BilgisayarElektronik

Philips Premium HD9870/20 XXL Airfryer Nasıl ve İyi Mi?

Philips güvencesiyle üretilmiş, kızartma, patlıcan biber közleme gibi birçok yöntemle donatılmış Philips Premium HD9870/20 XXL Airfryer Nasıl, İyi Midir? Kullanıcı Yorumları ve Teknik Özelliklerini konu edinen yazımızı istifadenize sunuyoruz.

Philips Premium HD9870/20 XXL Airfryer, markanın Rapid Air teknolojisini kullanarak hazırlayacağınız yiyecekleri kurutmadan az yağlı yada yağsız bir şekilde hazırlamanıza olanak sağlayacak şekilde üretiliyor.

Philips HD9870/20 XXL Nasıldır? Teknik Özellikleri Neler?

Philips Premium HD9870/20 XXL Airfryer, 2225 W gücündeki cihaz 7,3 L. kapasitesiyle ortalama bir ailenin yiyebileceği porsiyonda yemekler hazırlayabiliyor. Sıcak tutma özelliği ile sadece yemek hazırlamakla kalmayıp, sofraya sunum zamanına kadar taze ve lezzetinden bir şey kaybetmeden sıcak bir şekilde bekletebilmenizi sağlıyor.

Philips Premium HD9870/20 XXL Airfryer’da bulunan Fast Removal fonksiyonu ile hazırlayacağınız yiyecekleri kendi yağından ayırarak haznede hapsediyor. Böylelikle fazla yağlı yiyecekler konusunda hassas olanlar ve sağlıklı beslenmeyi prensip haline getirenlere doğal diyet imkânı sunuyor.

Yine Philips Premium HD9870/20 XXL Airfryer’in başka bir özelliği temizliği kolaylaştırmak için düşünülen QuickClean teknolojisi, düz süzgeç yüzeyi ve yuvarlak parçaları sayesinde bir dakika içinde temizliği elde yıkayarak bitirmeye yada bulaşık makinesinde yıkanmaya zemin hazırlıyor.

Philips Premium HD9870/20 XXL Airfryer’in saymakla bitmeyen yeniliklerinden birisi de Smart Sensing teknolojisi olarak karşımıza çıkıyor. Smart Sensing teknolojisi sizin yerinize düşünüyor ve pişirme işini yapıyor. Philips Premium HD9870/20 XXL Airfryer mükemmel pişmiş yemekler için pişirme sırasında süreyi ve sıcaklığı otomatik olarak ayarlayarak, dâhili hazırlama programlarına ek olarak yemek hazırlama işinizi basitleştiriyor ve sizi hangi programda ne kadar zamanda hazırlayacağım düşüncesinden kurtarıyor.

Bu özelliğine ilaveten sıcaklık ve zaman ayarını manuel yapma seçeneği ile tam istediğiniz biçimde ve pişkinlikte yemekleri hazırlamanıza da imkan tanıyarak tercihi size bırakıyor. NatriU uygulamasına bağlanarak cihazı uzaktan kontrol edebileceğiniz gibi dünya mutfağının eşsiz  tariflerine ulaşarak bu yemekleri hazırlamayı deneyimleyebilirsiniz.

Philips Premium HD9870/20 XXL Airfryer Kullanıcı Yorumları

 

On parmağında on marifet deyimi Philips Premium HD9870/20 XXL Airfryer için söylenmiş sanki. Bu kadar kapsamlı ve bu kadar işlevsel bir cihaz görmedim desem kesinlikle ve kesinlikle abartı olmaz emin olabilirsiniz. Philips Premium HD9870/20 XXL Airfryer, kızartma yapıyor, patlıcan biber közleme yapıyor, fırınlama gibi işleri kolay, hızlı bir şekilde yapıyor ve de daha birçok sayamadığım özelliği mevcut. Küçük gövdesi, harika tasarımı, kablo saklama yeri ile tezgâhı daraltmadan birçok ev aletinin yapacağı işi tek başına ve sorunsuz bir şekilde zahmetsiz hazırlıyor.

Philips Premium HD9870/20 XXL Airfryer, akıllı bir cihaz olduğundan çoğu şeyi tek tuşa dokunarak halledebiliyorum. Zamanlama ayarı, otomatik başlama gibi çok işe yarayan fonksiyonu ile her evde olması gereken bir airfryer makinesi diyorum. Bu cihazı almasanız bile mutlaka denemenizi tavsiye ederim. Hoş, bir defa deneseniz kesinlikle alacağınıza da eminim.

Philips Premium HD9870/20 XXL Airfryer İyi Mi, Alınır Mı?

Yukarıdaki paragraflarda bahsettiğimiz birçok markada olmayan sadece Philips’e ait özellikler bile farkı ortaya koyuyor. Hacmi geniş, işlevselliği bir hayli fazla olması her işi tek cihazda yapmak isteyenlerin tercih etmesinde baş aktör olarak görünüyor. Philips Premium HD9870/20 XXL Airfryer, yemek yapma işinizdeki alışkanlıkları tamamen değiştirmeye odaklanmış, benzerlerine çok büyük fark atmış bir cihaz olarak nitelendirilebilecek airfyer modelidir.

Philips Premium HD9870/20 XXL Airfryer, çabuk temizlenebilmesi nedeniyle başlı başına bir başyapıt denebilir. Sadece Philips Premium HD9870/20 XXL Airfryer modelinde ilk defa kullanılan QuickClean özelliği ile temizliğe ayıracağınız zamandan ve enerjiden tasarruf etmiş olursunuz.

Tüm bu özellikleri ve fonksiyonel olması ile ev hanımlarının gözü gibi bakıp kullanacağı Philips Premium HD9870/20 XXL Airfryer, olmazsa olmaz mutfak aletlerinde kesinlikle en başta yer alacaktır.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu