Elektronik

Polosmart Akıllı Bileklik Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Bu yazımızda özellikle spor yapanların ihtiyaç duyacağı akıllı bileklik modeli Polosmart Akıllı Bileklik Nasıl, Alınır Mı? sorularınızı cevaplıyoruz. Ayrıca Kullanıcı Yorumlarını da sizin için değerlendirdik.

Sağlıklı yaşam için gerekli olan en önemli unsurların başında gelen spor yapma faaliyeti günlük hayatımızda iyiden iyiye yer etmeye başladı. Bu aktiviteyi yaparken bilinçli olarak yapmakta çok önemi bir husus olarak karşımıza çıkıyor. Ne kadar yürüdük, kaç adım attık ve nabzımın durumu nasıl gibi verilerin bize yol gösterdiği uzmanlar tarafından ifade ediliyor. Tam da bu arada devreye giren Polosmart Akıllı Bileklik ile gerekli olan tüm verilere ulaşabiliyorsunuz.

Polosmart Akıllı Bileklik Nasıl?

Şık ve gösterişli bir akıllı bileklik olan Polosmart ile spor yaparken bilinçli davranarak hedefinize daha çabuk ulaşacaksınız. Dikdörtgen ekran tasarımı, 26 ağırlığı ile kolunuza rahatlıkla uyum sağlar. Silikon kordonu kolunuza rahatsızlık vermeyecek plastikten üretilmiştir. Hassas ciltler için Polosmart bileklik ideal bir üründür. Bluetooth özelliği kullanımı daha işlevsel hale getiriyor. Alarm, saat gösterimi, takvim gibi gündelik hayatı kolaylaştıran özellikleri ile vazgeçilmez aksesuarınız olmaya adaydır.

Bu akıllı bileklikle spor yaparken nabız ölçümü, kat edilen mesafe ölçümü, adım sayar gibi bilgileri otomatik olarak kaydedip ihtiyaç halinde kullanabilirsiniz. Ekrandan gelen SMS leri görme özelliği ile telefonunuzu sürekli cebinizden çıkarmanıza gerek kalmaz. Ayrıca sağlıklı yaşam için gerekli olan nabız atış hızını, kalorinizi ölçerek size önemli bir veri akışı veri sağlıyor. 2 saatte tam dolu şarj oluyor. Ortalama kullanım ile 96 saat kullanım sağlar. Pil yapısı kaliteli olduğu için uzun süre kullanım sağlayabilirsiniz.

Polosmart Akıllı Bileklik Alınır Mı?

Günümüzde hastalıların çoğunun hareketsiz yaşamın sonucu olduğu biliniyor. Bu yüzden spor yapmanın çok önemli bir gereklilik olduğunu biliyoruz. Polosmart Akıllı Bileklik hem spor yaparken hem de normal yaşantımızı kolaylaştıracak özelliklerle donatılmış bir akıllı bileklik modeli olarak karşımıza çıkıyor. Ergonomik tasarımı ve işlevselliği ile dikkatleri üzerinde topluyor.

Uyku monitörü özelliği sayesinde gece uyku kalitenizi bile ölçerek gerekli datalara ulaşmanıza imkan veriyor. Cep telefonunuza bağlayarak kullanımı kolay hale getirebilirsiniz. Uygun fiyatı ve kaliteli olması cihazı benzerlerinden öne çıkarıyor.

Polosmart Akıllı Bileklik Kullanıcı Yorumları

Spor salonunda bir arkadaşta gördüm ve çok memnun olduğunu söyledi. Benim de bu tarz bir ürüne ihtiyacım olduğu için internetten araştırıp aldım. İyi ki almışım dediğim ender ürünlerden  diyebilirim. Bu akıllı bilekliği hem spor yaparken hem harici zamanlarda kullanabiliyorum. Alarm özelliği sayesinde telefonu kurmama gerek bırakmıyor.

Şarjı uzun süre gidiyor. Şarj bitince kolaylıkla ve kısa sürede şarj olabilmesi mükemmel rahatlık sağlıyor. Spor bitince ilk işim akıllı bilekliğe bakmak oluyor. Merek ettiğim tüm verilere dokunmatik ekranından görebiliyorum. Fiyatı oldukça uygun. Çok reklamı yapılan ürünlere oranla neredeyse bedava diyebilirim.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu