Elektronik

Philips XC7043/01 Speedpro Max Dik Şarjlı Süpürge Nasıl, İyi Mi?

Bu yazımızın içeriğinde Philips XC7043/01 Speedpro Max Dik Şarjlı Elektrikli Süpürge Nasıl, İyi Mi? gibi çok merak edilen soruların cevabını bulabilirsiniz. Almaya Değer Mi, Kullanışlı Mı? konularının detaylı açıklamalarını aktarmaya çalışacağız.

Her evde mutlaka bulunan bir cihaz olan elektrikli süpürgeler temizlik için büyük ihtiyaçtır. Eski tip süpürgeler temizlik yapmak için hem ağırdır hem de büyük efor ister. Philips XC7043/01 Speedpro Max Dik Şarjlı Elektrikli Süpürge bu noktada tüm süpürme işleriniz için ideal ve rahat temizlik imkanı sunar. Küçük bir alanı dahi süpürmeniz için büyük süpürgeleri kullanmak pek mantıklı olmaz. Bu şarşlı süpürge ile ister tüm evi isterseniz tek bir bölümü kolayca süpürebilirsiniz.

Philips XC7043/01 Speedpro Max Süpürge Kullanışlı Mı?

En basit kuru pislik veya ekmek kırıntısını süpürmek için büyük süpürgeye ihtiyaç duymadan bu işi Philips Speedpro Max Dik Şarjlı Elektrikli Süpürge ile yapmak mümkündür. Kablosuz hemen çalışabilen ve çok zaman almadan istediğiniz yeri süpürebilirsiniz.

Çocuklu evlerin büyük sorunu olan bisküvi, ekmek kırıntısı ve diğer döküntüleri toz torbasız çalışan bu süpürge ile temizlemek size çok basit gelecektir. Eğilip bükülmeden ergonomik temizleme fırsatı sunan bu şık tasarımlı şarjlı elektrik süpürgesi en küçük taneciklere kadar hepsini çekebiliyor.

Bu süper güçlü motora sahip süpürge ile sadece halı ve kilimlerle kalmayarak tüm parke, fayans gibi sert zeminlerde de mükemmel toz alma kapasitesine sahiptir. Geçtiği yerde mikro düzeyde bile %99 oranında toz bırakmaz.

Philips XC7043/01 Speedpro Max Dik Şarjlı Elektrikli Süpürge Nasıl, İyi Mi?

Süpürgeyi tuttuğunuz yerde güçlü emiş gücü sayesinde kirden ve tozdan zerre iz kalmaz. 65 dakika gibi uzun bir süre çalışarak evin tamamını en ince ayrıntısına kadar temizleyebilirsiniz. Günlük acil süpürme işleriniz için oldukça pratiklik içerir. 5 saatte tam dolu vaziyete gelebilen Li-İon pil kaliteli ve uzun ömürlüdür.

Kuru temizlik konusunda ustalığı tartışılmaz. Mini turbo dönen başlığı sert zeminler için özel olarak tasarlanmıştır. Parke ve diğer zeminlerinizi çizmeden tam istediğiniz gibi süpürüp temiz bir evde yaşam imkanı sunabilir. Halılar, koltuklar için ayrı başlıkları vardır. Bu başlıklar ile elinizin girmediği yerlere ulaşmanız mümkün olabilir.

Toz haznesi bir temizlik için yeterlidir. 0.6 litrelik hazne kolay temizlenip takma, çıkartma için güç uygulamanıza gerek bırakmaz. Toz torbasız şarjlı süpürgenin haznesini ister bir bez yardımıyla ister hava tutma yoluyla temizleyebilirsiniz. Markanın uzun yıllar süren çalışmaları neticesinde geliştirilen PowerCyclone8 teknolojisi ile güçlü motoru yüksek emiş gücü imanı tanıyor.

El süpürgesi olarak kullanılabilen gövdesi araçlarınızı, dolap ve içlerini süpürmenizi kolaylaştırır. Kablosuz olması bu işler için büyük nimettir. Dijital göstergesi tahmini kalan süpürme süresi, çalışan güç modunu, toz ve kir durumu gibi kritik bilgileri şık ekranında gösterir. Emiş Gücü Ayarını cihaz üzerinden kendiniz ayarlayabilirsiniz. Zaten toz ve kir durumuna göre kendi ayarlama özelliği de var.

Cihazda bulunan duvara asma aparatı, hareketli başlık, LED zemin aydınlatma, turbo mod, yıkanabilir Hepa filtre gibi ekstra fonksiyon ve aparatlar sayesinde süpürge tutmak keyifli bir ev işi haline dönüşebilir. Dikey konumda saklanabilmesi fazla yer işgal etmesinin önüne geçer.

Philips XC7043/01 Speedpro Max Dik Şarjlı Süpürge Almaya Değer Mi?

Süpürme işini fazla emek harcamadan yapabileceğiniz bulunmaz bu şarjlı süpürge ile tanışabilirsiniz. Kablo, toz torbası gibi meşakkatli ilavelerinin olmaması büyük bir avantajdır. Yüksek emiş gücü ile büyük makineleri aratmaz. Performansı oldukça üst sıralardadır. Aynı özellikleri taşıyan dik süpürgelere bakarak bir çok ekstra özelliği bulunmaktadır.

2,73 kg ağırlığı idealden bile azdır. Bu işinizi pratik yapmanızı sağlar. Philips XC7043/01 Speedpro Max Dik Şarjlı Süpürge kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Uzun yıllar kullanım vaat eder. Filtresini ve haznesini temizlemek oldukça basittir. Motorun ömrünü uzatma içinde düşünülen motor filtresi mevcuttur. Bu sayede istemediğiniz cisimlerin motora kaçması engellenmiş olur.

Tek elle ev süpürmeni rahatlığını Philips XC7043/01 Speedpro Max Dik Şarjlı Süpürge ile deneyimleyin. Test için bu şarjlı süpürge mükemmel bir tercih olabilir. Zaten Philip’in yıllardır piyasada sağladığı güven tartışılmaz. Ürettiği tüm süpürgeler ve diğer cihazlar gibi şarjlı dik süpürge de uzun ömürlü ve dayanaklıdır. Kullananlardan iletilen geri dönüşler ve kullanıcı yorumları da Philips XC7043/01 Speedpro Max Dik Şarjlı Süpürgenin almaya değer bir makine olduğunu doğrulamaktadır.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu