BilgisayarElektronik

Red Bull Kickscooter A6 Pro Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Trafik yoğunluğundan sıkılanların sıklıkla tercih ettiği Scooterların en çok kullanılan modeli konumunda bulunan  Red Bull Kickscooter A6 Pro Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları başlıkları altında merak edilen konular hakkında bilgiler vereceğiz.

Red Bull Kickscooter A6 Pro, üretici firmanın en yeni ve en son model  elektrikli scooter modelidir. Trafiğin yoğun ve im zaman içinden çıkılamaz hale geldiği İstanbul, Ankara, İzmir gibi metropol şehirlerde kullanıcılarına büyük kolaylık sağlıyor. Red Bull Kickscooter A6 Pro elektrikli scooter teknolojisindeki son yenilikleri kullandığı için günden güne büyük ilgi çekiyor.

Red Bull Kickscooter A6 Pro Nasıl, Alınır Mı?

Red Bull Kickscooter A6 Pro kısa mesafe ulaşım için kullanılabilecek harika bir ulaşım aracı olarak sokaklarımızda hızlıca yayılmaya başlıyor. Sokaklar da uygulamayla kiralanan emsallerine göre çok kullanışlı. Red Bull Kickscooter A6 Pro kullanım kolaylığı ve ürün kalitesiyle sizi kararsızlıktan kurtaracak ve albenisi ile sizi kendine hayran bıraktıracaktır.

Uygun kullanım şartları yerine gerdirildiği zamanlarda gayet makul bir ulaşım aracı haline gelebilen bu elektrikli taşıt sayesinde bir yerden başka bir yere varmak özellikle yoğun trafiğin olduğu Büyükşehirlerde  hem kısa zamanda ulaşım ve de keyifli havadar bir yolculuk olanağı sunuyor.

Red Bull Kickscooter A6 Pro Özellikleri

Red Bull Kickscooter A6 Pro 36V 7.8 Ah batarya ve 500 w gücünde motora çalışıyor. Lityum-iyon pilleri sayesinde Tam şarj ile 20-25 km kadar  mesafeyi tek şarjla gidebiliyor. Ön ve arkasında gece görünürlüğü arttıran LED farlar bulunuyor.

Elektronik kampana fren sistemi güvenliğe verdiği önemi yansıtıyor. Katlanabilme özelliği sayesinde kolayca istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Red Bull Kickscooter A6 Pro 10 inç dolgu lastikleri vardır. Bu lastikler hemen yaralanmaya ve patlamaya karşı dayanıklı olduğundan uzun süre kullanıma elverişli bir seçim olmuştur.

Yolculuk sırasında sürücünün üstünde durduğu plaka kaymaz malzemeden yapılmıştır. 6° derecelik tırmanma açısı ile çok dik olmayan eğimlere rahatlıkla çıkabiliyor. Red Bull Kickscooter A6 Pro’nun LCD hız ve şarj parametreleri gibi bilgileri gösterge ekranı bulunuyor.

Red Bull Kickscooter A6 Pro Kullanıcı Yorumları

2 ay kadar önce Bim Markete alış veriş için gittiğim de camdaki afişte gördüğüm Red Bull Kickscooter A6 Pro’yu araştırmak için nette bir hayli gezdikten sonra Red Bull Kickscooter A6 Pro hakkında bilgilere ulaştım. Üniversite öğrencisiyim ve okul ile kaldığım ev arası çok uzak değil.

Yol masraflarını azaltarak diğer giderlerime katkı sağlamak için Red Bull Kickscooter A6 Pro tam bana göre bir aletti. Bim marketten satın aldım ve şarj edip hemen kullandım. ilk deneyimim umduğumdan güzel ve heyecanlı oldu.

Red Bull Kickscooter A6 Pro, beni otobüslerde, metrolarda ve minibüslerde yolculuktan kurtardı. artık okul ve ev arasındaki mesafeyi daha çabuk ve daha ekonomik şekilde kat ediyorum. Param cebime kalıyor ve tek başına yolculuğun keyfini çıkarıyorum.

Led farları hava karardıktan sonra da yolculuğa devam etmeme olanak tanıdığı için geç saatlere kadar kalsam bile kaygılanmıyorum. Not: Lütfen kasksız kullanmayınız ve diğer sürücülerin sizi uzaktan fark edebileceği renkte kıyafetler giyerek kullanmaya önem veriniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu