ElektronikMotorlu Araçlar

Philips Viva Collection HD9630/90 Airfryer İyi Mi?

Bugünkü yazımıza konu edeceğimiz Philips Viva Collection HD9630/90 Airfryer Fritöz İyi Mi, Kullanışlı Mı? gibi merak uyandıran soruların cevabını ve Philips Viva Collection HD9630/90 Airfryer Fritöz Almaya Değer Mi? konusunu açıkladığımız yazımız sizlerle.

Philips markasının airfryer moeli olarak inceleyeceğimiz Philips Viva Collection HD9630/90 Airfryer Fritöz markanın özelliklerinin tümünü yansıtıyor.

Philips Viva Collection HD9630/90 Airfryer Fritöz Kullanışlı Mı?

XXL ölçü diyebileceğimiz ve geniş ailelerin rahatlıkla yemek ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitede olan Philips Viva Collection HD9630/90 Airfryer Fritöz, 7,3 Lt. hacmi sayesinde bütün bir tavuğu dahi tek seferde hazırlayabiliyor. Yağsız yemek yapma özeliği ile sağlıklı beslenmek isteyenler için ideal bir airfryer modeli olarak piyasada yerini almıştır.

2225 W gücündeki Philips Viva Collection HD9630/90 Airfryer Fritöz, fırınlama, kızartma, pişirme gibi birden çok yöntem ile yiyeceklerinizi hazırlayarak, mutfaktaki yemek hazırlama işlerinizi zahmetsiz ve daha seri bir şekilde yapmanız için imkan tanıyor. Bulaşık makinesinde yıkanabilen aksesuarları bulaşık yıkama probleminize de kısmide olsa çözüm olabiliyor.

Philips Viva Collection HD9630/90 Airfryer Fritöz, yemek yapmanın dışında buz çözme, hızlı pişirme ve sıcak tutma gibi özelliklere sahip olduğundan mikro dalga fırının yaptığı işlere de talip olmuş oluyor. Philips Viva Collection HD9630/90 Airfryer Fritöz, işini bitirdiği zaman otomatik kapanır ve sizi istemeyeceğiniz sürprizlerle karşı karşıya bırakmaz.

Philips Viva Collection HD9630/90 Airfryer, yemeği Rapid Air teknolojisini kullanarak hazırladığı için klasik fritözde kızartılan yiyeceklere göre %80’e kadar daha az yağlı olur. Ev yapımı patates kızartmalarınızın yağ oranı %1,5’e kadar inebilir. Bu sebeple diyet programına uymak isteyenlerin işini kolaylaştırıyor.

Philips Viva Collection HD9630/90 Airfryer İyi Mi?

 

Philips Viva Collection HD9630/90 Airfryer, markanın patentli özellikleri (Rapid Air Teknolojisi, Twin TurboStar Teknolojisi, Fat Removal Teknolojisi)’ni kullandığından rakiplerine fark atmış görünüyor. Hacim olarak büyük, temizliği çok kolay, hazırladığı yiyeceklerin yağ oranı gayet az olduğundan iyi bir tercih gibi görünüyor.

Uygulamasında bulunan onlarca hazır yemek tarifini bu sıcak hava fritözünü kullanarak denemek isteyenler için gayet anlaşılabilecek ölçülerle anlatılan ve her an bulunabilecek malzemeler ile yapılan bu yemekleri sizi bir şef gibi yemek hazırlamaya teşvik edebiliyor.

Enerjiden, zamandan, yağ kullanımından tasarruf sağlayan bu sıcak hava fritözü ile yemek yaparken de konforlu bir hazırlama süreci yaşayabileceğiniz için ilk kullanımdan itibaren profesyonel bir yemek pişirme deneyimini yaşayabiliyorsunuz.

Philips Viva Collection HD9630/90 Airfryer Almaya Değer Mi?

Philips Viva Collection HD9630/90 Airfryer tam bu sorunun olumlu cevabı için üretilmiş bir cihaz özelliklerini fazlasıyla taşınıyor denilebilir. Kaba olmayan dış tasarımı, son teknolojik yenilikler, kaliteli hammaddeden üretilen aparatları ile Philips Viva Collection HD9630/90 Airfryer’in Philips markasının kalitesini yansıttığını görebiliyoruz.

Bu fritözü almaya değer kılan özelliklerinin başında tabi ki sıcak hava dolaşımı teknolojisi olan Rapid Air yöntemi geliyor. Bu yöntemle gıdalarınız fazla yağı emmeden hafif ve sağlıklı bir yemek yeme seçeneği verebiliyor.

Patlıcan ve kapya biber közleme, mısır patlatma gibi 7 den 70 e kadar çoğu kişinin beğendiği ve akşam sohbetlerinde sehpalarından eksik etmediği küçük atıştırmalık yiyecekleri ve çocuklarınıza zararı olmayan evde kendi yapacağınız cipsleri hazırlamak bu fritöz için sıradan bir iş durumundadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu