BilgisayarElektronik

Roborock Q7 Max Robot Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Temizlikte yeni bir dönem başlatan akıllı süpürge teknolojisi tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla tercih edilmeye başlandı. Bu gün sizlere bu teknolojinin ürünlerinden biri olan Roborock Q7 Max Robot Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri gibi başlıklar altımda Roborock Q7 Max Robot Süpürge ile bilgi vermeye çalışacağız.

Roborock Q7 Max Robot Süpürge, ev temizliği için tasarlanmış akıllı bir robot süpürgedir. Roborock Q7 Max Robot Süpürge evinizi temizlemek için birçok farklı teknoloji kullanıyor ve süpürme işlemini daha hızlı ve daha verimli hale getiriyor. Güçlü vakumlama özelliği ile halı, fayans ve tüm sert zeminler dahil her yeri tertemiz yapıyor. Temizliğe zaman ayıramayan yada çocuklu anneler için Roborock Q7 Max Robot Süpürge büyük rahatlık ve konfor sunuyor.

Özellikleri

Ürün Cinsi: Akıllı Robot Süpürge

Kullanım Alanı: Halı + Kuru Zemin

Güç: 50 W

Emiş Gücü: 2700 Pa

Pil Tipi: Lityum İyon

Pil Kapasitesi: 5200 mAh

Şarj Süresi: 6 Saat

Çalışma Süresi: 180 Dk. (Ortalama)

Mobil Uygulama: Var

Roborock Q7 Max Robot Süpürge yüksek hassasiyetli lazer algılama teknolojisi, çok katmanlı haritalama ve akıllı yol planlama sayesinde, evinizin her köşesine ulaşarak toz ve kirleri kolayca temizler. Ayrıca, akıllı algılama teknolojisi sayesinde, robot süpürge evdeki engellere veya yükseklik farklılıklarına çarpmadan dolaşabiliyor.

Roborock Q7 Max Robot Süpürge 2700 Pa gücündeki yüksek emiş kabiliyeti sayesinde halılarınızda, parke ve  laminat gibi diğer zorlu yüzeylerde dahi tozları ve kirleri kolayca temizleyebiliyor. Roborock Q7 Max Robot Süpürge‘in 5200 mAh pil ömrü sayesinde tek bir şarjla evinizin tamamını temizleyebiliyorsunuz.

Nasıl, Alınır Mı?

Roborock Q7 Max Robot Süpürge, android ve ios işletim sistemi destekli telefonlar üzerinden kontrol edilebilme ve süpürgeyi uzaktan yönetebilme işlevini bünyesinde bulunduruyor. Akıllı telefonunuza yüklenen mobil uygulaması sayesinde Roborock Q7 Max Robot Süpürge‘yi programlayabiliyor ve evde olmadığınız zamanlarda temizlik işleminin başlatılmasını sağlayarak siz evde olmasanız dahi süpürme işleminin vereceğiniz  komutla başlatıp sonlandırabilme fonksiyonunu kullanabiliyorsunuz.

Roborock Q7 Max Robot Süpürge, akıllı teknolojisi ve yüksek emiş gücü sayesinde ev temizliği işlemini sizin adınıza kolaylıkla yapıyor. Akıllı telefonunuz üzerinden kontrol edebildiğiniz Roborock Q7 Max Robot Süpürge programlanabilme özelliğine sahip olduğundan size düşen tek şey keyifle temizlenmiş evde diğer işlerinize zaman ayırmak oluyor.

Kullanıcı Yorumları

Eşim ve ben çalışan insanlarız. Bu sebeple günümüzün büyük bir kısmı iş yerinde yada ev dışında geçiyor. Bu yüzden temizlik işi bir hayli sorun oluyor. Bu sorunumuza çözüm yolu ararken Roborock Q7 Max Robot Süpürge ile tanıştık. Kısa bir araştırmadan sonra Roborock Q7 Max Robot Süpürge almaya karar verdik. Eve gelmeden önce programı uygulama üzerinden çalıştırarak temizlik işini halletmiş oluyoruz.

Evimizde yaşayan kedimizin dökülen tüylerinden eser kalmadı. Güçlü emiş gücü sayesinde halı ve sert zeminlerimiz tertemiz oluyor. Roborock Q7 Max Robot Süpürge mükemmel bir cihaz. Bu nedenle Roborock Q7 Max Robot Süpürge‘yi herkese tavsiye ederiz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu