ElektronikMotorlu Araçlar

Robx Robwell SE12 2in1 Air Fryer İyi Mi?

Yazımızın öznesi olan Robx Robwell SE12 2in1 Air Fryer Fritözü İyi Mi, Kullanışlı Mı, Almaya Değer Mi? soru başlıkları altında değerlendireceğiz.

Sıcak hava fritözlerinin çift ve geniş hazneli modellerinden olan Robx Robwell SE12 2in1 Air Fryer Fritöz, tek haneye sahip diğer airfryer modellerinden farlı olarak tek seferde iki ayrı yemeği pişirmesi ile tanınıyor.

Robx Robwell SE12 2in1 Air Fryer Fritöz Kullanışlı Mı?

Hiç yağ kullanmadan ızgara, kavurma, beyaz et, patlıcan közleme, sebze-meyve kurutma gibi klasik ama meşakkatli işleri kolayca yapabilen Robx Robwell SE12 2in1 Air Fryer Fritöz, 2 adet 4.5 L hacmi ile tek seferde ve kısa sürede yemekleri hazırlayabiliyor. Bu yöntem sayesine daha sağlıklı yemekler yapmanın yanında ekonomik olarak ta bütçenize katkıda bulunuyor.

Robx Robwell SE12 2in1 Air Fryer Fritöz, iki farklı haznesinde bulunan siklonik fanları, kendilerine ait kızartma sepetleri ile isterseniz tek çeşit yemeği hazırlayarak porsiyonları büyütmenizi, isterseniz de farklı iki yemeği kokuları ve tatları birbirine karıştırmadan yemek masanıza kısa zamanda sunmanıza yardımcı oluyor.

Robx Robwell SE12 2in1 Air Fryer Fritöz, 10 ön pişirme ön ayarı, akıllı dokunmatik ekranı, iki sepette de bulunan izleme penceresi ile hem hazırladığınız görsel şöleni izlemeye hem de rahat kullanım kolaylığı ile rakiplerinden bir adım ileri çıkıyor. Aşırı ısınma koruması ile olası kazaların önlenmesi amaçlanıyor.

Robx Robwell SE12 2in1 Air Fryer Fritöz ön ısıtma, buz çözme, mısır haşlama, patlıcan közleme gibi sevilen yiyecekleri de sıcaklık ayarı ve zamanlama özelliklerini kullanarak tam istediğiniz şekilde hazırlamak konusunda uzman bir sıcak hava fritözü modelidir. Parçaları makinede rahatlıkla yıkanabiliyor ve temizliği çok kolaydır.

Robx Robwell SE12 2in1 Air Fryer Fritöz İyi Mi?

 

Bu cihaz hakkındaki e-ticaret sitelerinde karşılaştığımız yorumların bir çoğu olumlu olarak görünüyor. Genellikle çalışan ev kadınları ve kalabalık bireylere sahip ailelerin amayı tercih ettiği bir ürün olan Robx Robwell SE12 2in1 Air Fryer Fritöz, 50 ila 200 derece sıcaklıklarda istediğiniz yemeklerin çoğunu yapabiliyor.

Buz çözme, közde patlıcan, biber, kabak gibi mezeler için gerekli gıdaları kokusuz ve dumansız hazırlama, bir mini fırın gibi tepsi yemekleri pişirebilme ve daha bir çok yemek hazırlama tekniklerini gerçekleştirebilme becerisiyle bu fritözü baş tacı yapacak olduğunuza eminiz dersek yalan olmaz.

Akşamları çayın yanında ikramlık kek, pasta ve börek, tatlılar hazırlayabilmek için fritözden yardım istemeniz durumunda size kısa sürede bu yiyecekleri pişirerek ikramda bulunmanız için kolaylık tanıyacaktır.

Robx Robwell SE12 2in1 Air Fryer Fritöz Almaya Değer Mi?

Klasik cihazlardan daha kısa sürede ve sağlıklı yemek pişirme kabiliyetine sahip Robx Robwell SE12 2in1 Air Fryer Fritöz, tek seferde geniş hacmi ile büyük porsiyonlarda yemek yapılabilmesini sağlamaktadır. Yağdan, enerjiden, en önemlisi zamandan tasarruf sağlamanıza yardımcı oluyor.

Bu tasarruf alelade bir rakamlarda ve oranda olmayıp; kısa vakit içerisinde cihaz için ödediğiniz bedelin tamamını dahi bu tasarrufla geri almanız söz konusu olabilmektedir. Eski tip mini fırın, yağlı fritöz gibi mutfak cihazları ile kıyaslandığında yarı yarı enerji sarfiyatı gerçekleştiren bu akılı fritöz bu söylemimizi destekler nitelikteki tabloyu kullanma kılavuzunda bulabileceğiniz şekilde ispatlamaktadır.

Fast food alışkanlığı olan bireylerin dışarı çıkmadan bu ihtiyaçlarını karşılayabilecek Robx Robwell SE12 2in1 Air Fryer Fritöz, almaya değer ürünler sıralamasında yer alabilecek bir sıcak hava fritözü olarak satılmaktadır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu