BilgisayarElektronik

Russell Hobbs Satisfry 27170-56 Air Fryer Fritöz Nasıl Ve İyi Midir?

Maxi hacmi ve çoğu markanın airfryer modellerinde olmayan özellikleri ile tam bir iş canavarı olarak satışa sunulan Russell Hobbs Satisfry 27170-56 Air Fryer Fritöz, Nasıl, İyi Mi? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları hakkında bilgiler paylaşıyoruz.

Russell Hobbs Satisfry 27170-56 Air Fryer Fritöz, daha önce üretilen, hava basıncı tekniğiyle yemek hazırlama işlemi yapan airfryer modellerini unutturacak cinsten bir model olarak karşımıza çıkıyor.

Russell Hobbs Satisfry 27170-56 Nasıl ve Özellikleri Nelerdir?

İlk önce Russell Hobbs Satisfry 27170-56 Air Fryer Fritöz’ün yemek yapmayı, sebze meyve kurutmayı ve daha akıllara gelebilecek birçok özelliğini anlatmakla başlayalım.

Hava dolaşımı yöntemi ile çalışan bu sıcak hava fritözü az yağda ve yağsız pişirme, buz çözme dondurulmuş gıda pişirme fırınlama yapma, ızgara yapma meyve-sebze kurutma, yağsız kızartma, yağsız pişirme, az yağda kızartma közleme gibi emek ve zaman isteyen işleri tek bir mutfak aletiyle yapabilme olanağı tanıyor.

Russell Hobbs Satisfry 27170-56 Air Fryer, 10 dahili programı sayesinde size farklı ürünler için hazırlanmış pişirme, kızartma vb. işlemleri yapmayı kolaylaştıracak seçenekler sunuyor. Dijital ekran, dokunmatik kontrol paneli programlama işini tek tuşla kolayca yapabilmeniz için en ince ayrıntısına kadar düşünülerek üretiliyor. Zaman, ısı, sallama hatırlatması gibi çokça işinize yarayacak artı özelliklerde düşünülerek tasarlanıyor.

Russell Hobbs Satisfry 27170-56 Air Fryer,in temizliğini kolaylaştırmak için bulaşık makinesinde yıkanabilir yanmaz ve yapışmayan malzemeden üretilmiştir. Temizliğe harcanacak zaman böylelikle başka uğraşlarınız için ekstra zaman kazanmanıza yardımcı oluyor.

Russell Hobbs Satisfry 27170-56 Air Fryer Kullanıcı Yorumları

 

Güçlü ve çok  fonksiyonlu bir airfryer modeli bakarken bir internet sitesinde Russell Hobbs Satisfry 27170-56 Air Fryer’ı gördüm. Özellikleri Harika görünüyordu. Hemen sipariş geçtim ve 3 gün sonra ulaştı. İlk önce kızartma yaparak denemek istedim. Yağsız tavuk kanadını denedim ve sonuç tek kelime ile mükemmel. Kendi yağı ve suyu ile kızarmış kanatlar çıtır çıtır ama içleri sulu bir şekilde kurumadan kızarmıştı.

Patlıcan közleme, meyve/sebze kurutma işlemlerinin tamamını mükemmel kıvamda yapıyor. Misafir gelecek diye tasalanmıyorum artık. Russell Hobbs Satisfry 27170-56 Air Fryer, dondurulmuş gıda pişirme işleviyle en kısa zamanda yemeği hazırlayarak sunuma hazır hale getiriyor.

Kışlık yiyeceklerin tamamını güneşte kurutmayı beklemeden Russell Hobbs Satisfry 27170-56 Air Fryer ile hızlıca yapabiliyorum. Kısa sürede yapabildiğim bu hazırlıklar bu fritözle tanışmadan önce günler süren bir iş iken şu an evimde rahatlıkla ve kolayca yaptığım bir iş haline geldi.

Russell Hobbs Satisfry 27170-56 Air Fryer İyi Mi ve Alınır Mı?

Cihaz için tam bir iş canavarı denebilir. Birçok işlevi tek bir makinede kullanabilmek yer sıkıntısı çekenlere büyük avantaj vadediyor. Temizliği kolay, aksesuarları kaliteli bulaşık makinesinde gönül rahatlığı ile yıkanabilecek tarzda üretiliyor. Programlama ve zaman ayarlaması, otomatik başlatma ve kapatma özelliği ile siz pişirme veya kızartma gibi işlemleri mutfakta olmasanız bile kendi kendine yapabiliyor.

Russell Hobbs Satisfry 27170-56 Air Fryer, 2.2 kg ağırlığındaki tüm tavuk, sebze, patates, sosis ve daha birçok gıdayı büyük haznesi ile rahatça istediğiniz hazırlama yöntemiyle sizlerin damak lezzetine sunabiliyor. Daha önce ürettiği modellerde olduğu gibi işlevselliği ve kolay kullanımı ile indirimleri takip ederek almakta yarar  olduğunu düşünüyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu