AirfryerElektronik

Rowenta RO3723TA Compact Power Elektrikli Süpürge İyi Mi?

 bu süppürElektrikli süpürge deninde akla gelen en eski markalardan birinin toz torbasız süpürge modellerinden biri durumundaki Rowenta RO3723TA Compact Power Elektrikli Süpürge Nasıl, İyi Mi? sorularınıza cevap verdiğimiz ve Almaya Değer Mi, Kullanışlı Mı? gibi mera edilen konulara değineceğimiz yazımız sizlerle.

Ev süpürme işi gerçek anlamda zahmetli ve yorucu bir iştir. Çünkü temizlik kadınlar arasında nankör bir iş olarak görülür. Çünkü sürekli yapılması gereklidir. İşte tam da burada yılların deneyimi ile bu işinizi pratik ve kolay yapmanızı sağlayacak Rowenta RO3723TA Compact Power Elektrikli Süpürge devreye giriyor.

Rowenta RO3723TA Compact Power Elektrikli Süpürge Kullanışlı Mı?

Rowenta Compact küçük çocuğu olan annelerin, çalışan hanımların süpürme işini kolaylaştırır. Ev süpürme işini kısa bir sürede yapmanıza yardımcı oluyor. Temizlik konusunda hassas olanlara sunduğu seçenekler ile kullanışlı bir ürün olarak değerlendiriliyor.

Çocuklarınız diğer odada uyurken siz süpürme işinizi sessizce yapabilirsiniz. Toz torbasız olması mükemmel pratiklik sunar. Toz ve kirden eser bırakmadan hijyenik bir mekanda yaşam imkanı tanıyor. Güçlü emiş gücü halıyı havaya kaldıracak güç ile çekim yapıyor. Tutma yeri elektrikli süpürgenin kavranmasını kolay hale getirir ve bel ağrısı, sırt ağrısı çektirmez.

Tozun meydana getirdiği alerjik reaksiyonları olanları temizlediği  mekanlarda rahat bir nefes aldırır. Toz torbasız oluşu büyük avantaj sağlıyor. Haznenin dibine birikme özelliği sayesinde hazneyi boşaltma esnasında toza maruz kalmazsınız.

Rowenta RO3723TA Compact Power Elektrikli Süpürge Nasıl, İyi Mi?

İyi bir emiş gücü için güçlü motor gerekli. 750 W güç üreten motoru tam bu iş için tasarlanmış görünüyor. Süpürdüğünüz her yerde tozdan, kirden eser bırakmaz. Hem halılarda hem de sert zeminlerde bu süpürge sayesinde mükemmel sonuç alıyorsunuz. Tekerleklerinin engelleri aşabilmesi ile arkanızdan rahatça sizi takip eder.

Toz torbasız olduğu için haznesini dizaynı ve kapasitesi ön plana çıkıyor. 1,5 litrelik hacmi sayesinde sürekli hazne boşaltmanıza gerek kalmaz. Kullanıma göre değişmek kaydıyla hazneyi boşaltmadan en az bir hafta  süpürmeye devam edebilirsiniz. Haznenin temizlenmesi de bir hayli pratik oluyor.

Halılar için ayrı, sert zeminler için ayrı koltuk ve kanepeler için ayrı başlıklarının olması çok iyi düşünülmüş. Çünkü her nesnenin ve zemindeki kir ve tozları çekebilecek başlıklar işi kolaylaştırıyor. Kenar ve köşeleri eski tip süpürgeler yeterince temizleyemiyor. Rowenta RO3723TA Compact Power Elektrikli Süpürge bu derdi ortana kaldırıyor. Tam istediğiniz gibi temizlik imkanı tanıyor.

Teleskopik borusu ile kendinize uygun ideal yüksekliğe ayarlayarak zorlanmadan süpürme işini yapabilirsiniz. Metal borusu pratik bir süpürme deneyimi gerçekleştirmenize yardımcı olur. Bu borunun üzerinde aparatları takma bölümü olduğu için rahatlıkla fırçaları değiştirebiliyorsunuz.

Rowenta RO3723TA Compact Power Elektrikli Süpürgeniz kompact tasarımı ile %50 ye varan enerji tasarrufu sağlar. Ortalama bir hesap ile yıllık 28 kW elektrik harcıyor. Böylelikle iyi süpürmenin yanına ek olarak cebinize de katkı sağlıyor. Hepa filtresi ve silikon filtresi uzun yıllar kullanıma uygundur. Temizliği su ile pratik bir biçimde yapılabiliyor.

Rowenta RO3723TA Elektrikli Süpürge Almaya Değer Mi?

İyi bir süpürme deneyimi sağlayan bu elektrikli süpürge temizlik işlerinizde eliniz ayağınız olacak. Teknolojik yenilikleri bünyesinde barındıran ve kolay kullanım için tasarlanan bu makine toz ve kirleri tek seferde emip haznesine hapseder. Filtrelinin kalitesi ile ortama bu tozları tekrar bırakmaz.

Otomatik kablo sarma tuşu ile kablosu cihaz içine sarılabiliyor. Böylelikle süpürme işini yaptığınız sırada kablo sağa sola dolaşmaz ve işinizi zorlaştırmaz. Özel üretilen temizlik başlıkları özellikle sert zeminleri süpürmede uzmandır. Zeminlerinizi çizmeden, zarar vermeden temizliğinizi yapabilir.

Rowenta RO3723TA Compact Power Elektrikli Süpürge saklama kolaylığı sayesinde fazla yer kaplamaz. İster yatay, ister dikey konumda size uygun şekilde istediğiniz yerde konumlayabilirsiniz. Uzun enerji kablosu fazla piriz değiştirmenize lüzum kalmadan işinizi bitirmenizi sağlamaktadır.

Bu elektrikli süpürge ile alakalı yapılan kullanıcı yorumları da bu cihazdan memnun olanların övgüleri ile yorumlarımızı destekler niteliktedir.

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu