BilgisayarElektronik

Regal RH900G Cyclone Süpürge İyi Mİ?

Zorlu Holding bünyesinde ülkemizde üretimi yapılan Regal markasının bir ürünü olarak piyasada yerini alan Regal RH900G Cyclone Süpürge, Nasıl, İyi midir? Başlıkları altında bilgiler ve değerlendirmeler aktaracağız.

Yerli marka ürün üreticisi Vestel’in üretim teknolojisini kullanan Regal markasının toz torbasız elektrikli süpürge modeli Regal RH900G Cyclone Süpürge, cyclone teknolojisine sahiptir.

Bu teknoloji sayesinde Regal RH900G Cyclone Süpürge, emilen havayı döndürerek toz, kir, partikül ve diğer materyalleri ayrıştırarak filtreleme işlemini gerçekleştirir.

Regal RH900G Cyclone Nasıl Süpürge?

Regal RH900G Cyclone Süpürge, süpürme işlemi esnasında tozu hazneye hapsederek ortamında daha temiz havayla kalmasına yardımcı oluyor.

899 W motor gücü sayesinde halılarınızı ve sert zeminleri tozdan temizleyerek daha pak bir ortamda yaşam alanı sunuyor.

72 dB ses seviyesi ile çalışırken ortamda gereğinden fazla gürültü yapmayarak gürültü kirliliğine sebep olmuyor. Regal RH900G Cyclone Süpürge, beraberinde verilen ince uç, koltuk temizleme, sert zemin başlıkları ile farklı zeminlerin ayrı ayrı başlıklarla süpürülmesine olanak veriyor. Paslanmaz borusu, uzayıp kısalan, kilitlenebilme özelliğine sahiptir.

Regal RH900G Cyclone Süpürge, kolay kullanımı, ergonomik yapısı, yüksek emiş gücü ile ev ve küçük ölçekli iş yerlerinde rahatlıkla iş görecek bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Regal RH900G Cyclone Süpürge İyi Midir?

Uygun fiyatı, yaygın servis hizmeti Regal RH900G Cyclone Süpürge’yi benzerlerinin arasında ön plana çıkıyor. 2 Yıl Regal garantisi olması da ayrı bir avantajdır.

Özellikle Bim, A101, Şok gibi indirim marketlerin aktüel satış ürünleri arasında sıklıkla yer alıyor.

Regal RH900G Cyclone Süpürge, form sitelerinde, alışveriş sitelerinde kullanıcı yorumların da çoğunlukla 4 yıldız ve üzeri puanlamaya sahiptir. Küçük ebatları ile mekanlar da fazla yer de kaplamıyor oluşu yer sıkıntısı çeken, kiler, boş yeri olmayanların tercihinde etkili oluyor.

Markanın ürettiği ürünlerin çoğunda olduğu gibi dayanıklı ve uzun ömürlü olması Regal RH900G Cyclone Süpürge’ye olan teveccühün artmasına neden oluyor.

Kullanıcı Yorumları

Evimde şarjlı süpürgem var ama genel temizlik için Regal RH900G Cyclone Süpürge satın aldım. Çocuklarım küçük olduğu için şarjlı süpürge bazı zamanlar yeterli olmuyordu. Eltimin tavsiyesiyle Regal RH900G Cyclone Süpürge almaya karar verdim.

Ebatlarının küçük olması tercihim de önemli bir etken oldu. Emiş gücü halıyı kaldıracak kadar kuvvetli. Regal RH900G Cyclone Süpürge’nin kilitlenebilir borusu süpürme işlemini bir hayli kolaylaştırıyor. Bu tarz süpürgelerde uzun süreli kullanımlarda bel ağrısı şikayeti olan çok kişiye denk geliyorum. Fakat Regal RH900G Cyclone Süpürge kesinlikle yormuyor ve tekerlekleri kullanma kolaylığı sağlıyor.

Toz torbasız olması süpürgenin temizliğini de kolaylaştırıyor. Regal RH900G Cyclone Süpürge’yi çocuklu ailelere kesinlikle tavsiye edebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu