BilgisayarElektronik

Philips Premium XXL HD9867/90 Airfryer İyi Mi?

Ürettiği tüm elektronik, ev gereçleri vb. ürünlerde dünya markası olan Philips markasının hacmi büyük airfryer markası olan Philips Premium XXL HD9867/90 Airfryer İyi Mi? Nasıl, Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları başlıkları altında değerlendirmemizi sizlere sunuyoruz.

Philips Premium XXL HD9867/90 Airfryer, diğer tüm Philips airfryer ürünlerinde olduğu gibi kalitesi, şık tasarımı ve kolay kullanımıyla çok tercih edilen model olarak göze çarpıyor.

Philips Premium XXL HD9867/90 Airfryer Nasıl, Teknik Özellikleri

Philips Premium XXL HD9867/90 Airfryer, 2225 W gücünde olup yüksek hava sirkülasyonu prensibiyle çalışan bir ürün olarak tasarlanıyor. İçeriğinde bulunan 5 dahili program ile yağsız az yağlı kızartma, ızgara, ısıtma fonksiyonlarını içeriyor.

Philips Premium XXL HD9867/90 Airfryer, 7 L kapasitesi ile 1.4 kg ağırlığındaki gıdalarınızı ister çıtır çıtır, isterseniz yumuşacık kendi suyu ile pişiriyor. Cihazın otomatik programlama ve hazır uyarı sistemi ile pişirme işlemini mutfakta beklemenize gerek kalmıyor. Elle de sıcaklık ve zaman ayarı yapabilme olanağı tanıyan bu sıcak hava fritözü tam istediğiniz oranda pişen yemekleri yapabileceğiniz daha bir çok fonksiyonu içermektedir.

Philips Premium XXL HD9867/90 Airfryer, ısınmayan gövdesi sıcak tutma kulpu ile herhangi bir yaralanmaya mahal vermemek içi sağlığınızı önceliyor. Kablo saklama bölmesinin olması ve ergonomik tasarımı sayesinde mutfaklarda fazlaca yer kaplamıyor ve güvenliğinize verdiği önemi gösteriyor.

Philips Premium XXL HD9867/90 Airfryer’de manuel ayarlama özelliği olduğundan dahili programlara bağlı kalmadan hazırlayacağınız yemeğin pişkinlik seviyesini kendinizin belirlemesine olanak tanıyor.

Philips Premium XXL HD9867/90 Airfryer’in kolay çıkan haznesi bulaşık makinesinde yıkanabiliyor ve sizi ekstra zahmetten kurtarmış oluyor. Fırınlama, ızgara, yağsız ve az yağlı pişirme özelliği ile ocak, fırın, gibi cihazların yaptığı işlemleri tek cihazda birden fazla işlemi tek başına yapabilecek özellikleri ile dikkat çekiyor.

Philips Premium XXL HD9867/90 Airfryer Kullanıcı Yorumları

Philips Premium XXL HD9867/90 Airfryer ile tatilde gittiğim butik bir kafede yediğim yemek ile tanıştığımı söyleyebilirim. Havanın sıcak olması sebebiyle hafif yiyecek yemek istediğimi söyledim. Bana tavsiye olarak Philips Premium XXL HD9867/90 Airfryer’de kızartılan tavuk kanadı önerdiler.

Çok ısrarlı şekilde överek anlattıkları için kırmadan sipariş verdim. Özellikle yağlı olmasından çekiniyordum fakat siparişim geldiğinde inanamadım. Sıfır yağla kızarttıkları için harika bir görünümü vardı.

Nar gibi kızarmış ve içi de sulu sulu kanatları yiyince yanında da garnitür olarak hazırladıkları altın rengi patates kızartmasını hangi yöntemle yaptıklarını sormadan edemedim. Philips Premium XXL HD9867/90 Airfryer ismini verdiler. O zamana kadar yediğin en lezzetli yemeklerden birisi oldu diyebilirim. Tatil bitince ilk işim Philips Premium XXL HD9867/90 Airfryer almak olacak.

Philips Premium XXL HD9867/90 Airfryer İyi Mi?

Markanın kalitesinden bahsetmeye gerek yok. Elektronik alanında en iyileri içinde olan Philips’in airfryer cihazı olan Philips Premium XXL HD9867/90 Airfryer, boyut olarak benzerlerinden daha küçük ama 7.9 kg olan ağırlığı biraz fazla olarak değerlendirilebilir.

Ortalama 6 kişinin doyacağı porsiyon yemeği rahatlıkla ve kolaylıkla hazırlayabiliyor. Temizliği ve kullanımı çok kolay. Manuel sıcaklık ayarı olması ise istediğiniz pişkinliği seçmenize imkân tanıyor.

Philips Premium XXL HD9867/90 Airfryer, programlama ve otomatik kapanma özelliği ile yemeği hazırlarken sizde diğer işleriniz ile kolaylıkla ilgilenebiliyorsunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu