Elektronik

Piranha 2830 Klavye Mouse Seti Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Türkiyede en çok kullanılan navigasyon cihazının da üretici olan Piranha’nın bilgisayar donanım ürünü Piranha 2830 Klavye Mouse Seti Nasıl, Alınır Mı? sorularınızın cevabı bu yazımızda sizlerle olacak. Ayrıyeten kullanıcı yorumlarını da sizlere aktarıyoruz.

Set olarak kullanıldığında daha uyumlu hale gelebilen mouse ve klavye gibi donanımlardan iyi bir verim alabilmek mümkün olabilir. Bu ürünlerde bulunan hassas optik teknolojisi sayesinde hareketleriniz daha hızlı algılanır. Oyun, hassas çizim gibi işlerinizi en iyi biçimde yapmak için Piranha 2830 Klavye Mouse Seti gibi donanıma sahip olmanız yeterli olacaktır.

Piranha 2830 Klavye Mouse Seti Nasıl, İyi Mi?

Tak çalıştır özelliği ile her hangi bir yazılıma ihtiyaç duymadan çalışabilen Piranha 2830 Klavye Mouse Seti hassas optikleri ile dikkat çekiyor. Hem mouse hem de klavye oyun müdavimleri için ideal bir kablosuz set olarak üretilmiştir. Yaklaşık 10 metreye kadar uzaklıktan çekebilen Piranha set ile cihaza yaklaşmadan da işlemlerinizi yaparsınız. Sessiz ve yumuşak tuş takımı ile çevrenize ve kendinize rahatsızlık vermeden çalışabilirsiniz. Micro fiber bezler ile kolaylıkla temizlenebilir. Ayruıca detaylı temizliği hava tutarak ta yapılabiliyor. Tuş takımı bozulan notebooklarda kullanılabilen Piranha 2830 Klavye Mouse Set masa üstü bilgisayarlarda da kullanılabilmektedir. Ergonomik dizaynı ile pratik yazı yazma ve işlem yapabilme imkanı tanır. Güçlü bağlantı yapısı ile kopma ve takılma olmadan ister oyun isterseniz diğer işlemlerinizi kolaylıkla yapabileceksiniz. Tablet ve akıllı cihazlarda kullanılabiliyor.

Piranha 2830 Klavye Mouse Seti Kullanıcı Yorumları

Notebook’umda bulunan S, K, L,M ve A gibi çok kullanılan tuşları bozulduğu için bilgisayarımı kullanamıyordum. Yeni bir bilgisayar almakta pek mantıklı olmadığı, tamirine de epeyce fiyat çıkarıldığından kablosuz klavye ve mouse seti arayışına girdim. Piranha 2830 Klavye Mouse Setini beğenerek aldım. Takılma ve donma olmuyor. Q klavyesi ve sessiz çalışabilen mouse harika uyum içerisinde çalışmıyor. En zorlu oyunları oynamak Piranha set ile çok zevkli hale geldi. Rengini beyaz seçtiğim için biraz pişmanım fakat performansı gerçekten çok iyi. Farklı renk seçeneği de mevcut. İndirim marketlerin kampanyalarını takip ederseniz daha uygun fiyata alabilirsiniz. Akıllı tv lerde de kullanılabileceğini düşünüyorum. Normal kullanıma göre sene minimum kullanırım gibime geliyor. Etrafta parazit oluşturacak bir şey yoksa bu setten maksimum performans elde ettiğimi kullanarak tecrübe ettim.

Piranha 2830 Klavye Mouse Seti Alınır Mı?

Piranha 2830 Klavye Mouse Seti fiyat/performans ürünü olarak değerlendirilebilir. Tutuş ve bağlantısı gayet güzel. Siyah rengi de bulunuyor. Q klavyesi ile kablosuz mouse uyumlu çalışır. PUPG Lite oyununu ban yemeden bu seti  kullanarak oynayabilirsiniz. 2 yıl garantisi vardır.

Başa dön tuşu