Elektronik

Polosmart Akıllı Saat (PSSW06) Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Bu yazımızda Polosmart Akıllı Saat (PSSW06) Nasıl, Alınır Mı? sorularınızı cevaplıyoruz. Bunun yanı sıra Özellikleri ve Kullanıcı Yorumlarını da bulabilirsiniz.

Spor hayatımızın vazgeçilmez aktivitelerinden birisidir. Spor yaparken harcadığımız efor ve solunum, kalp atışı gibi değerleri bilmek etkili spor yapmak için önemlidir. Polosmart Akıllı Saat (PSSW06) hem bu değerleri hem de günlük hayatımızdaki telefon ile bağlantımızı sağlamamıza yarayan özellikleri ile kullanışlı bir saat modelidir.

Polosmart Akıllı Saat (PSSW06) Nasıl?

1.3 inç ekran büyüklüğüne sahip Polosmart akıllı saat daire şeklindeki şık ekranı ile beğenileri üzerinde toplar. Bluetooth özelliği ile akıllı telefonlarınıza bağlanabilir, titreşim özelliği ile arayanlardan haberdar olabilirsiniz. Değiştirilebilir kordonu sayesinde farklı renk ve şıklıkta saatlere sahip olursunuz. Kalori takibi, uyku monitörü size günlük yaşamınız ve uykunuz ile alakalı bilgileri sizin için kaydedip istediğiniz zaman ulaşmanızı sağlar. Adım sayar ve mesafe ölçer fonksiyonlarına sahip Polosmart PSSW06 akıllı saat spor yaparken ya da yürüyüş esnasında bilmek istediğiniz tüm verileri toplar. 180mAh kapasitesi ile 120 dakikada tam doluluğa ulaşabilen PSSW06 kullanıma bağlı olarak 7 güne kadar kullanım sunar. Android ve İos işletim sistemine sahip akıllı telefonlarla uyumludur ve kesintisiz bağlantı kurar. IPX7 dayanıklılık seviyesi ile suya düşme gibi basit durumlardan etkilenmez.

Özellikleri:

 • Akıllı Bildirimler: Var

 • Alarm: Var

 • Titreşim: Var

 • Batarya Dolum Süresi: 120 Dk

 • Bluetooth: 4.0

 • Şarj Biçimi: Manyetik Şarj İstasyonu

 • Gelen Arama Bildirimi: Var

 • Uyku monitörü: Var

 • İvme Ölçer: Var

 • Suya Dayanıklılık: IPX7

 • Batarya: 180 mAh

Polosmart Akıllı Saat (PSSW06) Kullanıcı Yorumları

Bütçeme uygun akıllı saat ararken bir reklamda Polosmart PSSW06 ile karşılaştım. Benim için yeterli özelliklere sahip olduğundan tereddüt etmeden aldım. Bu akıllı saatin görünüşü çok şık ve gösterişli duruyor. Hem spor hem de klasik kıyafetler ile uyumlu kullanabiliyorum. Cep telefonum her çaldığında ya da mesaj geldiğinde cebimden çıkarmama gerek kalmıyor. Polosmart akıllı saatte gelen tüm bildirimleri görmek gayet pratik kullanım sunuyor. Polosmart PSSW06 titreşim özelliği sayesinde de sessiz kullanımlarda da çok etkili. Toplantı sırasında telefonumu sessize alıp; gelen bildirimleri bu akıllı saatten takip edebiliyorum. Fiyatı ve performansı kıyaslandığında harika bir ürün diye bilirim. Alışveriş sitelerindeki kullanıcı yorumlarını okuduğumda da memnuniyetin üst seviyede olduğunu gördüm. Almaya değer bir ürün olduğunu düşünüyorum.

Polosmart Akıllı Saat (PSSW06) Alınır Mı?

Polosmart akıllı saat pratik ve basit kullanımı ile arana bir saat modelidir. Arayüzü basit kullanımı destekliyor. Şarjı uzun süre çalışabilir. Daire şeklindeki ekranı şık bir görüntü oluşturur. Bim marketler zinciri gibi satış platformlarından uygun fiyata almak mümkün.

Başa dön tuşu