BilgisayarElektronik

Roborock S7 Maxv Akıllı Robot Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumu ve Özellikleri

Elektronik küçük ev aletleri sektöründe ismi sıklıkla duyulan Roborock markasının en son teknoloji ile donatılıp hazırlanan Roborock S7 Maxv Ultra Toz ve Su Boşaltma İstasyonlu Akıllı Süpürge Nasıl, Alınır Mı? sorularına cevap bulabileceğiniz, Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları hakkında detaylı bilgiler içeren yazımızı yayınlıyoruz.

Çağımız teknoloji çağı olduğundan hemen hemen her sektörde yeni ar-ge çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor. Roborock firması da bu çalışmalar dahilinde en yeni özellikler ile güçlendirilmiş ürünlerinden birisi olan Roborock S7 Maxv Ultra Toz ve Su ve Su Boşaltma İstasyonlu Akıllı Süpürge ile bu pazarda önemli bir oyuncu olarak ön plana çıkıyor. Roborock S7 Maxv Ultra Toz ve Su ve Su Boşaltma İstasyonlu Akıllı Süpürge, içeriğinde bulunan özellikleri ile bu tarz ürünlere ihtiyacı olanların radarına çoktan girmiş durumda.

Roborock S7 Maxv Akıllı Süpürge Nasıl, Özellikleri Nelerdir?

Roborock S7 Maxv Ultra Toz ve Su ve Su Boşaltma İstasyonlu Akıllı Süpürge’nin bugüne kadarki en gelişmiş robot süpürge istasyonu olarak karşımıza çıkıyor. Bu özelliği sayesinde benzersiz bir yıkama yapıyor ve temizlik sırasında, temizlik bittiğinde paspası yıkıyor. Roborock S7 Maxv Ultra Toz ve Su ve Su Boşaltma İstasyonlu Akıllı Süpürge, maksimum güç modunda  5100 Pa’ya kadar çıkabiliyor. Ofislerin, evlerin düz zeminlerinde oldukça başarılı bir performans sergiliyor. Ses titreşim gücünü kullanarak dakikada yaklaşık olarak 3.000 defaya kadar ovma yapabiliyor ve Roborock S7 Maxv Ultra Toz ve Su ve Su Boşaltma İstasyonlu Akıllı Süpürge, 200 ml’lik elektronik su haznesi ile kahveden çamura kadar olan inatçı tüm lekeleri derinlemesine ve etkili bir şekilde temizleyebilir. Roborock S7 Maxv Ultra Toz ve Su ve Su Boşaltma İstasyonlu Akıllı Süpürge, 68 dB ses seviyesi sayesinde varlığını bile hissettirmeden, sizi rahatsız etmeden görevini yerine getiriyor. Üç farklı çalışma modu, lityum-iyon pili, yaklaşık 180 dk çalışma süresiyle 300 metre kare alanı kolayca temizleyebiliyor. Cihazda biriken kirli suyu, tozu siz müdahale etmeden istasyonuna kendiliğinden boşaltarak sizi başka bir zahmetten de kurtarmış oluyor.

Roborock S7 Maxv Akıllı Süpürge Kullanıcı Yorumları

Sahibi olduğum şirkette temizlik görevlisi arkadaşların ısrarına dayanamayıp Roborock S7 Maxv Ultra Toz ve Su ve Su Boşaltma İstasyonlu Akıllı Süpürge satın aldım. Elektronik ürünlere olan merakım yüzünden iyice araştırarak aldığım Roborock S7 Maxv Ultra Toz ve Su ve Su Boşaltma İstasyonlu Akıllı Süpürge, beklediğimden daha fazla bir performans göstererek beni bir hayli şaşırttı. Akıllı cihaz olması hasebiyle gün içinde bile rahatça çalıştırabiliyoruz. En küçük bir engeli dahi algılaması, düşük ses seviyesi gibi fonksiyonları şirkette ayak bağı olmasını engelliyor.

Roborock S7 Maxv Akıllı Süpürge Alınır Mı?

Roborock S7 Maxv Ultra Toz ve Su Boşaltma İstasyonlu Akıllı Süpürge akıllı özellikleri, haritalama işlemindeki yüksek kabiliyeti, son teknoloji içeren donanımları sayesinde kullanıcılar tarafından mükemmel bir akıllı süpürge olarak nitelendiriliyor. Roborock S7 Maxv Ultra Toz ve Su ve Su Boşaltma İstasyonlu Akıllı Süpürge, birçoğu işi kendi başına yapabildiği için size temiz bir ortamda çalışma imkanı sağlıyor. Engelleri algılama becerisi lazer sensorlar vasıtasıyla sağlanıyor ve Roborock S7 Maxv Ultra Toz ve Su ve Su Boşaltma İstasyonlu Akıllı Süpürge‘nin yüksekten düşerek arızalanmasına sebep olacak durumlardan kendini koruyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu