Elektronik

Polosmart Kablosuz Mouse Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Uygun fiyatlı teknolojik ürünlerle tanınan Polosmart markasının Mouse modeli Polosmart Kablosuz Mouse PSWM11 Nasıl, Alınır Mı? sorularınıza yanıt verirken Kullanıcı yorumları ve özellikleri hakkındaki bilgileri paylaşıyoruz.

Bilgisayarın donanım olarak olmazsa olmazları arasında yer alan mouseler işimizi kolaylaştıran ürünlerdir. Sağlam ve dayanıklı olması ve algılama gücü yüksek olmalıdır. Hassasiyeti yüksek olan fareleri kullanmak kullanım deneyimi açısından büyük fayda sağlar. Polosmart PSWM11 bu noktada uygun fiyatı ve ergonomik kullanımı ile ön plana çıkmaktadır.

Polosmart Kablosuz Mouse Nasıl ve Özellikleri Neler?

Polosmart kablosuz sessiz Mouse ergonomik dizaynı ile rahat bir tutuş sağlar. 2.4 Ghz bağlantı seçeneği ile takılma, donma yapmaz ve kesintisiz çalışır. USB dongle özelliği ile cihazınıza uzaktan bağlanarak kablo kalabalığının önüne geçer ve rahat kullanım imkânı tanır. Tuşlara dokunduğunu zaman ses çıkarmadan çalıştığı için rahatsızlık vermez.2 adet AAA pil ile çalışır. Polosmart kablosuz Mouse bir seneye yakın pil değişimine ihtiyaç duymadan kesintisiz çalışır.  Ev ve ofis ortamında kullanmak için rahatlıkla tercih edilebilir. Açma ve kapama düğmesi sayesinde kullanmadığınız zamanlarda pil ömrünün uzamasına yardımcı olur. 1600 DPI’ya kadar hız ayarı yapma seçeneği bulunur.

 Özellikleri:

  • 2.4 Ghz Kablosuz Bağlantı
  • USB ile Uzaktan Bağlantı
  • Optik Sensör
  • Ergonomik Tasarım
  • On/Off Ayarı
  • Windows XP 7/8/10 MacOs İşletim Sistemlerine Uyumlu
  • Her İki El için Kullanıma uygun

 Polosmart Kablosuz Mouse PSWM11 Kullanıcı Yorumları

Evde masa üstü bilgisayarımı kullanırken eski tip bir Mouse kullandığım için sesten çoğu zaman kendim bile rahatsız olduğum için sessiz ve kablosuz Mouse araştırdım. Bim marketlerde indirimli satılan Polosmart PSWM11 kablosuz sessiz Mouse’yi görüp aldım. Açıkçası fiyatının uygun olması tercih sebebim oldu. Fakat performansı da bir hali hoşuma gitti. Çok sessiz çalıştığı için kafa şişirmiyor. Ergonomik yapısı hâkimiyet kurmayı kolaylaştırıyor. 3 adet kaliteli pil aldım. Bir seneye yakın zamandır kullanıyorum ve hala piller bitmedi. Hiçbir yazılıma gerek kalmadan USB’yi bilgisayara takar takmaz çalıştı. Bazen bilgisayardan uzaklaşıp kullanmam gerektiğinde bile çekiyor. Her iki elle de kullanılması çok işimi görüyor. Ben solak olduğum için bu özellik çok işime yaradı.

Polosmart Kablosuz Mouse Alınır Mı?

Bilgisayarla sessiz bir çalışma ortamı arayanlar için oldukça harika bir Mouse modeli diyebiliriz. Ergonomik yapısı kolay bir kullanım deneyimi imkânı tanır. Pil tüketimi oldukça az olduğu için sık sık değişim derdi olmaz. Polosmart kablosuz sessiz Mouse ile artık bilgisayarda sessiz bir çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Özel geliştirilen tabanı ile ideal sürükleme olanağı bulunur.

 

Başa dön tuşu