ElektronikMotorlu Araçlar

Robx Robwell AS29 12 L Air Fryer İyi Mi?

Sağlıklı ve lezzetli beslenmek isteyenlerin tercihinde yer alan Robx Robwell AS29 XL Air Fryer İyi Mi, Almaya Değer Mi? konularına açıklık getirirken, Robx Robwell AS29 XL Air Fryer Kullanışlı Mı? gibi sizi yakından ilgilendirecek cevabı iletmeye çalışacağız.E- ticaret alanında isminden söz ettiren firmanın satışa sunduğu Robx Robwell AS29 XL Air Fryer Fritöz, neredeyse bir hindiyi tek seferde kızartabilecek hacimde bir airfryer modeli olarak dikkatleri üzerinde topluyor.

Robx Robwell AS29 XL Air Fryer Kullanışlı Mı?

Robx Robwell AS29 XL Air Fryer Fritöz, tam manasıyla all in one bir cihaz olarak üretiliyor. az yağlı yada sıfır yağlı kızartma, fırınlama, ızgara, ekmek yapma, közleme, şiş kebap, tavuk çevirme ve daha saymaya yorulduğumuz bir çok yemek yapma yöntemini tek başına ve kısa sürede size gerek duymadan yapabiliyor.

Robx Robwell AS29 XL Air Fryer Fritöz, bir çok airfryer çeşidinde olmayan şiş yapma, tavuk çevirme işini lezzetli ve sağlıklı bir metot olan hava sirkülasyonu ile çıtır çıtır yapabilir. Kaliteli ve bulaşık makinesinde yıkamaya uygun bir şekilde üretilen aparatları bir hali işinizi kolaylaştırıyor. Robx Robwell AS29 XL Air Fryer Fritöz, 12 Lt. hacmi ve 1700 W gücünde olup, kekten pizzaya, patatesten balığa ve daha bir çok gıdanızı büyük porsiyonlar halinde tek seferde yapmanıza olanak tanıyor.

Robx Robwell AS29 XL Air Fryer Fritöz’de var olan ısı ayarı ve zamanlama gibi 12 otomatik hazırlama fonksiyonunun dışında manuel olarak istediğiniz pişkinlik oranında yemekler hazırlayabileceğiniz şekilde üretiliyor. İç aydınlatması sayesinde hazırladığınız yemeğin ne durumda olduğunu görebileceğiniz bir izleme penceresi vasıtasıyla gözle kontrol edebiliyorsunuz.

Temizliği gayet kolaydır. Izgara tepsisi, şişlerleri, silindir şeklindeki kızartma sepeti makinede yıkanırken hijyen hassasiyetinizi de karşılayan ham maddelerden imal oluyor.

Robx Robwell AS29 XL Air Fryer İyi Mi?

 

Bu cihaz gerçek anlamda iş canavarı. Mikro dalga fırın, eski tip fritöz, grill, fırın vb. cihazlarınızı mutfakta saf dışı edebilecek özelliklerle donatılan bir airfryerdir. Ekmek yapabiliyor, çevirme işini çözüyor, dışı çıtır içi yumuşacık etler, balıklar, sebzeler ve daha neler neler.

Robx Robwell AS29 XL Air Fryer Fritöz, tüm bu işleri tek başına ve 8 den fazla porsiyon olacak şekilde zorlanmadan hallediyor. Kullanılan malzemeler gerçekten kaliteli ve dayanıklı hammaddelerden imal edilmiş. Tepsilerin teflon kaplama olması temizliğini ve yiyeceklerin yapışmasını önler. Fiyatı ve performansı değerlendirilir ise 10/9 diyebiliriz.

Kısa sürede ve istediğiniz pişkinlik ölçüsünde yemekleri sizi ve kendisini hiç yormadan pişirp sofranıza sunmaya hazır hale getirebilen bu sıcak hava fritözü ile hazırladığınız yemekleri meşhur bir aşçı tavrı ile sevdiklerinize sunmak gayet basit ve pratik bir biçimde gerçekleşebiliyor.

Robx Robwell AS29 XL Air Fryer Almaya Değer Mi?

 

Bugüne kadar incelediğimiz ender kalite ve özelliğe sahip cihazlardan biri Robx Robwell AS29 XL Air Fryer. Görünüşü şık ve kibar ama yaptığı işe bakılınca tam bir iş canavarı. Kesinlikle almaya değer bir cihaz olarak değerlendiriyoruz.

Robx Türkiye garantili ve müşteri memnuniyeti firma tarafından ön planda tutuluyor. Özelliklerini tam olarak kullanacak olursanız diğer cihazlara deponun yolu görünür. Mutfağınızda Robx Robwell AS29 XL Air Fryer bulunmasını tavsiye edebiliriz.

Haznesini hacmi ve etkin hava dolaşım sistemi yöntemiyle sağlıklı  ve de lezzetli yemeklere açılan pencere konumundaki bu fritöz ile yemek yapmak zorluktan çok eğlenceli bir işe dönüşebiliyor. Her gün tükettiğimiz severek sofralarımızda bulundurduğumuz yiyeceklerin çoğuna farklı bir dokunuş ile değişik tatlar katan bu cihaz sayesinde değişik yemek deneyimleme ihtimalimiz yüksek oranda artabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu