenlik sorununu minimum seviyede tutmayı hedefleyen Philips Premium HD9762/90 Airfryer, ısınmayan gövde, kaymaz ayaklar, hane açıldığında otomatik durma gibi yanık ve istenmeyen kazalara karşı birer önlem olarak geliştirilmiştir.

Küçük boyutları ile mutfaklarınızda fazla yer kaplamayan bu sıcak hava fritözü çoklu işlevi ile ocak, fırın, kızartma makinesi gibi cihazların kullanımına da son vermenizi ve daha geniş bir tezgaha kavuşmanızı sağlayabilir.

Philips Premium HD9762/90 Airfryer İyi Mi?

Philips Premium HD9762/90 Airfryer, Rapid Air teknolojisi ile yağsız ve az yağlı kızartmalar, ızgaralar, fırınlama, sebze ve meyve kurutma gibi birbirinden farklı gıdaları hava akımı kullanarak besin değerlerine zarar vermeden sağlıklı ve hafif yiyecekler olarak pişirebilen, kurutabilen harika bir airfryer cihazıdır.

5 litre hacmi, 5 farklı otomatik ön ayarlı yemek hazırlama stili sayesinde hazırlayacağınız yemekleri tek seferde ve mükemmel biçimde pişmiş olarak sofranıza getirebilirsiniz. Sıcaklık ve zaman ayarını kendi isteği doğrultusunda yapmak isteyenler için elle sıcaklı ve zaman ayarı yapma fonksiyonu bulunuyor.

5-6 kişilik porsiyon yemeği kullandığı Twin TurboStar teknolojisi ile fazla yağdan arındırarak fazla yağın alt katmanda kalmasını ve yiyeceklerin daha az yağ çekerek daha lezzetli ve hafif olmasını sağlayan Philips Premium HD9762/90 Airfryer, kolay temizliği ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Bulaşık makinesinde yıkanabilen parçaları QuickClean teknolojisi ile üretilmiş olup; hem yanmaz yapışmaz özelliğe sahip hem de temizliği esnasında yağ ve diğer kalıntılar daha çabuk temizlenebiliyor. Böylelikle temizlik için harcayacağınız fazladan zaman size kalıyor.

Philips Premium HD9762/90 Airfryer Almaya Değer Mi?

Bu fritözle ilgili dünyaca bilinen e-ticaret sitelerindeki yorumlar okunduğunda memnuniyet oranının ne kadar yüksek olduğu görülecektir. Philips markasının yıllar içinde oluşturduğu teknoloji ve güveni Philips Premium HD9762/90 Airfryer’da da görebiliyoruz.

Cihazın her yeri kaliteli ve pratik kullanım sağlıyor. Bir aileye yetecek kapasitede olan haznesi herkesin severek yediği altın renginde patatesler, börekler ve kekler, içi dışı tam pişmiş ızgaraları sorunsuz ve zahmetsizce yapabiliyor.

Harika özellikleri ve kısa sürede yemek pişirebilmesi Philips Premium HD9762/90 Airfryer’ ı rakiplerinden bir adım ileride görmemiz için yeterli oluyor. Her kadının mutfağında olması gereken mükemmel bir ürün olarak tercih edilmesi gereken sıcak hava fritözünün uzun yıllar kullanılabilecek kalitede üretildiği görür görmez anlaşılabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu