Elektronik

Range Buharlı Ütü Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Saruhan holdinge bağlı üretilen Range Buharlı Ütü Nasıl, Alınır Mı? sorularınızın cevabını yazımızın içeriğinde bulabilirsiniz. Ayrıca Range Steam Shine Buharlı Ütü Kullanıcı yorumları ve özelliklerini de sizin için derledik.

Giyimine önem verenlerin vazgeçilmesi olan ütünün kolay yapılabilmesi alınan ütünün kalitesi ile orantılı olmaktadır. Ütü alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özellik olarak ütünün buhar gücü karşımıza çıkıyor. Güçlü buhar gücü ile kıyafetlerdeki kırışıklıkları açmak çok kolay olabilir. Range Buharlı Ütü yüksek buhar gücü ve yapışmaz tabanı ile rahat bir ütü yapma imkanı sunuyor.

Range Buharlı Ütü Steam Shine Nasıl?

Ütünün nasıl bir ütü olduğunu anlamanın kriterleri arasında yer alan Watt gücüdür. 1800-2000W aralığında güç üreten Range Buharlı Ütü zorlanmadan ütü yapmanıza yardımcı olur. 350ml kapasiteli su tankı ile sürekli buhar üretip kırışıklıkları basitçe açmanızı sağlar. Çok ağır olmadığı için bileğiniz ve eliniz ağrımadan ütü yaparsınız. Kullanımı oldukça basittir. Su damlatmama özelliği çok faydalıdır. Ütü yaparken damlayan su kimi zaman leke yapıyor. Bu özelliği ile leke oluşturmuyor. Buhar gücünü istediğiniz seviyede ayarlamanız için 3 kademe var. Kumaş çeşitlerine göre ayarlama yapabiliyorsunuz.

Range Buharlı Ütü Özelikleri

  • 1800-2200 W
  • Yanmaz Taban 
  • 40ml/ dakika Buhar Çıkışı
  • 350 ml Su Haznesi
  • Damlama Önleme
  • Ayarlanabilir Buhar gücü

Range Buharlı Ütü Kullanıcı Yorumları

Yazlık evimde çok ütü ihtiyacı olmadığı için uygun fiyatlı bir ütü arıyordum. Bim marketler zincirinin uygulamasında gördüm. Kısa bir araştırmadan sonra alıp kullanmaya başladım. Yazlık yerde en çok çarşaf ve pike  ütülemek için kullanıyorum. Kırışıklığı açması son derece iyi. Fazla ağır değil ve ileri geri hareket sırasında yorulmuyorsunuz. Su damlatma neredeyse yok gibi. Haznesi epeyce su aldığından zırt pırt su takviyesi ile uğraştırmıyor. Saten ve ipek tarzı hiç kumaş ütülemediğim için bir şey söyleyemeyeceğim. Pamuklu, akrilik gibi kumaştan yapılmış kıyafetleri ve nevresim takımlarını Range Steam Shine Buharlı Ütü çok iyi ütülüyor. Gayet memnunum ve iyi ki almışım diyorum. Zaten alırken uygun fiyatlı olduğu için bir şey kaybetmem diyerek aldım ve çok şey kazandığımı deneyerek görmüş oldum.

Range Buharlı Ütü Alınır Mı?

Fiyatının piyasaya göre uygun olması cazibesini arttırıyor. Buhar gücü cihaza göre çok iyi. Fazla ağırlığı olmadığı için rahat ütü yapma imkanı sunuyor. Rezistansı çabuk ısınmasını sağladığından kısa sürede ısınarak ütü yapacak sıcaklığa çıkar. Range Buharlı Ütü, öğrenciler, bekar evinde kalanlar, ve yazlık sahipleri gibi kişiler için oldukça makul ve yeterli bir ütü olarak göze çarpmaktadır.

 

 

Başa dön tuşu