BilgisayarElektronik

Roborock S8 Sonic Mopping Akıllı Robot Süpürge S8 Beyaz Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Robot süpürge denince akla gelen ilk üç markadan birisi olan Roborock markasının en yeni ve en donanımlı modellerinden birisi Roborock S8 Sonic Mopping Akıllı Robot Süpürge S8 Beyaz Nasıl, Alınır Mı? sorularına yanıt ararken Kullanıcı Yorumları ve Teknik Özellikleri hakkında bilgi vereceğiz.

Dünyada ve ülkemizde hızla yayılan teknolojik ürünler furyasının baş aktörlerinden olan akıllı robot süpürgelerin kompetanı sayılacak bir ürün olan Roborock S8 Sonic Mopping Akıllı Robot Süpürge S8 Beyaz, genellikle çalışan bireylerin, ofis, işyeri, vb. mekanlarda, halı, sert zeminlerin istenilen zamanda ve sıklıkla temizlenmesini sağlayabilen akıllı ve teknolojik bir cihaz olarak karşımıza çıkıyor. Roborock S8 Sonic Mopping Akıllı Robot Süpürge S8 Beyaz özelliklerin de yer alan haritalandırma işlemi sayesinde temizlenecek ortamı tarayarak sonraki temizlik işlemi için belleğine kaydederek kolayca sonraki işlemlerin yapılmasını sağlıyor.

Roborock S8 Sonic Mopping Akıllı Süpürge  Kullanıcı Yorumları

Roborock S8 Sonic Mopping Akıllı Robot Süpürge S8 Beyaz, hem süpürme hem de silme işlemi yaptığı için çok kullanışlı. İlk kullanıma başlamadan evi silip süpürdüm ve sonra Roborock S8 Sonic Mopping Akıllı Robot Süpürge S8 Beyazi çalıştırdım. 10 dk gibi bir sürede haritalandırma işlemini lazer teknolojisiyle gerçekleştirdi. Roborock S8 Sonic Mopping Akıllı Robot Süpürge S8 Beyaz, öncesinden temizlediğim evi tekrar silip süpürdü. Haznesini kontrol ettiğimde yine de toz ve kirli su görmem beni açıkçası şaşırttı. Roborock S8 Sonic Mopping Akıllı Robot Süpürge S8 Beyaz, tatile giderken programlayıp gidip döndüğümde yine şaşırmama sebep oldu. Çünkü giderken 2 gün aralıklarla temizlemeye ayarlamıştım. Eve geldiğimde ev tertemizdi ve Roborock S8 Sonic Mopping Akıllı Robot Süpürge S8 Beyaz görevini layıkıyla gerçekleştirmişti.

Roborock S8 Sonic Mopping Alınır Mı? Özellikleri Nelerdir?

Roborock S8 Sonic Mopping Akıllı Robot Süpürge S8 Beyaz, uyarlanabilir rota algoritması, halı algılama, yıkanabilir toz haznesi, 400 ml toz haznesi, 300 ml su hazne kapasitesi ve daha bir çok özelliği ile ön plana çıkan bir üründür. 6000 pa emiş gücüyle her yeri pırıl pırıl temizleyen Roborock S8 Sonic Mopping Akıllı Robot Süpürge S8 Beyaz, 67 dB sesiylede temizlik işlemi esnasında sizi gürültü yaparak rahatsız etmiyor.

5200 mAh lityum iyon bataryası ile tek şarjla yaklaşık 120 dk  süre boyunca yada 300metre karelik bir alanı temizleyebilen Roborock S8 Sonic Mopping Akıllı Robot Süpürge S8 Beyaz, mobil uygulaması sayesinde uzaktan komutla çalışabildiği için ortamda olmadığınız zamanlara temizlik işini bitirebiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu